2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Inanmayan Konya'ya uçmasın, biz Galatasarayız arkadaşlar mac kaybederiz sezonu degil...

Sanki 99 puani baska takim toplamis gibi ruh haline girdik.Bu kadar net bir yukselisin ardindan tek maclik sert dusus herkeste hayal kirikligi yaratti.Ama Konya macinda sezonun en iyi Gs’sini gorecegiz.Ben takima inaniyorum.Iki senedir bu takim bizi hep mutlu etti.Insallah pazar gunu bu sezonu da en iyi sekilde kupayla taclandiracagiz.

Sanki 99 puani baska takim toplamis gibi ruh haline girdik.Bu kadar net bir yukselisin ardindan tek maclik sert dusus herkeste hayal kirikligi yaratti.Ama Konya macinda sezonun en iyi Gs’sini gorecegiz.Ben takima inaniyorum.Iki senedir bu takim bizi hep mutlu etti.Insallah pazar gunu bu sezonu da en iyi sekilde kupayla taclandiracagiz.
Sezonun bu bölümünde konsantrasyon demek yerine insanlara Icardi'yi, Okan Buruk'u, Mertens'i veya rastgele bir oyuncumuzu savunmak zorunda olmak zoruma gidiyor. Cidden sanki 99 puanı başka takım topladı. Sanki ilk kez derbi kaybettik. 2000-2010 arası derbilerden sonra işine veya okuluna gitmek istemeyen insanlar bugün konsantrasyon diyerek derbi mağlubiyetini o kadar sallamıyor ve şampiyonluğa kitleniyor. Ama bu yeni yetme, şımarık ve özellikle sosyal medyada aktif olan taraftar kitlesi, derbi gecesinden beri sadece kafa s.yor. Bunlar hiçbir şeyi hak etmiyor. İğreniyorum bu kitleden. Allah'ın belaları. Elimde imkan olacak, bunları toplama kampına toplayıp çalıştıracağım. Bunların hak ettiği bu çünkü, faydasız herifler. 3 gündür engellediğim hesap sayısı 100'ü aşmıştır. Galatasaraylı görünce yüzüm ekşir oldu yemin ediyorum. neyse. şampiyon olacağız pazar gecesi, karşı tarafın yaptıklarından sonra 1-2 saat değil 1-2 ay kutlayacağım şampiyonluğu kendimce.

Sezonun bu bölümünde konsantrasyon demek yerine insanlara Icardi'yi, Okan Buruk'u, Mertens'i veya rastgele bir oyuncumuzu savunmak zorunda olmak zoruma gidiyor. Cidden sanki 99 puanı başka takım topladı. Sanki ilk kez derbi kaybettik. 2000-2010 arası derbilerden sonra işine veya okuluna gitmek istemeyen insanlar bugün konsantrasyon diyerek derbi mağlubiyetini o kadar sallamıyor ve şampiyonluğa kitleniyor. Ama bu yeni yetme, şımarık ve özellikle sosyal medyada aktif olan taraftar kitlesi, derbi gecesinden beri sadece kafa s.yor. Bunlar hiçbir şeyi hak etmiyor. İğreniyorum bu kitleden. Allah'ın belaları. Elimde imkan olacak, bunları toplama kampına toplayıp çalıştıracağım. Bunların hak ettiği bu çünkü, faydasız herifler. 3 gündür engellediğim hesap sayısı 100'ü aşmıştır. Galatasaraylı görünce yüzüm ekşir oldu yemin ediyorum. neyse. şampiyon olacağız pazar gecesi, karşı tarafın yaptıklarından sonra 1-2 saat değil 1-2 ay kutlayacağım şampiyonluğu kendimce.

Aynen oyle kardesim.Insallah sampiyon olacagiz ve cok buyuk kutlayacagiz.

2023-2024'teki takımı övmek gibi bir istek varsa, bunun yolu 2000'lerin başı karanlıktı bugünse aydınlık gibi dayanaksız ve temelsiz bir yaklaşım değil. O dönemki takımların ekseriyeti bu sezonki takımı cebinden çıkartırdı.

Fenerbahçe'den son 5 derbide 1 gol yedik. Fenerbahçe'ye son 15 derbide 3 kez kaybettik. Fenerbahçe'nin yakın dönemine ciddi yanıt vereceğimiz bir durum da yok ortada. Bizim sezon Old Trafford galibiyetinden öteye gitmez, Parken mağlubiyetinden beriye gelmez. Buradan okuyacağız er ya da geç.

Şikeci takım ile kendi sahamızda oynadığımız “şampiyonluk” maçındaki mağlubiyet değil o ruhsuzluk, sahada koşmaya bile tenezzül etmeyenler büyük hayal kırıklığı yarattı ve “Mayıslar Bizimdir” mottosuyla yola çıkmışken mayıs ayındaki maçta 1 puan yetmesine rağmen maçı rakibe bırakanlar, Galatasaray’ın geçmişine, geleneklerine, genlerine, armasına yakışmayan şekilde hareket etmiş oldu.

