2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Bu sezon EuroLeague dahil en zorlandığımız seri bu oldu. Galatasaray'ı kutluyorum; umarım basketboldaki bu atılımları artarak devam eder ve Avrupa'dan bir kupa da Galatsasaray'dan gelir."

Galibiyetin ardından @AnadoluEfesSK Başantrenörü Ergin Ataman'ın açıklamala☝️

Duyup ne konuştuklarını anlayan varsa rica etsem kısaca çevirebilir mi? Birde sanki Pistiolis hocam el pençe durumda, Ergin hocanında eli cebinde. Ergin hocaya saygısı müthiş Pistiolis hocamın..

Nihat Efes gibi takımlarda yorgunluk filan olmaz biz tabiriyle iliklerine kadar zorladık ayrıca Ergin hoca Fenerbahçe'ye karşı farklı bir motivasyonlar çıkacaktır.

Gönlüm Cimbombomun Çocuğu Ergin hocam kazansın diyor. Ama hem çok yıprattık, hem yerlilerden beko daha çok katkı alıyor, hemde Micic'in sakatlığından dolayı Fenerbahçe Beko'yu bir adım önde görüyorum...

Gönlüm Cimbombomun Çocuğu Ergin hocam kazansın diyor. Ama hem çok yıprattık, hem yerlilerden beko daha çok katkı alıyor, hemde Micic'in sakatlığından dolayı Fenerbahçe Beko'yu bir adım önde görüyorum...
İşte bu yıpranmadan dolayı daha sert olacaktır efes fener için avantaj ise bizim efesin eksik yönlerini ortaya çıkarmamız.

Ben Micic sakatlanmadan önce yarı yarıya görüyordum şanslarını çünkü Fenerbahçe'de ve taraftarda gidecek oyuncuların olmasından ötürü bir mental sıkıntı vardı.Fakat Micic seride maçlar kaçırırsa Fenerbahçe şampiyon olabilir duruyor.

Gram umrumda degil final serisi.Belki de son yillarda takip etmeyecegim ilk ve tek final serisi olabilir iki takimin da bizim acimizdan durdugu yeri dusunursek ama Efes’in Fb’yi 4 1le falan eleyecegini dusunuyorum.Fb’nin oynadigi Aykut Kocaman basketbolu Efes’e sokmez.Zaten daha once dedigim gibi Fb’de bu seride oynayacak neredeyse butun yabancilar seneye olmayacak.Pierre’de yok.Djordjevic zaten gidiyor ve kendisi de farkinda.O yuzden ne kadar yorulsalar da yerli rotasyonlari dar da olsa Efes’in seriyi 4-1 falan bitirecegini dusunuyorum.

Micic'in sakatligi bence buyuk bir kayip degil. fb serisi icin degil. Bir Real-Barcelona serileri icin evet. Dacka,Bursaspor'dan elenmekten kil payi kurtulan fb karsisinda Micic yerine Beabouis oynasin fark etmez. Hatta yabanci kontenjani eksik olsun yine Efes gule oynaya Erten Gazilerle,Bugrahanlarla bu bitik fb yi eler(elemeli). Nando De Colo gununde olursa 5,8 sayi fark, olmassa 20,30'a yatirir her zaman ki gibi Ergin hoca bunlari.

Biraz önce Anadolu Efes' teki yönetici arkadaşımla görüştüm. Micic' in yapılan son kontrollerinde sakatlığının ciddi olmadığını ve büyük ihtimalle de serinin ilk maçından itibaren oynayacağını belirtti.

Aynı vaziyet mi bilmiyorum ama bire bir aynı düşüşü burkulmayı ben de yaşamıştım basketbol maçında. Birkaç gün üzerine basmakta sıkıntı yaşadım sonra normal devam ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...