BSL 11. Hafta | Pınar Karşıyaka 98-76 Galatasaray Ekmas

Ayrica ligin en eyyamci iki hakeminden biri var Emin ve Ozlem ben onlarin yonettigi maclari da izlemek istemiyorum
Recep Ankaralı'nın MHK başkanı olduğu yerde bu eyyamcılar da hakemlik yapar. Bu saydığımız isimler kadın-erkek kaç şampiyonluğumuzu elimizden aldı ben sayamadim. Galatasaray'ın bu konudaki ezikliği zoruma gidiyor.

Spikerler goksenin topu tribüne attı dediler pozisyon ekrana geldi yerden martin'in yerde olduğu yere göndermiş topu. şuna teknik faul çaldılar. tribünler küfür kıyamet anons bile yok. ya siz ne şerefsiz insanlarsiniz ya, takım zaten kötü bide bu muhabbetlere maruz kalıyoruz. valla kriz geçirmemek elde değil.

simdi son hucumda suclu dee bost mu bugrahan mi savunmada yoksun hucumda iki dribling yap adama ver suclu bugrahan ama en az onun kadar dee bost sana neden para veriyoruz

5 saniye kala ebesinin nikahından şuta kalkıyor bide üstüne blok yiyor, bloğu yapan adam geliyor dengesiz mengesiz bir şekil üçlük atıyor. 2 topla kapanacak devre 3 topla kapanıyor. nefretimsin yemin ediyorum. sana kuru ekmek bile vermemeli mitrovic.