#8 Shavonte Zellous

Büyük maçların hemen hepsinde ortaya çıktı.Özellikle dün ilk periyotta el üstünden attığı 3 basket vardı gözümün önünde bu iş olmuş dedim.Shovanteeeeeee diye kendimi kaybettim.

Basligin ilk mesaji kulup resmi sitesinden alinmis ama sozlesmesine dair bir bilgi gormedim. Sozlesme suresi hakkinda bilgisi olan var mi?

Dış şut, penetre, savunma her türlü özellik var kendisinde, sahada yürek koyuyor, kapris yapmıyor ve inanılmaz sempatik. Hala kendisinin gönderilmesini isteyenleri anlayamıyorum. Attığı üçlüklerden sonra anonsörümüzün Shavonteeeeeeeee diye bağırmasını uzun yıllar duymak dileğiyle...

Taurasi'ye hiç katılmıyorum.İstatistiğe bakarak mı söylediniz bunu.O dönem takım gibi olamadık.Takımda kim neyin parçası hiçbirşey belli değildi.Taurasi o dönemde de çok önemli işler çıkarttı ama sonunda kupa gelmeyince bunlar unutulur.

Taurasi oynadığı dönemde takımda sistem diye birşey yoktu eminimki Ekrem hocanın takımında olsaydı Taurasi'den daha fazla katkı verebilirdi.

Taurasi'ye hiç katılmıyorum.İstatistiğe bakarak mı söylediniz bunu.O dönem takım gibi olamadık.Takımda kim neyin parçası hiçbirşey belli değildi.Taurasi o dönemde de çok önemli işler çıkarttı ama sonunda kupa gelmeyince bunlar unutulur.

Taurasi büyük maçlarda iyi oynayamadı.Kim daha iyi oyuncu dersin taurası fowles beklentilerin altında kaldılar bu iki oyuncu dünyanın en iyi oyuncuları olarak gelmişti.
Gs verdikleri katkılara bakarsak zellous bone maliyetleri o iki oyunculara göre 4'te1dir

Taurasi'ye katiliyorum fakat Fowles'in ilk sezonunda yaptiklarini bu takimda kimse yapamaz. Efsaneydi her fenerbahce serilerinde 40-uzarsa 45 dakika oynardi double double'in kralini yapardi. Fakat sonraki sezonlarda dusen performanslari, efsane sezonunu unutturdu.

Fiyat performans bakımından belkide tüm branşlarımızda dahil en önemli sporcumuzdu .. Hem yüregiyle oynayan hemde ne zaman skor ihtiyacı olsa devreye rahatlıkla girebilen karakterli , agresif bir oyuncuydu .. Taurasi yada maya moore gelmeyecekse büyük fiyasko oldu .. ısıl-Shavonte-Alba . Sırada kim var ?

Bütün yaz Zellous'un takımdan ayrılıp Augustus'un transfer edildiğini görmüştüm rüyalarımda ve yazmıştım buraya .. Augustus'dan aşağısı kurtarmaz.