Cem Akdağ

Cem Akdağ'a Mektup

Hocam!

Zor zamanlarda geldiniz, elinizi taşın altına koyup takımı ayağa kaldırdınız.

Sizin iyi bir koç, vakur bir insan, yürekli bir Galatasaray'lı olduğunuz biliyorduk, birde kötü gün dostu olduğunuzu gördük.

Takımımız'ın oyunundan, mücadelesinden memnunuz, yeniyoruz yeniliyoruz, ama asla pes etmiyoruz, bütün bunlar için size çok teşekkür ederiz.

Fakat şunu bilmenizi istiyorum, takımımıza antreman yaptırmak, maçlarda kenarda olmak, maçları kazandırmak, takımımızı şampiyon yapmak bizim için yeterli değil!

Biz sizden daha fazlasını bekliyoruz.

Kısaca sadece Koç'luk yapmamanızı istiyoruz!

Galatasaray taraftarı size inanıyor ve sizde Galatasaray taraftarının gücünü gördünüz!

O zaman bu sese kulak verin....

Simas'ı, Rancik'i, Wilkinson'ı hatta Darius'u seneye bize izletin...

Evren'i ve Caner'i bu forma altında tutun...

Şampiyonluk için paraya değil yüreğe ihtiyacımız olduğunu gösterin...

En önemli maçlarınızı 13.00 te oynamaya karşı çıkın...

Taraftarı şubeden habersiz bırakmayın...

Taraftarı yüreklendirin...

Tüm camiaya Galatasaray'ın büyük bir spor klübü olduğunu ispatlayın...

Çabanızı sadece takımı yönetmekle sınırlamayın...

O ZAMAN GÖRECEKSİNİZ Kİ SABAHIN 9 UNDA BİLE MAÇ YAPSANIZ YANINIZDA BİNLERCE ARMA SEVDALISI OLACAK!

Biliyoruz çok şey istedik, ama daha güçlü bir Galatasaray sizin ellerinizde ve azminizde.

İMZA: Binlerce Arma Sevda'lısı

http://gsbasket.org/index.php/component ... otlar.html

Re: Cem Akdağ'a Mektup

Onur Karakuzu' Alıntı:
muhteşem kesinlikle imza diyorum ama o 4yabancıyı elde tutmak bu saatten sonra imkansız gibi !

İmkansız değil bence.

Playoff'a katılma şansımız hala devam ediyor.Eğerde kalırsak şu takımını ligte yenemeyeceği takım yok.

Keşke Cem Akdağ'ın elinde olsa onları tutabilmek. Eminim o da elinden geleni yapacaktır bu konuda.

Güzel bir yazı olmasının dışında taraftarın takımın yanında olduğu göstermesi açısından çok önemli.

Re: Koçumuz Cem Akdağ

Cem Akdağ, takımımızın zor zamanında elini taşın altına koydu. Takımı kenetledi, takımımıza göze hoş gelen bir basketbol oynatıyor. Kendisiyle uzun süreli sözleşme imzalamalıyız. Cem Akdağ bizim Dusko Vujoseviç'imiz olsun. Macera aramaya gerek yok.

İyi günde kötü günde hocamız cem akdağ ile hep birlikte devam etmek ümidi ile. GS klubünün diğer branşlarda şu aralar pek göremediğimiz zevk veren mücadeleci ve maçı sonuna kadar bırakmayan oyununu bize izlettirdiğin için çok teşekkürler !

Cem Hoca dışında ortaya atılan isimler nasıl gündeme geldi anlayamıyorum.
Seçim sonrası Başkan Polat'ın dünya üstündeki hiç bir kulübün kültürümüzü geçemeyeceğini söylediği ve alkışlarla kesilen konuşması sonrası bir değişiklik bana hiç hoş gelmeyecektir. Bizim kültürümüzde tarihin en çalkantılı sezonunda ateşten gömleği giyen ve takımı dipten çekip çıkaran hocamız hem de hâlen görevi başıda iken bu seylentileri çıkarmakta, bunu gerçeğe çevirmekte yoktur; olmamalıdır.

Seneye de bu takımın başında yer almalı. Müthiş hak ediyor. Teşekkürler Hocam, böyle savaşçı bir takım oluşturduğunuz için. Önümüzdeki sezon görüşmek üzere!

Kesinlikle seneye takımın başında olmalı. Maçtan sonra taraftar onuda çağırmıştır inşallah ben görmedimde...