2015-2016 Galatasaray Futbol Takımı

Sizce;
Sergi-Selçuk-Bilal
Sneijder
Burak-Podolski

gibi bir diziliş fayda sağlar mi ?

Bakalım Burak olmadan bu süreci nasıl geçeceğiz ?
Keşke en kötü Niasse'yi alsaydık.
Umut'tan daha çok fayda sağlardi en azından.

Umut Bulut 11deymiş yarın eğer doğruysa yazıklar olsun. Poldiyi forvete çekip Yasin Sinan kanatlarda çıkabilirken 11 maçta 0 gol 0 asisti olan Umutu tek forvet çıkarmak hangi akla dayanır? Adaletsizlik değil midir bu ? Sinan bu maçta yedek olursa bu çocuk hangi şansı bulacak ?

Hamza Hoca'nin eline Sinan Gümüş gibi bir yeteneği Türk Futboluna kazandırmak gibi bir şans geçmişken umarım bunu kullanır.
Sinan Gümüş'ü Türk Futbolu'na kazandıran hoca diye tarihe geçebilir.
Bakalım bu şansı değerlendirecek mi ?

İlk yarı 25 dk çok iyi, 20 dk iyi oynadık, özellikle hücumda. Rodriguez Bilal uyumu güzel. Podolski toparlamış ama özellikle Yasin e helal olsun diyorum. Anadolu'da adı şişirilme balon topçu gibi çıkmadı. Adam gerçekten yetenekli. Sneijder çok deniyor bugün sonunda atacak gibi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalnız böyle hakemler bırakın düdük asmayı, spor dan uzaklaştırılmalı. . Hem onlar hem biz aleyhine maçı katletti.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denayer ve Carole ikilisi müthiş 2 iyi transfer. Allah sakatlıktan korusun.
Umarım hoca bu 2'li yi bozmaz.
Semih yerine Chedjou da geldi mi çok daha iyi bir savunma hattımız olmuş olacak.
Hakan Balta'ya denilecek laf yok.
MaşAllah Allah nazarlardan saklasin.

Bilal ve Sergi ikilisi hücumda özellikle de pas oyununda çok iyiler bence.
Ama savunma kısmını gelince mücadele etmeyi sevmeyen,yumuşak isimler.
Orada Melo gibi bir oyuncunun eksikliğini çok hissederiz gibi.

Yasin Sneijder ve Poldi 3'lüsü eminim çok daha iyi olacak.

Umut'un gol atması onun için çok iyi oldu.
Her maç 1 gol atsın yeter.

Sinan Gümüş bir gol atsa kendine gelecek.
O gol çok önemli.

Daha sonra oyuna giren Jem Paul çok iyi oynadı.
Onu orda kullanmak gerekiyor bazen.

Güzel bir galibiyet oldu.
Sırada inşAllah Astana galibiyeti olacak.

İster kazanalım ister kaybedelim hoca Sinanı oynatsaydı Umuttan fazla oynardı az oynamazdı. Umut isterse 14 km koşsun(ki o özelliği de artık yeterli değil) dün yine bizi fıtık etti. Attığı golden önce ve sonra çok hata yaptı çok gol kaçırdı. İlerleyen maçlarda hiçbir takım Antep kadar pozisyon vermez. 2 tane girip minumum 1 tane atmamız gereken maçlarda Umut oynarsa gol şansımız çok düşük. Umut asla bu takımın santraforu değil şu haliyle. Podolskiyi oynatmalı hoca forvette. Maça gelirsek ben takımı çok beğenmedim,Gaziantep gibi ligin en kötü hücum eden takımı bile maçı 2-2 ye getiriyordu az daha. Üstelik antep savunmayı da beceremedi bu maç,Astana maçında bu futbol yetmez. Gaziantepi çok rahat geçmemiz gerekirken son dakikalarda 2 tane öyle veya böyle pozisyon veriyoruz. Ben takımdan ışık alamadım bireysel performanslar hariç

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut'un net bir şekilde bir yerden torpili var.
Ama 3-4 sene önce kazma asıllı balta diye eleştirilen Hakan Balta örnek insanlığı yanında artık örnek futbolcu olmuştur. Takımdaki gençler Hamzaoğlu'na bel bağlamayıp O'nu örnek alsın yeter. Şu takım bir şekilde galip gelip bir şekilde kupa falan alıyorsa Hakan gibi bir kaç kişinin sayesinde oluyor. Her ne kadar sahiplenip zam isteyen evlatlar başkaları olsa da.

Sabri hücumcu bekimiz, denayeri şampiyonlar ligi için sağ bek oynatıyoruz dedi. Benim anladığım denayerin gene sağ bek oynayacağı selçuk chedjou 11e girer gerisi aynı kalır

Muslera
Denayer Chedjou Balta Carole
Selçuk Bilal
Poldi Sneijder Yasin
Umut

Muhtemelen bu 11 ile çıkacağız.
Tabi ki gönlümden geçen Sinan Umut değişikliği ama sanmıyorum.

Bu arada Hoca Olcan'ı da bir şekilde bu takıma kazandırmalı. Kötü oynasa yedek kulübesine de almaz. Arada Poldi ve Yasin yerine onu da oyuna sokmalı ve kanallarda kullanmalı.

Hocayla yasini dinledim. İlk hedef galibiyet en kötü 1 puan modundalar. Bu kadar saçma açıklamalar görmedim. Ne yani Astanadan 1 puan almak başarı falan mı bu grupta? Çok sinir bozucu açıklamalar gerçekten. Umarım ben yanlış anlıyorumdur