2016/2017 Transfer Dönemi ve Kadro Yapılanması

Lance Stephanson birkaç yıl önce doğu finallerinde Indiana'nın Paul George'dan sonraki en önemli isimlerinden biriydi. Her ne kadar sorunlu bir oyuncu olsa da herhangi bir NBA takımıyla sözleşme imzalamamış olması çok şaşırtıcı bence. Avrupa'dan CSKA,Real gibi takımların ilgilendiğini yazmışlardı. Açıkçası NBA'de şu an bile 15 sayı ortalama tutturmuş bir adamın Avrupa'da kendisine sadece 1.5 Milyon verebilecek bir takıma geleceğini hiç zannetmiyorum. NBA olmasa bile illaki Çin'den uçuk teklifler alacaktır.

Arkadaslar kesin olarak bir kisa alinacak mi bilgisi olan var mi net? yoksa bos da geçebilir miyiz çünkü son günlerde pek haber yok bizim guarddan:)

Şafak gitmiş sanırım uygun olursa 2 3 numarada oynayabilen kurucu özellikte biri gerekiyor.Ama kontenjan doldu yerli bakmak lazım lig için.Uygun olursa alırız demişti idari menajer.Oyun kurucu beklentileri karşılarsa gerek olmadığını düşünüyorum şu anda.Zaten hoca genelde 4 numaradan oyun kurduruyor.Rotasyona can korkmazı aldılar.Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Crawford barca da maccabiyede gitmez Çin'e imza atar artık . Barca Kaponen üzerine onu almaz rice Kaponen Navarro birde Crawford ı alırsa kadro cok şişer
Navarro artık 10 dk oynar Koponen 1'de de oynayacak Vives'ı alamıyorlar galiba ,Hanga'yı da alamazlarsa bide Crawford alırlar belli olmaz bunların işi .Şuan Crawford ile haber çıkmasa da Ergin Hoca illa yokluyodur bir ihtimal için ama bence de Çin'e gitmesi muhtemel .

Navarro artık 10 dk oynar Koponen 1'de de oynayacak Vives'ı alamıyorlar galiba ,Hanga'yı da alamazlarsa bide Crawford alırlar belli olmaz bunların işi .Şuan Crawford ile haber çıkmasa da Ergin Hoca illa yokluyodur bir ihtimal için ama bence de Çin'e gitmesi muhtemel .

Keşke bize gelse zaten efsane olur . Ama gerçekten zor çünkü 1.75 -2 m arası yakın ister bizden bizimkiler o Mevlalara çıkar mı acaba ? Gou da çıkmadılar

Eğer Markovic'i alabilirsek muazzam olur. Russ S. zaten kötü savunmacı falan değil. Markovic'te işin baskı tarafında tam Ergin hocanın aradığı kalem olur. Ama yine de uzunlarımızda net bi savunmacı düzgün yok

Eski konunun talihsiz şekilde silinmesinden sonraki ilk mesajım :) Listenin tepesinde heyecan verici isimler var önceden de belirttiğim gibi ve görüşmeler de fena gitmiyor, combo guard da var 2 numara da var listede, skor yönü kuvvetli isimler genel olarak ve gerçekten takımı F8'in en güçlü adaylarından yapacak isimler bana göre. Normalde bilirsiniz beklentileri yukarı çıkartmayı sevmem burada, inşallah bu isimlerden birisi olur da sezona çok iddialı başlarız.

İsim paylaşma konusunu sadece oyuncunun istediği parayı arttıracağını sananlar var, veya isim medyaya düştüğü an ne kadar etkileyebilir ki transferi diyenler de çok forumda. Unutmayın ki biz eskiden oldukça ödeme problemleri yaşayan, oyunculara da borcu çok olan bir takımız, genelde olumsuz referans geliyor tüm medyada duyulunca isimler, bir şekilde başka menajerler de taş koyabiliyor bu transfere eskiden yaşadığımız büyük problemler sebebiyle.

Eski konunun talihsiz şekilde silinmesinden sonraki ilk mesajım :) Listenin tepesinde heyecan verici isimler var önceden de belirttiğim gibi ve görüşmeler de fena gitmiyor, combo guard da var 2 numara da var listede, skor yönü kuvvetli isimler genel olarak ve gerçekten takımı F8'in en güçlü adaylarından yapacak isimler bana göre. Normalde bilirsiniz beklentileri yukarı çıkartmayı sevmem burada, inşallah bu isimlerden birisi olur da sezona çok iddialı başlarız.

İsim paylaşma konusunu sadece oyuncunun istediği parayı arttıracağını sananlar var, veya isim medyaya düştüğü an ne kadar etkileyebilir ki transferi diyenler de çok forumda. Unutmayın ki biz eskiden oldukça ödeme problemleri yaşayan, oyunculara da borcu çok olan bir takımız, genelde olumsuz referans geliyor tüm medyada duyulunca isimler, bir şekilde başka menajerler de taş koyabiliyor bu transfere eskiden yaşadığımız büyük problemler sebebiyle.
Çok güzel cümleler? Teşekkürler renkdaş. İçime su serptin inşallah olur herşey istediğimiz gibi...

Hocam basket dergisinde Kenan'ın yeni takımıyla hafta sonu anlaşacağı ve en güçlü takımın Galatasaray olduğu yazılmış. İyi oyuncularla görüştüğümüzü söylüyorsun. Muhtemelen maliyetli adamlardır bunlar. Kenan'la birlikte olmaz gibi geliyor. Bu durumda Kenan transferine hikaye denebilir mi

Arkadaşlar, bu Kopponen- Barca olayını David Pick yazdı hatta Rice tavsiye etti dedi. Bunun üzerine Rice "mesajlarında benim adımı kullanma senden hiç hoşlanmıyorum" diye bir cevap yazdı. Pick'in mesajında Khimki'nin 1,5 Milyon Euro buy out istiyor diye bir not da vardı. Vives için buy out ödeyemeyen Barca nın Kopponen için ödeyeceğini sanmıyorum.

Tanju Bey kesin transfer olacak mı bu arada ? yoksa Fersu'nun dediği gibi yapılmayabilir mi ? en azından sezdiğiniz kadar söyleseniz yeterli. Teşekkürler...

Listenin tepesinde heyecan verici isimler var önceden de belirttiğim gibi ve görüşmeler de fena gitmiyor, combo guard da var 2 numara da var listede, skor yönü kuvvetli isimler genel olarak ve gerçekten takımı F8'in en güçlü adaylarından yapacak isimler bana göre. Normalde bilirsiniz beklentileri yukarı çıkartmayı sevmem burada, inşallah bu isimlerden birisi olur da sezona çok iddialı başlarız.

Abi ne zaman netlik kazanır transfer .

Bu arada banko Lance Stephenson'a teklif yaptık gibi

Tanju Bey kesin transfer olacak mı bu arada ? yoksa Fersu'nun dediği gibi yapılmayabilir mi ? en azından sezdiğiniz kadar söyleseniz yeterli. Teşekkürler...

Transfer bence kesin yapilacak, iyi isimlerin hic birisi olmazsa hoca belki o zaman fikrini degistirip 1 ay falan Nba'den dusenleri bekleyebilir derim ama su an gozuken 9.yabanci gelecegi seklinde.