Euroleague 2015-2016

Arkadaşlar bi göz attım da ikinci tur için efsane bir grup çıkıo ortaya😝 Olası khimki real madrid kuban maccabi (averajı alırsa) malaga ve zalgiris galibiyetlerinde gruba bakarmısınız 😝 Şikeciler - real madrid - barcelona - panathinaikos - olympiacos - anadolu efes - cska moskova - maccabi tel aviv yuh efsane ötesi olur bu grup 😝😝😝 şikeciler e yazık olur ama 😝 Olmaz olmaz demeyin bi ihtimalde efes kazanmak için asılabilir kendini diğer gruba (görece çok daha zayıf gruba) atmak için kazanırsa efesin yerine caja laboral olur ki daha da bi ölüm grubu olur inşallah bunların hepsi aynı anda gerçekleşirde şikecileri görürüz😝 Zaten böle bi gruptan çıkarlarsa ligde en az bu periyotta 5 maç kaybederler en az ama 😝
:) acaip bişey olur,herkes birbirini yer bu durumda.Ama Olympiacos ile Fbü aynı gruba düşmüyor.Fbü E'de Oly'de F grubunda garanti.

B ve c gruplarını karıştırmışım haklısınız oluşmuo öle bi grup haklısınız?? olsa ne olurmuş ama hayeli bile karabasan etkisi yapmaya yeter??

Sadece paranın konuştuğu bir Euroleaguede birde ülke puanı gibi bir durumunda olmadığını varsayarsak rakip takımı desteklemek için bir neden göremiyorum.
Zaten malum lig gitgide her yıl prestij kaybına uğruyor.

Alp Yılmaz'a Gsbasket yöneticilerine verdiği yetki için teşekkür ediyor ve özünde Ülker'in sunduğu bütçeyi güzellemeye evrilen yorumlarını; üstün Türk basketbolseveri ahlakını yazdığını belirttiği platformlarda sürdürmesini temenni ediyoruz.

Mesajları silinen üyelerimizin de bu temizliği anlayışla karşılayacağını umuyorum.

Yarın olası CSKA ve Kuban galibiyetleri tarihi bir F grubu oluşturacak. CSKA,Real,Olympiakos,Barça,Khimki,Brose,Zalgris,Efes veya Laboral. İnanılmaz.

Yeryüzünde en sevdiğim spor organizasyonu EL,F.Challange bu işe ayrı keyif katıyor,önümüzdeki yıl 16 takımlı EL heyecan verici olacak bu sezona gelirsek umarım top 16'da ntvspor büyük maçları yayınlar,bol bol cska,real,barca,pana,oly,khimki,fb maçları izlemek güzel olur,EL'in tek eksiği biziz :)

Yeryüzünde en sevdiğim spor organizasyonu EL,F.Challange bu işe ayrı keyif katıyor,önümüzdeki yıl 16 takımlı EL heyecan verici olacak bu sezona gelirsek umarım top 16'da ntvspor büyük maçları yayınlar,bol bol cska,real,barca,pana,oly,khimki,fb maçları izlemek güzel olur,EL'in tek eksiği biziz :)

4 yıllığına anlaştı Digitürk. Daçka da olmayacağı için NTVSpor maç yayınlar mı emin değilim. Yayın konusuna tekrar değiniyorum, bu sene iki kanal da rezaletti. Maç seçimi konusunda ciddi sıkıntıları oldu.

Euroleague, ederinin baya altında finansal anlaşmalar yaptı. Normal şartlarda bu çarkı döndürmeleri, hele de sürekli değişen dünya düzeninde bunu başarmaları imkansıza yakın. Şahsi görüşüm, bu organizasyonun uzun vadede çökeceği yönünde.

Euroleague, ederinin baya altında finansal anlaşmalar yaptı. Normal şartlarda bu çarkı döndürmeleri, hele de sürekli değişen dünya düzeninde bunu başarmaları imkansıza yakın. Şahsi görüşüm, bu organizasyonun uzun vadede çökeceği yönünde.

adı değişir, formatı değişir ama %75-80 aynı kalacak şekilde devam edilir. Basketbolda da futboldaki şampiyonlar ligi benzeri bir turnuvaya ihtiyaç var çünkü avrupada.
en çok eleştrilen konu a-b lisansları ve wild card lar ama futbolda da benzer durum var yıllardır. şampyonlar ligi diyoruz ama grupların yarısında şampiyon takım bile olmuyordu. ingiltere, almanya, ispanya dan güçlü takımlar daha fazla katılabilsin diye formatı değiştirdiler. şimdi bile 16 takım içinde en az yarısı şampiyon değil.

Kültürden çalarak ekonomiye yükleniyorlar, Avrupa basketbolunun değeri göz önüne alındığında Euroleague'in hali hazırdaki yönetim anlayışı ucuzluktan ibaret.

Darüşşafaka Doğuş son 5 dakikasına 62-52 önde girdiği ve hücum ettiği noktadan maçı o boyuta getirerek bir yerde elenmiş bana kalırsa. :)

Maç seçimi konusunda Alperen'e katılıyorum,mesela Kızılyıldız'ın büyük takımlarla yaptığı iç saha maçları verilmeliydi,atmosfer süper ve bu seyir zevkini arttırıyor

Bu sene ntvspor'un verdiği en güzel maç pana - barcelona maçıydı

Yinede en kötü maç bile olsa ntvspor'da güzel,ismail şenol'un anlatımı çok içten ve bu işi çok seviyor,kaan kural'a zaten büyük saygımız var,iyiki döndü

Fener hariç bütün F4 favorileri bir grupta toplandı. Çok fena maçlar olacak izlemesi inanılmaz keyifli olur. Barca Real Cska Khimki Oly . Oha yani

F grubu ölüm değil adete işkence grubu oldu ? Real-Barca-Cska-Oly-Khimki-Caja diğer ikisini yazamaya gerek kalmadı sanırım? Euroleague tarihinin gelmiş geçmiş en zor grubu vatana millete hayırlı olsun ? şikeciler hangisini ister aceba top 8 de! Seç beğn al oly mi cska mı ispanyol boğalarımı ?

Fenerbahçe
Anadolu Efes
Darüşşafaka
Panathinaikos
Kuban
Malaga
Kızılyıldız
Cedevita

Diğer grup;
Real Madrid
Barcelona
CSKA
Olympiakos
Khimki
Laboral
Brose
Zalgiris

Sanki bu sikecilere cska gelicek gibi aslanların ellerinde çok büyük fırsat varken madridi dışarı atamadilar uyuyan devi uyandirdilar hep ilginç hikayeler ortaya cikarya madrid gene sampiyon olabilir elenicekken kupayi almalirada ilginç olur.

HTC One M8s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi