Basketbol sokakta mı zevkli yoksa salonda mı zevkli?

Sokak mı? Salon mu?

• Sokakta Daha Zevkli

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Sokakta oynamak daha zevkli..Kural yok,sistem yok,hoca istifa derdi yok...Üstelik yağmur altında oynamanında zevki başkadır :)

tartışmasız salonda oynamak daha zevkli.Ayağımda and1 marka ayakkabımdan gıcır gıcır sesler çıkınca,o püsküllü fileli çemberlere arka arkaya şutlar sokunca,hele birde tribünlerde seni izleyen birileri varsa beni kimse tutamaz :)

basketbol oynamayı çok severim. salonda oynamak çok zevkli oluyor ama sokakların yeri ayrı bence. Sokakta onarken kendimi daha özgür hissediyorum. Top tel örgüleri aşıp dışarı kaçmasa daha iyi olur ama o da tuzu biberi. Maç sonu soğuk suyu içip yeni maç için hazırlanmalar, yeni gelenlerin maça girme çabaları falan zevkli oluyor. Özellikle akşam güneş battıktan sonra, sokak lambasının altında basketbol oynamak kadar zevkli birşey yoktur. Özgürlük benim için ordadır o anda. Dünya umurumda olmaz. Takımım, kazanamam gereken bir maç...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Semih Ural":25kgazz3]Hele de o turnuvada takım şampiyon olduysa. Hayranların sahaya iniyosa maçtan sonra...

Ah ah ne günlerdi..

Bir de kızlardan öpücük alıyorsan oh yemişim kupayı 8)[/quote:25kgazz3]

kazlar bize hiç öpücük atmadı.Herhalde ondandır ki sokak basketi daha güzel yani sokak basketinde ayrı bir hava var özellikle böle hrkes seni izlemek için ordaymış gibi salonda ise amaç sadece basketbol izlemek bu arada bizim okulun salonunda bitiyor turnuvalar başlıyor belki fikrim değişir:D

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Hava da karada... :)
Salonların verdiği o hava, oynarken daha bir farklı oluyor. Ancak sokak basketbolunun da zevki bir ayrıdır...
aynı şeyleri düşünüyorum :)

Arda ile oynuyorsam ve aynı takımdaysam sokakta..ayrı takımlardaysam salon da.. :)

genel olarakta salon da daha çok zevk alıyorum ben..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
Arda ile oynuyorsam ve aynı takımdaysam sokakta..ayrı takımlardaysam salon da.. :)

genel olarakta salon da daha çok zevk alıyorum ben..

Hmm sokakta Arda ile aynı takım olmak ne gibi artılar saglıyor ki :p

Sokak basketbolu tabii hele bir de takım arkadasın Murat İnal ise kazandıgımız, karsı takım kaybettigi iddayı bize vermiyorsa ayrı bir zevki oluyor. :ehue

S.Nilay Kızılok' Alıntı:
Sokak basketbolu tabii hele bir de takım arkadasın Murat İnal ise kazandıgımız, karsı takım kaybettigi iddayı bize vermiyorsa ayrı bir zevki oluyor. :ehue

Ben bu işi pek anlayamadım. Murat Inal ile aynı takımdayken kazandığınız maç oluyor mu ? :)