DK 2010 | Ermenistan 0-2 TÜRKİYE

Re: Ermenistan-Türkiye

MUHTEMEL 11

Sakatlıklar nedeniyle kadro sıkıntısı yaşayan (A) Milli Futbol Takımı'nın, yarınki Ermenistan maçında sahaya çıkması beklenen 11'i şöyle:

Volkan, Gökhan Gönül, Servet, Gökhan Zan, Hakan Balta, Selçuk (Emre), Mehmet Aurelio, Arda, Tuncay, Semih ve Mevlüt.

Kendi takımında bile artık güven vermeyen ve bu nedenle kenara çekilen Gökhan Zan'ın ben bırak 11'i kadroda olmasına anlam veremiyorum. Onun yerine İbrahim Kaş veya en kötü ihtimalle İbrahim Toraman bile çok daha iyi performans gösterir.. Mevlüt-Semih tercihi ise son derece doğru. Mevlüt gibi bir koşmayı seven ve hareketli forvet ile Semih gibi topu tutabilen bir forvet iyi ikili olurlar. İkisi de formda. Bizi taşıyabilecek kalitedeler...

Ermenistan ı yenersek şaşarım,bence berabere biter,adamlar sağlam defans yapıyor hepsi bildiğimiz takoz bi portekiz maçlarını izlemiştim bizim 3. ligde oynamaz hiçbiri,ama erivanda aslan kesiliyorlar,bide karşıda Türkiye varsa eyvah eyvah! beraberlik diyorum ben ama umarım yeneriz.Ermenistan maçı büyütüldü yani sanki bize rakip bi ülkeyle oynuyoruz 3-4 milyonluk bi ülke ermenistan,her yönden arka bahçemizdeki küçük fidandan farkları yok,ama yenelim de Ermeni dostlarımızı bi tokatlayalım :D o ayrı

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
MUHTEMEL 11

Sakatlıklar nedeniyle kadro sıkıntısı yaşayan (A) Milli Futbol Takımı'nın, yarınki Ermenistan maçında sahaya çıkması beklenen 11'i şöyle:

Volkan, Gökhan Gönül, Servet, Gökhan Zan, Hakan Balta, Selçuk (Emre), Mehmet Aurelio, Arda, Tuncay, Semih ve Mevlüt.
Selcuk mu . Fatih hoca kafanmı güzel senin Mehmet Topal varken neden Selcuğu oynatmaya karar verdin

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":2q49txj3]MUHTEMEL 11

Selcuk mu . Fatih hoca kafanmı güzel senin Mehmet Topal varken neden Selcuğu oynatmaya karar verdin[/quote:2q49txj3]
digitürk kanal 77de geçen haftanın verildiği maçları bi izle lütfen hatta 2 hafta öncesini de izle...mehmet topal bu takımda hayatta oynayamaz şu an bu formuyla
ama diyosan ki fenerli selçuk oynar mı o da oynamaz...
ben olsam aurelio ve mehmet topuz orta sahasıyla çıkarım hatta selçuk inanı da koyar tek forvet çıkarım...zaten ortasaha alır maçı

Yahu sırf top kayıpları arttı diye adamı captan düşürdünüz helal olsun vallaha

MEHMET TOPAL = TÜRKCELL SÜPER LİG'İN EN İYİ ÖN LİBEROSU

ama formsuz abi...formsuz adamı inadına oynatıp formdakilere şans vermezsen formda olanları da kaybedersin...tabi bu kurala takımın ortasahası için geçerlidir...mesela stoperini değiştirmek zordur,kalecini de ya da bi hakan şükür nolursa olsun çıkmaz ama ortasahada biraz form durumuna bakılmalı bence

topal evet formsuzdu ama son kayseri maçında iyi oynadı bugünde ilk11 başlar.Bi hata olur Selçukla başlarsa Selçuk ekstra bi gol atmadığı sürece ilk 45 dakika sonunda oyundan alınır.

Deniz Baskın' Alıntı:
ama formsuz abi...formsuz adamı inadına oynatıp formdakilere şans vermezsen formda olanları da kaybedersin...tabi bu kurala takımın ortasahası için geçerlidir...mesela stoperini değiştirmek zordur,kalecini de ya da bi hakan şükür nolursa olsun çıkmaz ama ortasahada biraz form durumuna bakılmalı bence
Nereye formsuz Deniz , sadece top kayıpları arttı o da yeni sistemden kaynaklanıyor . Formsuz falan hepsi hikaye . Bir oyuncunun top kayıpları arttığı zaman formu düşmes . Ayrıca Selcuk , Memo nun ''M'' si bile olamaz

Maçı rahat alırız diye düşünüyorum.Fatih Terim emre yi şu maçta oynatmasada gönülden destek versek şu takıma.emre olunca bir takımda insanın gole sevinesi bile gelmiyor.

Abdullah Gül ise neden bu maça gider aklım almıyor.Adamlar seni soykırım yapmakla suçluyorlar sense hala bunların ayagına gidiyorsun.
Tamam görev süren bitince git,istersen oraya yerleş ama sen bizi temsil ediyorsun.

Ne hakkın var koca bir ulusu orada rezil etmeye...

Evren YILMAZ' Alıntı:
Maçı rahat alırız diye düşünüyorum.Fatih Terim emre yi şu maçta oynatmasada gönülden destek versek şu takıma.emre olunca bir takımda insanın gole sevinesi bile gelmiyor.

çok haklısın aynı duygları bende hissediyorum.portekiz maçına kaptan olarak çıkması bana koymuştu.

Milli marşımız okunurken ıslıklandık..

Maçı kazanmak farz oldu.

Ayrıca Türkiye'deki maçta ıslıklanma nasıl olur görecekler.

Cumhurbaşkanı ŞEREF tribününe nasıl oturdu anlamıyorum :s

İstiklal Marşını ıslıkladılar...! Şaşırmadım Beyfendi de sürekli birilerini alkışlıyordu kimleri acaba.Vallahi lanet ettim bu işlerden imkanım olsa bu ülkeden çeker giderim...

Maça gelince hayatımda izlediğim en kötü Milli Takım Ermenilerdi.Adamlar orta sahayı geçince gol olmuş gibi ayağa kalkmaya başlıyorlar.2-0 net skor 10-0 olması gerekirdi oyuncuları baz alırsak herşeye rağmen 3 point çok güzel...

Ne olursa olsun geçen elemelerde sahasında yenilmemiş ve sadece 1 gol yemiş takımı 2-0 yenmek büyük başarıdır.

Bu arada Lindertoh sakatlanmis :s

zevksiz bir maçtı.takım olarak çok kötü oynadık.ama portekiz le berabere kalan ermenistan ı bu kötü oyuna rağmen 2 farklı yenip 3 puanı almak iyidir.

90 dakikamın heba olduğunu düşündüğüm klasik bir Futbol Millî Takımı maçı. Galip gelmemiz, yüzümün asık olmamasına ve rahat olmama sebep oldu sadece.