Erden Timur

Zaten her oyuncumuzda kar edip üst düzey performans almamız gerekiyordu! Bu nasıl bir zihniyet böyle?
Nakit yok diyorsun Zaniolo yu kiraliyorsun. Cicaldau kazıktır Burak Elmas hala aynı paraya Gedson yerine Cicaldau alındı pişman misiniz sorusuna hayır diye cevap veriyor.
Yunus Berkan sembolik kiralık ucretleriyle gitti. Biz Lazio'nun sakatlık geçmişi olan 32 yaşındaki yedeğine bonservis 3 yıllık anlaşma ve yüksek ücret ile getiriyoruz.
G.Saray bugün Şampiyonlar Ligindeyse Icardi ve Allah'ın yardımıyladır futbolun adaleti olsa Molde iki maçı kazanarak elerdi bizi.

İsimsiz oyuncu almıyoruz zorla oyuncu getirirsen ya da menajer önerisine kalırsan sonuçları böyle oluyor.

Son düzenleme:
Nakit yok diyorsun Zaniolo yu kiraliyorsun. Cicaldau kazıktır Burak Elmas hala aynı paraya Gedson yerine Cicaldau alındı pişman misiniz sorusuna hayır diye cevap veriyor.
Yunus Berkan sembolik kiralık ucretleriyle gitti. Biz Lazio'nun sakatlık geçmişi olan 32 yaşındaki yedeğine bonservis 3 yıllık anlaşma ve yüksek ücret ile getiriyoruz.
G.Saray bugün Şampiyonlar Ligindeyse seni başı olması Icardi ve Allah'ın yardımıyladır futbolun adaleti olsa Molde iki maçı kazanarak elerdi bizi.

İsimsiz oyuncu almıyoruz zorla oyuncu getirirsen ya da menajer önerisine kalırsan sonuçları böyle oluyor.
Yazdıklarından bişey anlamadım. Anlayan varsa bana anlatabilir mi?

Yazdıklarından bişey anlamadım. Anlayan varsa bana anlatabilir mi?
bende anlamadim. Bukadar yangin neden yapiliyor onuda anlamadim.

13cü olmus Takimi alip bu kadroyu kuran Sampiyon yapan bu yönetim ve Hoca degilmi?

Morutana-Cicauldaya 5er Milyon Bonservis verildigi yerde Torreirayi 6 Milyona alan Erden Timur degilmi?
Okadar cok örnek varki sayarim.

Arkadaslar elestiri yapilir ama bir hata tüm dogrulari silmez.

bende anlamadim. Bukadar yangin neden yapiliyor onuda anlamadim.

13cü olmus Takimi alip bu kadroyu kuran Sampiyon yapan bu yönetim ve Hoca degilmi?

Morutana-Cicauldaya 5er Milyon Bonservis verildigi yerde Torreirayi 6 Milyona alan Erden Timur degilmi?
Okadar cok örnek varki sayarim.

Arkadaslar elestiri yapilir ama bir hata tüm dogrulari silmez.
Çok doğru tespit ,sanki hepimiz hayatta her kararımızı en doğru şekilde veriyoruz.Buyuk resimde net basari var bence.Hata yok mu tabiki var ama sevaplar daha fazla.

2 senedir yaptığın bütün işler için tekrar teşekkürü bir borç biliyorum sana ne muhteşem bir adamsın...

35 yaşındayım hayatımda ben böyle bir Galatasaray kadrosu hatırlamıyorum.. Bu kadar alternatifi üst düzey olan bir kadro hatırlamıyorum..

Maaş dengesini çok bozduk. Bir stopere 3.2 maaş verilmez. Yani ben vermem. Keşke sende bu kadar abartmasaydın maaş dengesini be Reis. Umarım diğer futbolcuların tepkisini çekmezsin. İşin daha da zorlaştı. Allah kolaylıklar versin 🙋‍♂️
Maasi normal Premier Lig topcusu

Besiktas Chamberlaine 3.3 veriyor yillik ve sakatlik gecmisi olan bi oyuncu ama normal Premier Lig oyuncular bunlar

Yok verilir. Mesela Bjk Bailley'e 3.5 vermiş. Ama işte bu takım içi dengeleri bozar. Nelsson gitmek istiyor. Göndermiyorsun. Kendisi 1.4 alırken yanında ki adam 2 katından fazla alacak. Bu takımdaşlığı bozmaz umarım. Derdim bu.
Nelsson Kopenhagdan geldi bize :) Orda kazandigindan daha fazla kazaniyor bizde.

Nelssonde Premier Lig takimina giderse bu paralari kazanir.

Kafaya takmış. Takımı Avrupa şampiyonu yapacak. Bazı isimler riskli olsa da eğer tutarsa sayesinde çok acaip şeyler hayal ettirecek bir oyuncu grubuna sahibiz. Emeklerin için teşekkür ederim ☺️🙋‍♂️

Adam Galatasaray'a çağ atlattı, onun yüzünden şikeci takım bile vasat oyuncular getirmeyi bıraktı. Uzun yıllar burada kalması için ne lazımsa yapmalıyız.

Kafaya takmış. Takımı Avrupa şampiyonu yapacak. Bazı isimler riskli olsa da eğer tutarsa sayesinde çok acaip şeyler hayal ettirecek bir oyuncu grubuna sahibiz. Emeklerin için teşekkür ederim ☺️🙋‍♂️
Bunu yazmış olmama rağmen hakaret etmeden eleştirdiğim için 1 hafta ceza verildi😄
Yanlışına yanlış dememiz gerekiyor. Dediğim gibi riskli bir transfer süreci geçirdik. Oyuncu maaşları arttı umarım takım içi huzursuzluğa neden olmaz. Torreira'yı ikame edecek 6 alınmadı. Bunlar transfer sürecindeki eleştirilerimdi.
Kurtlar vadisi repliği ile ilgili bir şaka olduğunu herkes anlamış olması lazımdı. Onla ilgili ceza verilmiş ise komik olmuş 😄
Her şeye rağmen bizim için çok büyük bir şans. Hayalleri büyük. Umarım başarır.
Şimdi birazda Galatasaray NEF'e kendini verirse çok daha güzel olacak.
Çünkü sensiz her şey çok zor. Senle her şey çok güzel ve kolay.

Popülizm uğruna tamamen futbol tarafına geçip basketboldan uzaklaşmaz umarım. Gerçi ben Dursun Ö. varken iyi giden hiçbir yapının uzun soluklu olacağına inanmıyorum.

Korktuğum oldu ne yazık ki. Amatör branşlar kaderine terk edildi. Erden Timur elbette her şeye yetişemez lâkin bu branşların başına yetkili kişiyi koymak da benim görevim değil diye biliyorum. Spor kulübü falan değiliz.

Erden Timur: "Basketbol'da yayıncı kuruluşun bir muhabiri, Fenerbahçe Beko'nun medya sorumlusunun eşi. Bizim bir olay yaşandı Fenerbahçe maçında. Göksenin bir diyaloğu oldu. Maçı anlatan İsmail Şenol bu maç oynanırken Göksenin yüzünden gerginliğin çıktığını söylüyor. Muhabir gidip kendi eşine soruyor ondan geleni söylüyor spikere mesela."

Şu İsmail'i bizim salona sokmamak lazım senelerdir diyorum. İpekçi'de ağlatmıştık bunu.