Euro 2008

Türkiye nereye kadar gelir?

• Kullanılan toplam oy
    32
23 kişilik ''Altın Kadro''
Kaleciler: Gianluigi Buffon (İtalya), Iker Casillas (İspanya), Edwin van der Sar (Hollanda).

Savunma:: Jose Bosingwa (Portekiz), Philipp Lahm (Almanya), Carlos Marchena (İspanya), Pepe (Portekiz), Carles Puyol (İspanya), Yuri Zhirkov (Rusya).

Orta saha: Hamit Altintop (Turkey), Luka Modric (Hırvatistan), Marcos Senna (İspanya), Xavi (İspanya), Konstantin Zyryanov (Rusya), Michael Ballack (Almanya), Cesc Fabregas (İspanya), Andres Iniesta (İspanya), Lukas Podolski (Almanya), Wesley Sneijder (Hollanda).

Forvet: Andrei Arshavin (Rusya), Roman Pavlyuchenko (Rusya), Fernando Torres (İspanya), David Villa (İspanya

Ben burada bizden Arda'yı da görmek isterdim. Hatta Mehmet Aurelio'da bu takım içerisinde yer alabilirdi. Bosingwa, Ballack, Zyryanov ve Modric bence orada olması tartışılabilecek isimler...

Eurosport'un tespit ettiği 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın "En"leri:

Turnuvanın golü: Wesley Sneijder (Hollanda-İtalya)

Turnuvanın kaçan golü: Mario Gomez (Almanya-Avusturya)

Turnuvanın en güzel maçı: Türkiye-Çek Cumhuriyeti: (3-2)

Turnuvanın en kötü maçı: Fransa-Romanya: (0-0)

Turnuvanın en güzel kurtarışı: Gianluigi Buffon (İtalya-Romanya)

Turnuvanın gafı: Petr Cech (Türkiye maçı)

Turnuvanın en iyi antrenörü: Fatih Terim

Turnuvanın hayal kırıklığı: Fransa

Turnuvanın en iyi taraftarı: Hollanda

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Ben burada bizden Arda'yı da görmek isterdim. Hatta Mehmet Aurelio'da bu takım içerisinde yer alabilirdi. Bosingwa, Ballack, Zyryanov ve Modric bence orada olması tartışılabilecek isimler...

Adam Ps kendisine takım kurmuş :) Türkiye'^den sadece Hamit ha :) Bzen ben hangi maçları izliyorum diye düşünüyorum :?

Buraya girmesi gerekenler vardı kesinlikle. Örn; Bosigwa yerine Sergio Ramos ondan kat be kat iyi oynadı. Almanya'dan illa birini alcam diyorsan bu bence Bastian Schweinsteiger'dir... Neyse nihayetinde 9 tane antrenör seçip onların oyları ile kadroyu oluşturmuşlar...