Canım ARdaQue..

utku' Alıntı:
TV yayını varmı? varsa hangi kanalda kaçta?

ntvmsnbc den alıntı...

2004-2005 sezonunun off season tavla müsabakalarındaki heyecan yaratması beklenen Ardaque-Arsameia eşleşmesinde BEKLENEN çekişme henüz olmadı ve süpriz bir şekilde Ardaque ın 2-0 lık playoff üstünlüğü var. ancak home advantage ı kaçıran Arsameia nın bolu dağında 2000m yükseklikte kondisyon depolayıp iyi bir kamp dönemi geçirdiğini ve önümüzdeki maçlara daha hırslı ve istekli çıkacağını muhabirlerimizden aldığımız bilgiler ışığında söyleyebiliriz. Bilindiği üzere bu turun galibi ülkemizi ugandadaki dünya şampiyonasında temsil etme hakkına sahip olacak. (ugandaya kendi imkanlarıyla gidilecek :p )

Hehehe forumdan CANLI YAYIN olacak. Ailemizin forumcusu Önder tarafından bilgilendirileceksiniz.

Uganda' daki şampiyonada ülkemizi temsil etmekten gurur duyarım ;) Kendi imkanlarımızla gideriz artık ne yapalım. Afrikalı güzellerle tanısırız falan kulağa hoş geliyor ;)

Büyük maca sayılı saatler kaldı, güzel haberleri bildirecegim sizlere..

P.S . Mac Bolu'dan İstanbul' a alınmıstır bu arada , Arda'nın yenilgi sonrası halini canlı izlemek isteyenlere duyurulur :wink:

Nihayet yarın ( 02 Mart Carsamba ) taxim de Beyoğlu Spor Salonu' ndaki basketbol maçımızdan önce kendisine ev sahipliği yapacagım ;)

Benim neden haberim yok bundan, sadece basketbol oynayacagınızı zannediyordum :wink:
Her neyse canım nerde , ne zaman istersen demistim, hala gecerli.. Zaten bir kez daha yenilirsem tası taragı toplayıp ayrılmam gerekecek bu forumdan :lol:

eheheh kendi evimizde 5-2 yenildik :p

Istanbul bize yaramıyor, biz deplasman çocuğuyuz malum :)

Yorgunluk, konsantrasyon eksikliği derken yenilgi de kaçınılmaz oldu tabi. Söylemesi ayıp tavla öncesinde basketbol maçındaki kötü performansımdan belliydi zaten bu akşamın kötü sonuçlanacağı ;)

Kumarda kaybeden aşkta kazanır derler, acaba ne kadar doğru diye merak ettim hepsi bu heh büyütmeye gerek yok ;)

ARdaQue' Alıntı:
eheheh kendi evimizde 5-2 yenildik :p

Istanbul bize yaramıyor, biz deplasman çocuğuyuz malum :)

Yorgunluk, konsantrasyon eksikliği derken yenilgi de kaçınılmaz oldu tabi. Söylemesi ayıp tavla öncesinde basketbol maçındaki kötü performansımdan belliydi zaten bu akşamın kötü sonuçlanacağı ;)

Kumarda kaybeden aşkta kazanır derler, acaba ne kadar doğru diye merak ettim hepsi bu heh büyütmeye gerek yok ;)

arsameia benden daha iyi hatta en iyi , bir daha ondan iyi oldugumu iddia etmeyecegim demek istiyorsun sanırım Arda.. :wink:

ahah genel skorun 2-1 lehime olduğunu unuttun galiba . Sen de gizli Fenerlilik mi var nedir? O potansiyeli seziyorum her nedense :roll:

Ben bunları neden hatırlamıyorum? Pota degmemesi ya da sayı olmaması benim çok kötü oynamam ve kazmalıgımdan dolayıydı. Savunma ya da blok başarısı değil. Geçmişte ne savunmalar gördük .... ;)