2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Kalabalık ama dar kadroyla iyi mücadele ettik Muslera Kaan Nelson Sanchez Abdülkerim Toreira Berkan Keremler Mertens Icardi ve Barış emeğiniz çok büyük.

Bu sene transferlerden pek katkı alamadık umarım bu sene iyi çıkar gelenler. Oliviera Zaha ve Tete 'yi umarım gönderebiliriz.

Ligimiz ve takımımız o kadar kaliteli ki Zaha çoğu maç yedekti. Ziyech 50 maçta kaç maç etkili oldu oran olarak,? Tete ne yaptı 50 maçta 1 Kopenhag maçı denilecekse 40-45 takımı taşıyan Icardi Barış Toreira vb ayıp olmaz mı?

Okan hoca neden Tete Zaha Aurier gibi kariyeri harika oyuncuları bu kadar az oynatmış size göre hata yaptı o zaman ? Sağ bek Aurier Kaan'ı kesemedi.

8 ay süren 50 den fazla maç oynanan sezonda 3-4 maçta ancak iyi oynamış oyuncuya iyi demek tercih meselesi, o kadar iyiyse sakat olmadığı 49 maçta neden yedekti bu oyuncular?

Tete Zaha Ziyech Ndombele yüksek maaşlı oyuncular Muslera Icardi Torreira gibi takımı taşısınlar bekleniyordu bu kadar para ondan verildi ama ilk 11 girmekte zorlandılar ilk 11 i ben yapmıyorum Okan hoca yapıyor.

Son düzenleme:
Ligimiz ve takımımız o kadar kaliteli ki Zaha çoğu maç yedekti. Ziyech 50 maçta kaç maç etkili oldu oran olarak,? Tete ne yaptı 50 maçta 1 Kopenhag maçı denilecekse 40-45 takımı taşıyan Icardi Barış Toreira vb ayıp olmaz mı?

Okan hoca neden Tete Zaha Aurier gibi kariyeri harika oyuncuları bu kadar az oynatmış size göre hata yaptı o zaman ? Sağ bek Aurier Kaan'ı kesemedi.

8 ay süren 50 den fazla maç oynanan sezonda 3-4 maçta ancak iyi oynamış oyuncuya iyi demek tercih meselesi, o kadar iyiyse sakat olmadığı 49 maçta neden yedekti bu oyuncular?

Tete Zaha Ziyech Ndombele yüksek maaşlı oyuncular Muslera Icardi Torreira gibi takımı taşısınlar bekleniyordu bu kadar para ondan verildi ama ilk 11 girmekte zorlandılar ilk 11 i ben yapmıyorum Okan hoca yapıyor.
Bence Ndombele ve Aurier hariç diğer transferler başarısız sayılmaz. Tete Zaha Ziyech kötü bile oynasalar bize bonservis getirecek imaj getirecek oyuncular ama Ndombele ve Aurier Mallesef boşuna gitmiş paralar.

Bursa’daki konvoydan daha yeni gelebildik :) Butun takima,hocaya,yardimcilarina ve emegi gecen herkese cok buyuk bir tesekkur borcumuz var.Allah hepsinden razi olsun.Boylesine kritik bir sezonda ve her turlu igrencligi yapan igrenc bir camiaya karsi kazanilmis bu zafer tarihimizin en degerli sampiyonluklarindan biridir.Hep sen sampiyon olacaksin dedim ve biz sampiyon olduk.SEN OLA CIMBOM SEN OLA !!!!