Errick McCollum

McCollum ikinci 5'in lider oyuncusu olabilir adam bu rol icin yaratilmis, niye bu kadar takinti halinde elestiri var anlamadim. Siz hic hayatinizda su içip, bu benim karnimi doyurmadi diye sikayet eden insan gordunuz mu? Goremezsiniz cunku sacma, su karin doyurmaz, oyle bir ozelligi yok, bu adaminda olayi bu, set oynatamiyor diye kizilmaz, cunku islevi farkli.

Huertas, Schilb, Micov, Green, Lasme.
McCollum, Sinan, Goksenin, Izzet, Dorsey.

Bu duzende maksimum verimi aliriz McCollum'dan.

Kendisi takım kadrosundayken muhtemelen son 5 dakikasına başa baş girdiğimiz herhangi bir maçı kazanamayacağız.
Son 5 dakika topu kucağına al,herhangi bir fikrin olmadan bir yön seçip topla o yöne doğru koş.McCollum ile kritik top kullanma rehberine hoşgeldiniz.Şansınız varsa fiziksel güçlüğünüzden dolayı faul(sayı atabildiği tek yer de zaten faul çizgisi) şansınız yoksa airball veya top kaybı
İyi oyunlar

Mccolumn'ı bize yıldız diye yutturdular ya... Başka bir şey demiyorum. Bu adam 2 numara filanda değil, Çin liginde sayı kralı olmakda zor bir şey değil. bu senenin sayı kralı 2 yıl önce Trabzonda oynayan, eminim kimsenin doğru düzgün hatırlamadığı Gibson meselaki, ortalamada mccolumn'u da geçti (42 s). Arkadaş asisti de geçtim, top sür ya, biri biraz baskı yapınca top kontrolünü kaybediyor. Hele son 5 dakika zorlamaları yok mu ? Stipcevic gibi sıradan bir oyun kurucumuz olsaydı, dün 10 sayı farkla kazanırdık

Mccolumn'ı bize yıldız diye yutturdular ya... Başka bir şey demiyorum. Bu adam 2 numara filanda değil, Çin liginde sayı kralı olmakda zor bir şey değil. bu senenin sayı kralı 2 yıl önce Trabzonda oynayan, eminim kimsenin doğru düzgün hatırlamadığı Gibson meselaki, ortalamada mccolumn'u da geçti (42 s). Arkadaş asisti de geçtim, top sür ya, biri biraz baskı yapınca top kontrolünü kaybediyor. Hele son 5 dakika zorlamaları yok mu ? Stipcevic gibi sıradan bir oyun kurucumuz olsaydı, dün 10 sayı farkla kazanırdık

McCollum'un yerine değil, yanına oyun kurucu alınması gerektiğini 2500 defa söyledik zaten. Bir oyuncuya yapamadığı şeyleri yaptırıp, ondan sonra sen bunu yapamıyorsun demek enteresan iş gerçekten. McCollum tipik bir skorer guarddır. Ayrıca kimse de yıldız diye yutturmadı kimsenin kafasına silah dayamadı beni alın diye.

Bo McCalebb, Avrupa'da açık sahayı en iyi kullanan oyuncu olarak FB'ye geldi 2.senesinde şutu riske edilen 25 atsa da takımı oynatmasın denilecek adama dönüştü niye çünkü Makedonya'da Ilievski, Siena'da Zisis ile oynuyordu.

McCollum'un yerine değil, yanına oyun kurucu alınması gerektiğini 2500 defa söyledik zaten. Bir oyuncuya yapamadığı şeyleri yaptırıp, ondan sonra sen bunu yapamıyorsun demek enteresan iş gerçekten. McCollum tipik bir skorer guarddır. Ayrıca kimse de yıldız diye yutturmadı kimsenin kafasına silah dayamadı beni alın diye.

Bo McCalebb, Avrupa'da açık sahayı en iyi kullanan oyuncu olarak FB'ye geldi 2.senesinde şutu riske edilen 25 atsa da takımı oynatmasın denilecek adama dönüştü niye çünkü Makedonya'da Ilievski, Siena'da Zisis ile oynuyordu.
Ben yerine alınması taraftarıyım... Mccolumn Çin'deki top kullanma alışkanlığından vazgeçemiyor. Dün Schilb'i oyun soğuttu. Elbet kendisi silah dayamadı ama basın, medya o kadar şişirdiki sanki CJ Mccolumn'ı almışık.... Şu adam Çin'den sayı kralı ve rekortmen olarak değilde AEK'dan bize gelseydi, bu forum onu çoktan gönder(t)mişti....

#3 Errick McCollum

Ben yerine alınması taraftarıyım... Mccolumn Çin'deki top kullanma alışkanlığından vazgeçemiyor. Dün Schilb'i oyun soğuttu. Elbet kendisi silah dayamadı ama basın, medya o kadar şişirdiki sanki CJ Mccolumn'ı almışık.... Şu adam Çin'den sayı kralı ve rekortmen olarak değilde AEK'dan bize gelseydi, bu forum onu çoktan gönder(t)mişti....

Bu formu derken?

Mccollum form olarak bence çok iyi oyuncularımızdan. Ondan istediğimiz sayı atıp faul alması. Oyun kurmak, tempoyu ayarlamak onun işi değil. Son toplarda çok bencil demişsiniz. Takımın lideri Schilb(Beğenirim Schilb'i yanlış anlaşılmasın.) topu eline alıp oynamadığınin olabilir mi?

Medyanın çok abarttığı konusunda ben de katılıyorum ama kesinlikle boş bir oyuncu değil.

Aynen doğru gibi görünüyor.3 senedir takımda eksikliklerle boğuşuyoruz.İstemediğimiz sonuçlar alabiliriz bence bu saatten sonra daha sabırlı olmalıyız.

Tam 4 numara yazıyordu herkes Caleb gitti şimdi de herkes guarda yoğunlaştı bu sefer de Erick Mccollum gitti. Böyle bir bahtsızlık yok arkadaş. Net bir guard lazım bu sefer guard olsun mümkünse

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

McCollum gitsin Ender gelsin ! 22 sn elinde tutup son 2 sn bombeli şut atsın çembere.Ne istiyosun bilmiyorum ki ? Son yıllarda bu kadar basit sayı üreten oyuncumuz var mıydı hatırlamıyorum.Hiç birşey yapamasa faul alıyor adam (maç başı neredeyse 7 faul atışı) Savunması iyi değil oyun kurma sorunu da var kısmen.Ama 10 sayı geriden gelip maçı alabilecek bir oyuncu bence.

Adamın eli kırılmış burada iyi olmuş beter olsun falan diyecek insanlar var neredeyse !

McCollum olmadığında efsane takımız da o olduğu için bu haldeyiz. Yönetim sahip çıkmıyor, federasyon zaten malum, taraftar da yapay gündeme takılıyor. Bu şartlarda erkekler de kızlar da son derece başarılı aslında. Elde çuvaldız batıracak adam arıyoruz, diğer eldeki iğne nereye kaçtıysa.