#4 Ann Wauters

Çok saçma bir haber yapmışlar.Size ne nasıl gelirse gelir hayatını evinde nasıl yaşarsa yaşar.Türk gençleri örnek alacaklarsa oyunculuğunu örnek alsınlar.

Allah razı olsun be haberi yapandan, biz de "aaa bak Ann Wauters kadınla evli, biz de kendimize kadın sevgili bulalım" diyorduk, demek büyük hata yapmak üzereymişiz, bizi kurtardılar

Bir de altına eklemişler " bu durum basketbol camiasında çok bilindiği için". O zaman neden yazma gereği duydunuz demezlermi adama? Türk toplumu için aykırı bir durummuş, baskebolcu kalmaz Türkiyede bunu kabul etmesek!

Saygılar.

Bu çok önemli bir konu en kısa zamanda kulübümüzden bu haberi yapan siteyle ilgili kınama bildirisi bekliyoruz. Ardından da sporcumuzun kişilik haklarına saygı gösterilmediği gerekçesiyle dava açılsın ki bu şerefsizler böyle haber yapmanın sonuçlarının ne olduğunu anlasınlar

Toplumsal örf adet, Türk aile yapısı donelerini kullanarak haberi Akit Gazetesi de girmiş:) Türk Aile yapısında bir adamın, bir kadın ve o kadının ufak yaşta kızıyla da aynı anda ilişki yaşaması varmıymış acaba? Çünkü o Akit gazetesinin yazarı Hüseyin Üzmez bu konudan dolayı yargılanırken Akit o adamı korumayı tercih etti.

Bunu neden anlattım. Hayatta işine geleni işine göre yontamazsın. İsmini hatırlamadığım o basket sitesi olsun Akit Gazetesi olsun muhatap alınacak kıvamda değiller. Dertleri o zaten. Bu yüzden yönetimin oyuncusuna sahip çıkmasını ve bu "yayık" karakterleri kendine muhatap almaması daha doğru. Ann Wauters gitse mi acaba dediğim günler oldu ama bu saatten sonra gitmesini istemiyorum. Ann Wauters'a bakıp aile yapısını bozan varsa onları da allaha havale ediyorum

Bir kere baktım oldukça gereksiz, işe yaramaz, sağdan soldan çaldıklarını haber yapan lüzumsuz bir site. Bir daha girmedim, sizde girmeyin olsun bitsin. Basketboldan bihaber oldukları yaptıkları haberle belli zaten. Adını da burada yazıp reklamını yapmayın.

Gelecek sezon kalması gereken yabancılarımızdan. Oyunda dinç kaldığı süre zarfı içerisinde çok verimli oynuyor (Ancak yorulduğunda çok çabuk dağılıyor, orası dezavantajı)

Snacho ve Wauters'la yola devam etmeliyiz.

Gelecek sezon kalması gereken yabancılarımızdan. Oyunda dinç kaldığı süre zarfı içerisinde çok verimli oynuyor (Ancak yorulduğunda çok çabuk dağılıyor, orası dezavantajı)

Snacho ve Wauters'la yola devam etmeliyiz.

Bence seneye 5.ya da 6.yabancı olarak takımda bulunmalı ağabey. Gruda'nin yedeği olmalı. Euroleague'de ona ihtiyacimiz olabilir. Ama bence de kadro da olmalı. Gruda'yi alip ligde ona şans vermeliyiz...

Seneye Gruda'nın yedeği olacak doğru ama büyük ihtimalle UMMC'ye gidecek orada yedeği olacak. Benim de büyük saygımı kazandı. Özellikle dışarıdan bulduğu isabetli şutları, cezbedici