Bugün...

bu mesajı okuyunca aklıma benim bir komplo teorim geldi

1979 turgut özal amerikaya dünya bankasına gider
1981 ekonomiden sorumlu bakan olur
1983 başbakan

1989 tansu çiller amerikadan gelir
1991 ekonomiden sorumlu bakan olur
1993 başbakan

bu teoriyi 99 da tayyip erdoğan amerikaya 6 aylığna gittiğinde düşünmüştüm

1999 tayyip amerikaya gider
2001 Sürpriz bir şekilde amerikadan gelen KEMAL DERVİŞ Ekonomi bakanı olur
2003 A planı TAYYİP, B planı DERVİŞ olan amerika(ki başka parti kursa kemal de başbakan olabilirdi) sonuçta A planı başbakan

2009u hyecanla bekledim kim gidecek amerikaya diye.. Mustafa Sarıgül sessizce amerikaya gitti 3 ay kaldı.

2011 de sarıgülü bakan veya 2013 de başbakan olarak görürsek şaşırmayın

NOT: konu ile alakası yoktu belki ama alttaki yorumu görünce ve o zamandan beri ülke sorunu değişmemiş diyince arkadaş, aklıma geldi. Ülkenin sorunlarının sebeblerinin farklı şeyler olduğu anlamında.. BUGÜN aklıma bunlar geldi:))

Sarıgül Başbakan olacaktır ama bunun nedeni Amerika'ya gitmesi diye düşünmüyorum kendisinde olan inanç ve çalışma temposu olarak görüyorum.İnanmak başarmanın yarısıdır diyorlarya Sarıgül yarısını başardı,inşallah diğer yarısınıda başaracak.

Bugün; Emre Dogan arkadaşımın 1 yıl önce iddaa'da kaybettigi atkıyı yollamış atkıyı alınca çok mutlu oldum teşekkürler Emre :)

Bugün bir kız bana ''benimle çıkarmısın'' dedi .

Bende ona ''kapıdan dışarımı'' dedim

Tokat attı ve gitti.

Emin Doğanca' Alıntı:

Tokat attı ve gitti.
ahahahaahah
Abi bu olay doğrumu doğruysa çok komik olmuş kızın vuruş anını ve yüz ifadesini görmek isterdim :)

Emin Doğanca' Alıntı:

Tokat attı ve gitti.

Emin ne diyeceğimi bilemedim sana be kardeşim. Zarf atmış sana kız sen de saf ve temiz yüreğinle cevap vermişsin, kız bir o kadar art niyetliymiş gururuna yedirememiş bu kadar kötü olmayı ve şılaaak(!) tokadı yemişsin. :)

Sen böyle yapınca; günümüzde böyle insanlarda varmıymış hâlen diye sordum kendime ve seni kutluyorum.

Bugün; kendi rekorumu kırdım. mat2'de mix testi çözdüm ( 2.derece denklem,eşitsizlik,parabol,trigo,karmaşık sayılar,logaritma). 15 dakikada 56 soru. Geçen sene 50'ydi ve geçtim huzurluyum. Keşke demeyim de, inşallah diğer derslerde bu kadar kısa sürede bu kadar soru çözmeyi ve doğru çözmeyi nasip eder. ,)

King heryerde KING!

Bugün öyle bir ıslandım ki... Bir de yanımdan hızlıca geçip, yağmur sularını ve çamurları üstüme sıçratan şoföre sevgilerimi yolluyorum. :)

Biricik kuzenim Fadikimin kınası var bugün.. Allah'ın izniyle bitmeden ben de gideceğim :) Nişanda da geç kalmıştım daha doğrusu gittiğimde nişan bitmişti :)