Avrupa Şampiyonuyuz !

Re: Engelsiz Aslanlar - Finaldeyiz

Tebrikler finaldeyiz. Yanlız final maçını nasıl takip ediceğiz bilgisi olan varmı. Yarın çifte zafer olucak önce ENGELSİZ ASLANLAR AVRUPA ŞAMPİYONU OLCAK sonra FUTBOLCULAR ŞAMPİYONLUK TUT ATICAK. Harika bir pazar bizi bekliyor

Re: Engelsiz Aslanlar; Yarı Finaldeyiz

Burak Barut' Alıntı:
Başka Engel Var Mı ? Elinizie kolunuza yüreğinize sağlık.

Sedat'ın Aslanları sıfatını almayı o kadar çok hakediyorlar ki ve bizler de bu mçalrdan hiç birini izleyemediğimiz için Gs Tv bir kez daha sorgulasın kendini.Oraya bir kameraman bir spiker yollamak bu kadar mı zor ?Bu ayrıntıyı yönetim nasıl atladı inanılır gibi değil.

Turnuvanın yapıldığı İspanya televizyonları da, 3 takımla temsil edilen Fransa televizyonları da vermedi maçları. Bu nedenle, GS TV'nin canlı yayın yapması da mümkün değildi. Görüntüler daha sonra yayınlanır tahmin ediyorum.

Bu seneki Şampiyonluklarımız

Engelsiz Aslanlarımız- Türkiye Ligi Şampiyonluğu(namağlup)-Şampiyonlar Ligi Şamiyonluğu(namuğlup)

Tbbl Bayanlar-Türkiye şampiyonluğu

Tbbl Erkekler-Türkiye Şampiyonluğu

Aykut Başaran' Alıntı:
arkadaşlar Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbolu (http://www.ttsb.org) sitesinde Localia TV diye bi kanalın maçları verdiği yazıyor. Ben de bi site buldum ama dediği kanal bu mudur bilemicem

http://www.tvlizer.com/content/view/296/428/

kanal şu an açılmıyor ama bi yarım saat kadar önce denediğimde çalışıyordu.Sanırım geç saatte kapanıyor.Yarın denemek lazım :?

Re: Engelsiz Aslanlar; Yarı Finaldeyiz

Candan Yeni' Alıntı:
[quote="Burak Barut":eek:lirwun4]Başka Engel Var Mı ? Elinizie kolunuza yüreğinize sağlık.

Sedat'ın Aslanları sıfatını almayı o kadar çok hakediyorlar ki ve bizler de bu mçalrdan hiç birini izleyemediğimiz için Gs Tv bir kez daha sorgulasın kendini.Oraya bir kameraman bir spiker yollamak bu kadar mı zor ?Bu ayrıntıyı yönetim nasıl atladı inanılır gibi değil.

Turnuvanın yapıldığı İspanya televizyonları da, 3 takımla temsil edilen Fransa televizyonları da vermedi maçları. Bu nedenle, GS TV'nin canlı yayın yapması da mümkün değildi. Görüntüler daha sonra yayınlanır tahmin ediyorum.[/quote:eek:lirwun4]

Canlı Yayın tabiki ekstra olur fakat sonradan verse süper olur.Özellikle de final maçını :)

Öncelikle aslanlarımızı tebrik etmek gerek.Müthiş bir başarı yakalamak üzereler,gerçi mükemmel bir iş başardılar ama buraya kadar gelip de şampiyon olmamak ayıp olur:)

GSTV'nin maçları vermesi gerekti diye düşünüyorum.PAF takımın deplasman maçları dahi veriyorlar mesela.Belki sürpriz yapıp final maçını verirler.

Hadi GS TV'nin imkanı yok,diğer büyük tvlerin de mi imkanı yok?Lafa gelince herkes engelsiz aslanların arkasında,yanında,sağında,solunda ama bir tv kanalı çıkıp milli bir maçı yayınlamıyor,helal olsun...

helal olsun aslanlara. 8)

Galatasaray'ı finale çıkaran mücadelede Justin Eveson 35 sayı, Hussein Haidari ise 10 asistle yıldızlaşırken, Petr Tucek 22 sayı ve Ferit Gümüş de 14 sayı kaydettiler.

bütün aslari koymusuz ortaya. Justin cosmus 8) 8)

Büyük bir başarı elde eden takımımızın haberi sadece resmi sitemizde başka hiç bir spor site daha haber olarak yazmayı bırakın skor bile yok KOSKOCA BİR AYIP yapılan bu ama olsun ASLANLAR KUPAYLA dönünce falah haber olurlar. Rakip hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen

Kazansak da kaybetsek de şimiden hepsine yürek dolusu teşekkürler...
Ki kazanacağız..!

Bir şekilde birilerine ulaşıp buradan canlı yayın yapılamazmı? Final oynuyoruz ve izleyemeyeceğiz! Bu kadar zormu yayınlamak ey GSTV?

Sedat hocam dualarınızı bizden eksik etmeyin diyor hadi arkadaşlar hep beraber takım için pozitif bir enerji yaratalım.

Tüm dualarımız kalplerimiz onlarla.Eğer finl heyecanı takımımızı zorlamazsa şampiyonluk gerçekten çok yakın.Sizler gene de şampiyonsunuz artık.

Ezgi Guney' Alıntı:
[quote="Mustafa Ulukök":nkcabeae]http://www.danielstange.de/rsv/scores/0607/live.htm

Skoru takip edebilirsiniz. 8)

allah razi olsun senden ya okadar yer aradim bulamamistim super oldu :)[/quote:nkcabeae]
Sorun değil. :p

İlk periyodu 18-14 geride kapattık.