DK 2010 | Ermenistan 0-2 TÜRKİYE

Re: Ermenistan-Türkiye

Linderoth sakatlanmıs mı hic sakatlanmayan adam bize
geldiginden beri hep sakatlanıyor. Ya bizde bisi var aslında
gelen sakatlanıyor. Bir ugursuzluk var bizde ama, cozemiyorum. :(

Kazandık maçı,mutluyuz.

Şimdi istedikleri kadar ıslık çalabilirler marşımıza saygısızlık yapanlar.

Selim, İngiltere´de, Fransa´da kısaca Avrupa´nın dört bir yanında ıslıklanan milli marşımıza Ermenistan´da saygı gösterilmesini mi bekliyordun?

Maça dönersem, kötü oynamamıza rağmen kazanmak güzel. Ancak rakip kim olursa olsun milli takımda bazı isimleri gördüğüm sürece milli duygularımın bir kısmı örselenmiş olarak kalacak, bunu bir kez daha anladım.

Selim Aktepe' Alıntı:
Terbiyesizliği izlemek isteyenlere..

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=155702

Eğer buradaki maçta onların milli marşından tek nota tek kelime duyulursa yazıklar olsun bizlere..
birşey unutuyorun,biz ermeni özentisi gibi değil türk beyefendisi gibi davranmalıyız.Çünkü onlara çirkeflik öğretemeyiz çünkü onlar gibi çirkef olamayacak kadar asiliz ama onlara da asil olamyı öğretemeyiz fakat asil olmanın ne olduğunu belki görmelerini sağlarız

Bir çok söyleyeceğim şey var bu maç hakkında.İstiklal Marşı'mızın yuhlanmasını ben bekliyordum açıkçası.Ama Cumhurbaşkan'ımızn orda olmasını aklım almıyor.Adamlarla adam akıllı sınır kapımız yok bizimki oralara gidiyor.Maçıda kazandık ama böyle kötü bir takıma karşı bu kadar kötü oynamakda akıllarda soru işareti bırakıyor bence.

Uzun zamandır hangi maçta doğru düzgün oynadık ki? Sıkışacak noktaya geliriz, bir güç gelir ve galip geliriz ya da tur atlarız.

Bu grupta da, son maça kadar liderlik için uğraşır, lider olamayıp ikinci oluruz ve elemeyle gideriz Şampiyona'ya.

Ben Terim'li son nesil Milli takımı hep eleştirdim ama geçen elemelerde kendi sahasında yenilmemiş ve sadece 1 gol yemiş bir takımı 2-0 yendikten sonra eleştiri yapmak bence acımasızca.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bir çok söyleyeceğim şey var bu maç hakkında.İstiklal Marşı'mızın yuhlanmasını ben bekliyordum açıkçası.Ama Cumhurbaşkan'ımızn orda olmasını aklım almıyor.Adamlarla adam akıllı sınır kapımız yok bizimki oralara gidiyor.Maçıda kazandık ama böyle kötü bir takıma karşı bu kadar kötü oynamakda akıllarda soru işareti bırakıyor bence.
Marşlar konusunda aynı hassasiyeti biz de gösteremiyoruz.Yunanistan'ın milli marşı da ıslıklanmıştı.Yani futbola siyaseti sokup marşların ıslıklanması gerçekten çirkin bir davranış.

Onur BALCI' Alıntı:
Uzun zamandır hangi maçta doğru düzgün oynadık ki? Sıkışacak noktaya geliriz, bir güç gelir ve galip geliriz ya da tur atlarız.

Bu grupta da, son maça kadar liderlik için uğraşır, lider olamayıp ikinci oluruz ve elemeyle gideriz Şampiyona'ya.
Abi peki bu hep mi olur? Bunda Terim'in yea oyuncuların hiç mi katkısı yoktur. Biraz da onlara hak ettiği değeri ve saygıyı vermek gerekir. Bu kadar şans olmaz. Emeğe saygı göstermek gerekir...