BSL 10. Hafta | Galatasaray Ekmas 77-87 Çağdaş Bodrum Spor

Skora bakıyorum arada sadece,bu takım eğer Benfica çok kötü takım olmasaydı o maçıda kaybedecekti.

Geçen sezon Beşiktaş yine düşük bütçeyle kötü kadro kurmuştu.Sonradan düşük potansiyelli isimler en sonundada 2 tane kaliteli transferle kurtarmışlardı.

Düşük bütçeyle kumar oynarsın tutmaz.Senin bütçen Şampiyonlar Ligini alabilecek bir bütçe ve nerdeyse bütün pozisyonlara kötü transfer yapıyorsun.Birbiriyle uyumu olmayacak alakasız yabancılar alıyorsun,bu ciddi başarıdır.

Izliyor musunuz ? Neden ? Takim ruhu yok gm yok strateji yok coach yok.. takim kimyasi yok. Bu oyuncular bu kadar yeteneksiz degil, bu yenilgileri kabul edecek oyuncular da degil ama inancini kaybedersen hersey olur. Neyse tesekkurler biz burada konusan 3-5 basketboldan anlamayan insaniz :))

ImnbEr7k-IZxCTegL.png

Galatasaray:77
hbSsZ7jC-EsCAFEYg.png

Çağdaş Bodrum Spor:87

Yuh diyorum artık yazıklar olsun

3 hafta önce ligde en kötü basketbolu oynayan takımız diye bir yazı yazmıştım. Bu maçla birlikte bunu bir kez daha bize kanıtlayan şube yönetimi, koç ve ekibine, tabi ki de oyunculara bir teşekkürü borç bilirim :(

Bu arada Yakup hoca ve Mccormack'i takımımızda görmek isteyen basketbol sever arkadaşlar bence ikiside iyi bir koç ve oyuncu değiller, ayrıca lütfen beklentiyi yüksek tutun çünkü biz en azından bunlar gelsin takımı kurtarsın dedikçe yöneticiler gidip onlarında daha kötülerini bulup getiriyorlar. Buna son örnekte Bost'tur. Kulüpten ayrılmak için yaptıkları bir yana serbest atış atmayı unutmuş adamı takıma getirip bir buçuk yıl kontrat verdiler.

Son düzenleme:
Izliyor musunuz ? Neden ? Takim ruhu yok gm yok strateji yok coach yok.. takim kimyasi yok. Bu oyuncular bu kadar yeteneksiz degil, bu yenilgileri kabul edecek oyuncular da degil ama inancini kaybedersen hersey olur. Neyse tesekkurler biz burada konusan 3-5 basketboldan anlamayan insaniz :))

Sizin Bursa maçında bir yorumunuzu görmüştüm,niye izliyorsunuz ben izlemiyorum,sinirlenmiyorum diye.Vallahi 17 Kasım'daki Bursa maçından sonra izlemiyorum.Sinirlerimde ciddi bir azalma oldu.Hiç gereği yok izlemenin :)