Konyaspor maçının bu şekilde abartılması, büyütülmesi, panik havası yaratılması da ayrı bir saçmalık ve amatörlük. Sen Galatasaray isen, gidip yenip döneceksin. Bunca yıllık mazi bir anda unutulmuş gibi hareketlere girmeye gerek yok. Biz bu ana kadar son maçta nerede, kime şampiyonluk vermişiz? Rahat olmak gerekiyor. Son maçında Konya’yı da yenemeyeceksen, şampiyon olma zaten. Hak etmiyorsundur.

Son düzenleme:
Son hafta şampiyonluk kaybetmek geleneklerimizde yok ama olmak var,Konya'da farklı kazanırız diyor çok kişi,beraberlik ihtimali bile yok,büyük ihtimal erken gol bulup psikolojik olarak rahatlarız ve şampiyon oluruz.

Son hafta şampiyonluk kaybetmek geleneklerimizde yok ama olmak var,Konya'da farklı kazanırız diyor çok kişi,beraberlik ihtimali bile yok,büyük ihtimal erken gol bulup psikolojik olarak rahatlarız ve şampiyon oluruz.
Elbette stres faktörü olacaktır son maç neticede onunda pan zehri golü erken bulmak. Gol erken geldimi dediğiniz gibi farklı kazanırız. İnşallah Okan hoca agresif başlama talimatı vermiştir kontrollü oyun başlangıcı bize pek yaramıyor genelde.

Geçen maç can sıkan oyun plânı olmaması, oynamaya calismamaydi, beraberlik için oynanilmaz. İşler istenildiği gibi gitmezse bu sefer gol yemeyi beklemeyiz umarım. Ya da oyun akmiyorsa bir yerden sonra diziliş ya da görev değişikliklerini yapar inşallah. İlk golü yersek sıkıntı bu yüzden gol yememeye odaklanmamaliyiz.

Sahada kötü futbol falan yoktu. Futbol yoktu! Eğer ki sahada Galatasaray yerine başka takım olsa; sarı kırmızılı takım para aldı şike yapıldı da futbol oynamıyorlar sahada diyeceğim. Mevzu bundan ibaret. Elbette önüne gelen her maçı kazanamazsın. Yeri geldi 60 pozisyona girdiğimiz maçı son dakikalarda Barış Alper'in golüyle kazandığımız da oldu. Ama direkt maçtan istifa ederek 90 dk tamamlamaya çalışmak da oraya gelen 50 bin kişiye ayıp oldu.
Her neyse olan oldu. Şimdi bugünkü maça odaklanıp işi GALİBİYET ile bitirmek gerek. Tarih sadece şampiyonları yazıyor, bu da bir gerçek.

Bence ilk yarıyı 0-2 önde kapatırız.
2.yarıda da 2 gol bulur, maçı 0-4 kazanırız ve 24.kez şampiyon oluruz.
Bu arada ligde şampiyon olunca kasaya sadece 7,5 milyon Euro giriyormuş.
Sizce de çok az değil mi?

2. yarıya 0-0 girilirse her şey olur bizim maçta. Geçen hafta takıma da hocaya da büyük inanç ve saygı kaybettim. O yüzden erken atsak da yesek de çok sorun değil, en azından konsantrasyonu çabuk kazanırız. Ha gönül ister takım 2 yıldır gösterdiği gibi oynasın yarım saatte işi bitirsin ama ikinci yarıya Allah göstermesin oynayarak 1-0 geride gitmek, rölantide 0-0 götürmekten çok korkutuyor beni. En nihayetinde şampiyonluk maçında, en büyük ve ahlaksız rakibine karşı 50 dakika adam fazlasıyla oynayıp oyun üstünlüğünü alamayan, 70'de kaza golü yedikten sonra uzatmalarla yarım saat kontak kapatan bir takımdan bahsediyoruz. Puanla şampiyonluk kazanacağı maçta kalecisini 2 Fenerli stoperle altıpasta bomboş bırakan takımdan dengede giden Konya deplasmanında da her türlü akıl tutulması beklenir. İnşallah en kısa zamanda skoru alır, Kadıköy Pazarının yangınını izlemek için kanallarımızı Bokludere'ye çeviririz.

Konya'nın akıl yoksunu taraftarları oyuncularımızın ayaklarının üstüne bir şeyler atmaya uğraşacağına eline telefonu alıp güncel puan durumuna baksınlar. Gülümseyin düşüyorsunuz aptallar.

Herbokolog ismail kartal: "rakibimiz Konya da üç senedir kaybediyor."
Sıkıntı yok İsmail bey üç maçın averajını tek maçta alırız. Sen maç sonu ne bahane üreteceksin onu düşünmeye başla.

Konya’dan gol haberi mi var? f.bahçelileri şampiyonluk kutlamak için sahaya bekliyoruz.

Keşke şu oyunu geçen hafta oynasaydınız da kutlama hazırlığı yapan milyonlarca, yurtdışından bunun için gelen binlerce kişinin hevesi kursağında kalmasaydı. Neyse artık yapacak bir şey yok.

Son düzenleme: