Canım ARdaQue..

G

Guest

Misafir
Arda' cığımla tavla oynadık ve 5-1 kaybettim. Bir daha Arda ile iddiaya girmeyeceğime söz veriyorum. Arda' nın en iyi olduğunu kabul ediyorum.

NOT : Bu topiği iddia sonucu açtım , bilimum hezimet fotografları bilhare eklenecektir.

Yazmayayım diyorum duramıyorum eheheh çok önemli bir galibiyet aldık, önümüzdeki maçlara bakıyoruz eheh :)

Deplasmanda alınan galibiyetin de değeri büyük oluyor canım eheh haftaya kendi sahamızda da aynı başarıyı tekrarlayacağımıza inanıyoruz ;)

uA_Yakup' Alıntı:
:lol: :lol: :lol: çok kötü ya 5-1 de yenilmezki be.. :lol: :lol:
5-1 o yenmedi zaten, ben yenildim :lol:
Neyse haftaya İstanbul'da rövansı olacak, hatta herkes gelsin izlesin Arda'nın yasayacagı hezimeti :wink:

arsameia' Alıntı:
uA_Yakup' Alıntı:
:lol: :lol: :lol: çok kötü ya 5-1 de yenilmezki be.. :lol: :lol:
5-1 o yenmedi zaten, ben yenildim :lol:
Neyse haftaya İstanbul'da rövansı olacak, hatta herkes gelsin izlesin Arda'nın yasayacagı hezimeti :wink:

İşime gelen bir iddia olursa yeniliriz sorun değil ;)

Siyah-Beyaz tavlayı da görsün herkes eheh suç aleti tavla aşağıda :p

tavla.JPG

Tequila the çapkın adam' Alıntı:
bide baskette maç yapsaydınız
onda rahat yenerdin arsameia

eheh Levent yazdığına kendin inanıyor musun ? Sayın hocam basketbolda benimle kapışmaması gerektiğini iyi bilir ;)

ÖNDER' Alıntı:
Arda tavladan anlamaz ki ! Ilginc bi skor olmus valla...
Oynamayı bilmedigi icin yeniliyorum demek ki ben, bugün yine yenildim de , üstelik yine 5-1 :oops:

Aslında yenildigim Arda olunca cok önemi yok ama olsun yine de hırs yaptım ben simdilik 2-0, İstanbul'da 3-2 alacagım bu macı .. :wink:

Neyse malum iddia sonucu tekrar bunu yazmak zorundayım,
ARdaQue is the best..

hahaha bu topic post yükseltme topiği olacak gibi geliyor :p
Böyle giderse bu konu çok uzayacak ehehe iddiaları çok seviyorum :)

He is the best, he is magnificent, he is marvellous .... Bu HE ler bitmez eheh :)

Arda da Ankara' da seni bekliyor hah ne olacak şimdi ;)

Ortada bulusalım Bolu Dağı Koru Hotel :p

Ben rezervasyonu yaptırıyorum hemen .....

ARdaQue' Alıntı:
Arda da Ankara' da seni bekliyor hah ne olacak şimdi ;)

Ortada bulusalım Bolu Dağı Koru Hotel :p

Ben rezervasyonu yaptırıyorum hemen .....
Kendi evinde, kendi taraftarların önünde yenilmek istemediginden tarafsız sahada oynamak istiyorsun demek.. Olur tabi, ne zaman , nerede istersen ben hazırım..
İddiadan kacan Febeli olsun.. :wink:

TV yayını varmı? varsa hangi kanalda kaçta?

ntvmsnbc den alıntı...

2004-2005 sezonunun off season tavla müsabakalarındaki heyecan yaratması beklenen Ardaque-Arsameia eşleşmesinde BEKLENEN çekişme henüz olmadı ve süpriz bir şekilde Ardaque ın 2-0 lık playoff üstünlüğü var. ancak home advantage ı kaçıran Arsameia nın bolu dağında 2000m yükseklikte kondisyon depolayıp iyi bir kamp dönemi geçirdiğini ve önümüzdeki maçlara daha hırslı ve istekli çıkacağını muhabirlerimizden aldığımız bilgiler ışığında söyleyebiliriz. Bilindiği üzere bu turun galibi ülkemizi ugandadaki dünya şampiyonasında temsil etme hakkına sahip olacak. (ugandaya kendi imkanlarıyla gidilecek :p )