Basketbol sokakta mı zevkli yoksa salonda mı zevkli?

Sokak mı? Salon mu?

• Sokakta Daha Zevkli

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
İkisininde yeri çok ayrı ama oyum sokak basketboluna gitti.Sokak basketbolunda daha rahat bir oyun sergileyebiliyorsunuz.Salon basketbolundada kendinizi daha bir havaya sokabiliyorsunuz.Ama Burak Abi'nin dediği şeyler kulağa daha hoş geliyor.İnşallah bizde rast geliriz bu tür şeylere :)

Hadi Levent ağız yapmışta ben konuşmiyim fazla Başkan. :) Bahaneler bitmiyor ne de olsa sende haha.
Neyse bıraktık parkeleri artık .

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":17983sbf]Arda ile oynuyorsam ve aynı takımdaysam sokakta..ayrı takımlardaysam salon da.. :)

genel olarakta salon da daha çok zevk alıyorum ben..

Hmm sokakta Arda ile aynı takım olmak ne gibi artılar saglıyor ki :p[/quote:17983sbf]
Levent ÖKTENER' Alıntı:
harika asistler sayesinde,bomboş pota altı bitirmeleri gibi.. :)
salonda yapamıyor mu?

Hacı onun yeri ayrı bunun yeri ayrı...
Sokakta oynarken heyecanlanan yoktur sanırım ama salonda hayatınızın en önemli,en heyecanlı,en zevkli dakikalarınızından , anlarınızdan birini yaşıyorsunuz.
Ankete cevabım Salon Basketbolu.

sokakta oynamanın en zevkli yanlarında biriside serbest atış ve basket faul gibi olayların olmaması. sayı attıysan oyuna sen başlıyosun. eşitlik yani:)

Kesinlikle salon :)
veya normal kuralların geçerli olduğu maçlarda açık hava da olabilir ama kesinlikle sistemli olmalı..
Sokak basketbolu gerçekten sokak basketbolu gibi oynanıyorsa sadece izlemesi zevkli ama ben sistemden yanayım :)

6 yıl çeşitli kulüplerde oynadım, 100'e yakın maça çıktım. Yani salon da çok daha fazla oynadım. Ama şuan basketbolu bıraktım ve sokakta şova yönelik oynamak kadar güzeli yok :) Streetball en güzeli, değişmem :D