Errick McCollum

Başımızın belası sağlığına kavuşmuş nihayet, yandık :) Kıyaslamak doğru değil ama Jerrels her haliyle Mccollum'dan daha iyi. Umarım yine tercih hataları yapmaz diyeceğim ama imkansız tabii :)

Başımızın belası sağlığına kavuşmuş nihayet, yandık :) Kıyaslamak doğru değil ama Jerrels her haliyle Mccollum'dan daha iyi. Umarım yine tercih hataları yapmaz diyeceğim ama imkansız tabii :)

Katilmiyorum, ozellikle penetre ve hucum sikistiginda bir sekilde faul almasi cok onemli meziyetler. Jerrels hala potaya gitmekte tereddut yasiyor. Mccollum'i bende ozellikle savunma performansi ile elestiriyorum ama bizim kadro yapimiz icinde bence hucum da onemli bir etkisi var. Ozellikle eurocup icin ilerleyen maclarda bi mac cikar 30 atar herseyi degistirir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Katilmiyorum, ozellikle penetre ve hucum sikistiginda bir sekilde faul almasi cok onemli meziyetler. Jerrels hala potaya gitmekte tereddut yasiyor. Mccollum'i bende ozellikle savunma performansi ile elestiriyorum ama bizim kadro yapimiz icinde bence hucum da onemli bir etkisi var. Ozellikle eurocup icin ilerleyen maclarda bi mac cikar 30 atar herseyi degistirir.

İroniydi sanırım :)

Bence McCollum cok cok daha iyi oyuncudur Jerrels'tan. Chuck Davis-Mc Collum ligde de forma alirsa cok saglam olacagimizi dusunuyorum. Caleb'in nasil donecegi mechul. Davis son macta saglam oynadi. Collum'da macin kilitlendigi zamanlarda Jerrels'a gore daha etkili bir isimdir.

Mccollum daha iyi ya da Jerrels daha iyi tartışmasından ziyade hangisinin bizim oyunumuz için daha faydalı olduğuna bakmak lazım. Jerrels rahat maçlarda olumlu işler yaptı ama baktığında Efes maçında Zaragoza maçlarında pek iyi değildi. Hala süreye ihtiyacı var özelliklerini iyi yansıtamıyor potaya gitmede sıkıntıları var. Şu anki hallerini karşılaştırırsak bence Mccollum bizim için daha faydalı, sıkıştığımız anlarda faul alır sorumluluk alır. Bazen beceriyor bazen beceremiyor ama jerrels hiç yapamıyor. Bu yüzden Mccollum>Jerrels şu anki durumlarıyla ve özellikleri itibariyle.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jerrels'in herangi bir guarddan iyi olma ihtimali yok hele bu McCollum ise imkansız, geri dönünce anlarız değerini tekrar, takım sıkıştığında bizi rahatlatan adamdı Eric. Jerrels yerine oyuna o girecek bundan güzel bir şey yok :)

Mccolum bence Jerrrels dan iki gömlek üstün şu anda. En azından içeri dalabiliyor ve faul alıp ordan sayı çıkartabilir. Ama Jerrels sadece 3 lük atışları biraz daha iyi Mccolum ea göre.

Jerells şu 2-3 ay içinde sakatlanmaz ve form bulursa TBL Play off döneminde Mc Collum, Jerells, Micov, Schilb olarak delici ve şutör bir takım olabiliriz.

sakatlık dönüşü şutları ritimsizdi belki ama çabası ve iyi niyeti çok olumluydu 2 hafta sonraki Fener maçında hazır hale gelecektir .

Hoş geldin dostum.
2-3 haftaya ihtiyacı var.
Karşıyaka serisine kadar kendine gelirse çok büyük bir güç olacak bizim için...