2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
De Colo beleşten aldığı faullere saysın. Her penetresi elini kolunu rakibe açmakla geçti adamın. Fener taraftarı da Ergin Ataman'a oynayarak hayatlarının hatasını yapıyorlar farkında değiller. Adamın kazanası yoksa da rencide eder şimdi bu maç onları. Sallamadıkları maçı kafa kafaya bitirdiler ilk yarıda.
Yalnız şu Singleton denen adamı ne diye oynatıyorlar hala anlamıyorum. Bu Moerman sakat falan mı acaba.

Maçı bu kadar takmayan ve yorgun gözüken efesi 20 ye yatırması lazımdı fb'nin. İkinci yarıyı önde oynadılar aslında da bu kadar çorba gibi rotasyon yapmanın ne manası var hiç anlamıyorum. Ergin Hoca da kendine motivasyon arıyordur zaten şimdi o motivasyonu bulmuştur diye tahmin ediyorum, Micic dönerse kalan üç maçıda kazanır efes.

Bu şampiyonluktan nasıl buraya geldik tam tersi başarı geldikçe Tuncay bey para musluğunu daha da açacak gibi bence
Bence Psikolojik üstünlük Fenere geçer... Bunu kırmak ta çok zor (yıllar alır) olur.. Efesin taraftar kitlesi de yok. Bu tabi ki de hiç temenni etmediğim bir senaryo...Doymuş ve enerjisiz Efes şapkadan tavşan çıkaramazsa işi çok zor. İkinci maçı kesin almalı...

Ataman kazanacağına inandığı maçlardan önce bahane üretmez. Euroelague playofflarında Messina her maç öncesi sakatlık anlatırken Ataman Simon'lia Beaubois'in durumundan bahsetmiyordu bile.

Bu maçtan sonra da yine yorgun olduklarını ve serinin 2-3 gün sonra başlaması gerektiğinden dem vurmuş. Takımının yorgun olması haklı bir gerekçe ki oyuncular maç sonunu göremeden sakatlanmaya başladılar. Ama Ataman buna değiniyorsa serinin gideceğinin farkındadır

Opsiyon var dedi çıkacağız ayrıntısına girmek istemedi belki o an ya da girmedi sadece öyle denk geldi 1+1 kontratları yabancılardan saymaya başlayınca yerlileri de saydı da iki taraf için de çıkış mümkün zaten

Yani Daçka'ya gitmiş adam için de opsiyon var demek ne bileyim, fazla ketum. Günlerdir Canberk'in Daçka'ya gittiği konuşuluyordu zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...