DK 2010 | TÜRKİYE 1-1 Belçika

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="İhsan Öz":2jd0x4h9]bi küfür olayıyla koskoca fatih terimi yollamak infaz etmek doğru değildir

sadece bir küfür değil şu an herkes Fatih terimden nefret ediyor. Galatasaraylısıda Fenerliside Beşiktaşlısıda. Hayatımda gördüğüm en megaloman ünlüdür.[/quote:2jd0x4h9]
kıyafetleri için böyle diyorsan sponsorluk anlaşmaları var o markayı temsil ettikleri için farklı giyiniyorlar ve giymek zorundadırlar

[/quote]

sadece bir küfür değil şu an herkes Fatih terimden nefret ediyor. Galatasaraylısıda Fenerliside Beşiktaşlısıda. Hayatımda gördüğüm en megaloman ünlüdür.[/quote]
kıyafetleri için böyle diyorsan sponsorluk anlaşmaları var o markayı temsil ettikleri için farklı giyiniyorlar ve giymek zorundadırlar[/quote]

kıyafeti beni ilgilendirmez istediğini giyer davranışları falan hep itici hep itici

sadece bir küfür değil şu an herkes Fatih terimden nefret ediyor. Galatasaraylısıda Fenerliside Beşiktaşlısıda. Hayatımda gördüğüm en megaloman ünlüdür.[/quote]
kıyafetleri için böyle diyorsan sponsorluk anlaşmaları var o markayı temsil ettikleri için farklı giyiniyorlar ve giymek zorundadırlar[/quote]

kıyafeti beni ilgilendirmez istediğini giyer davranışları falan hep itici hep itici[/quote]
peki tamam gitsin yerine kim gelmeli?

Milli takımlar teknik direktörlüğü hiç bir zaman boş kalmaz...
Ayrıca sponsprlar her gün farklı elbise giyin demez hiç bir yerde onun giysisini giysin yeter eğer öyle birşey olduğunu iddia ediyosanız hala o zaman bana Fatih Terimden başka birinide gösterin...