A.R.O.G (2008)

Şahsen merakla bekliyorum..
İnş. gittiğimize değer,kaliteli bir film buluruz..

Öyle olacağını da tahmin ediyorum..
İşin ucunda Cem YILMAZ varsa :) :)

Bu filme giderkenki beklentilerim çok fazla.Yarıla yarıla gülmessem bu film beklentilerimi karşılamamış olacak.Ee nede olsa cem yılmaz ın filmi. :)

Filme gittim ilk 1 saat hayal kırıklığı yaşar gibi oldum ancak filmin ikinci yarısında gerçekten güldüm.
Komik bir filmdi herşeyden önemlisi, az küfür kullanılması diğer filmlere nazaran az olması sevindiriciydi.
Gora'dan daha çok güldüğümü de unutmadan ekleyeyim.

Öncelikle çok güldüren yıkan geçiren bir film değildi.
Ama konusuyla , çekim kalitesiyle , efeck kalitesiyle Türk sinemasında az raslanan filmlerden biriydi.

Keyif alarak seyrettim.Yine o zekice cem yılmaz tarzı espiriler vardı film içinde.Arkadaşımızında dediği gibi fazla küfür olmaması sevindirici.Çok fazla güldürmemesinin de sebebi bu.

Genel olarak bakarsak çok iyi bir film.Tüm film ekibini tebrik ediyorum.Bana kalırsa en çok izlenen ilk 3 filmin içine girecek.

Eren açıkçası ben küfür de istiyordum. =)
Tamam,küfür iyi birşey değil ama komedi filminde abes olmuyor bana göre.

Antrenmandaki gol sevinci komikti , maçın son golünde Rıdvan Dilmen'i orada görmek ayrı bir komediydi..İlk 1 saat biraz sıkıcı geldi bana da lakin genel olarak başarılı buldum . Özellikle GORA ile kıyaslanırsa bence bu film GORA'dan çok daha başarılı..

Dipnot:Maçın oynandığı futbol topunun Adidas marka günümüz toplarından olması çok fazla fantastik geldi bana :)

Burak Barut' Alıntı:
Filme gittim ilk 1 saat hayal kırıklığı yaşar gibi oldum ancak filmin ikinci yarısında gerçekten güldüm.
Komik bir filmdi herşeyden önemlisi, az küfür kullanılması diğer filmlere nazaran az olması sevindiriciydi.
Gora'dan daha çok güldüğümü de unutmadan ekleyeyim.

Aynen aynen.İlk bölümünde pişman oldum gittiğime,ama 2. bölümde değişti herşey hele maçta ki son gol de Rıdvan Dilmen'i gol olur derken görünce çok güldüm. :) :) Birde gol sevinci yengeç dansında çok güldüm :)

Filmi izledim.Güzel bir film olmuş.Recep İvedik gibi filmlerin komedi filmi rozeti aldığı sinema dünyamızda komedi filmi olarak kafaya oynayabilir.

GORA ile karşılaştıramam.GORA bambaşkaydı... Belki de ilk olduğu içindir ama bu filme göre daha güzeldi.Tabii ki bu AROG'un kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Dipnot:Millet ne meraklıymış yengeç dansına.Belki sizler güldünüz ama benim hiç hoşuma gitmedi nedense...

Gitik arkadaşlarla. Öncelikle Gora'da daha çok gülmüştüm onu söylemem lazım. Ama Arog da iyi idi. İlk bölümün ortalarından sonuna doğru baya baydı beni aslında. İlk bölüm arasında aldığım bir mesaj sonrası keyfim yerine geldi ve 2. yarıyı daha bir keyifli izledim ve güldüm baya. Özellikle Carlos bölümleri süperdi. Rıdvan'ın çıkacağını bildiğim için kendimi hazırladım o nedenle gülmedim. Yengeç dansıda da pek gülmedim.

Filmin en güzel espirisini sona saklamışlar. Cem Yılmaz'ın çirkin adama görüp çıkardığı sesler ve yüz ifadesi beni bayağı güldürdü.