Euroleague 2016/2017 Sezonu

Yok Hüseyin abi, ondan daha genc duruyo. Saclar yan tarafa jöleli, biraz beyazliklar var galiba. Hep monitörün önünde ve hakemler pozisyonu tekrar izlemek icin veya zamani ayarlamak icin ona gidiyorlar.

2 tane esmer adam oluyor turkiye'deki eurolig maçlarında. Biri daha kısa saçlı, body yapmış iri yarı. Diğeri de daha zayıf uzun saçlı. Siz kısa saçlı olanı soruyorsunuz sanırım

Efes'in yenmesine, doğuş'un yenilmesine çok sevindim. Efes-Madrid finali olmasını çok isterim. Ama Huertel ciddi saatli bomba. Eğer final four yaparsa Efes gününde onun gününde olmasını dilemek zorundalar. Yoksa CSKA karşısında işleri zor. Senelerdir o kadar yatırımla iddialı kadrolar kurup hüsran yaşadıktan sonra bu sene başında daha mütevazı ve görece yatırımı azaltmış Efes'in final four a bu kadar yaklaşması da enteresan.

Efes'in yenmesine, doğuş'un yenilmesine çok sevindim. Efes-Madrid finali olmasını çok isterim. Ama Huertel ciddi saatli bomba. Eğer final four yaparsa Efes gününde onun gününde olmasını dilemek zorundalar. Yoksa CSKA karşısında işleri zor. Senelerdir o kadar yatırımla iddialı kadrolar kurup hüsran yaşadıktan sonra bu sene başında daha mütevazı ve görece yatırımı azaltmış Efes'in final four a bu kadar yaklaşması da enteresan.
Bence koçla çok alakalı bu durum, Perasovic kendini çok geliştirdi ve çok iyi bir koç bana göre. 1-2 parça dışında çok iyi takım oldu Efes.

Kesinlikle katılıyorum. Perasovic nokta atışı oldu Efes için, ivkovic aşısı tutmamıştı. Zımba gibi oldular. Omic'in yerine gelen Kirk de çok iyi katkı yaptı. Efes hepimizin desteklediği takım umarım şampiyon olurlar. Doğuş gibi birilerinin emrinde, tasmalı kulüp değiller. Tek başlarına, bağımsız bir şekilde mücadele ediyorlar muhalif kimliklerini koruyarak, kimseye yanaşmıyorlar. Bu yüzden takdiri hak ediyorlar bence.

Bir Efes maçında böyle bir atmosfer oluştuğunu hiç anımsayamadım. Oyuncular ve taraftar çok iyi bütünleşti şu anda. TV başında tüylerim diken diken oldu gerçekten.

Efes - Oly eşleşmesinden kim çıkarsa çıksın, Cska karşısında şansı çok fazla yok. Efes çıkarsa ve F4'te fenerliler Efes'i desteklerse, tribün gazıyla bir şansı olabilir.

Efes - Oly eşleşmesinden kim çıkarsa çıksın, Cska karşısında şansı çok fazla yok. Efes çıkarsa ve F4'te fenerliler Efes'i desteklerse, tribün gazıyla bir şansı olabilir.

Olympiakos çıkarsa şampiyonluk şansı Cska, Real ve Fenerbahçe kadar var. Ortada Spanoulis gerçeği var. Uzunlarda her takımla başa çıkabilecek bir takım Olympiakos. Yine kısalarda ne Fenerbahçe'nin nede Cska'nin ezebileceği bir takım değil.

Son düzenleme:
Bu Efes'in halini,kırılgan yapısını gorunce ligde bizim takımın final oynaması neden olmasin diyorum. Eger elenirse Efes ligde darmadagin olur moral ve motivasyon olarak ki, Karsiyakaya bile elenme ihtimalleri dogar.

Bu Efes'in halini,kırılgan yapısını gorunce ligde bizim takımın final oynaması neden olmasin diyorum. Eger elenirse Efes ligde darmadagin olur moral ve motivasyon olarak ki, Karsiyakaya bile elenme ihtimalleri dogar.
Merak etme bize %70 ile üçlük atarlar. Bunlar böyle sarı-kırmızı gördüler mi kuduruyorlar. Bu maçta süre alamayan Brandon Paul bize kariyer rekoru kırdı, Bu maçta pota döven Cedi bize karşı hayatının maçını oynadı. Hep böyle. Mesala bize karşı kariyer rekoru kıran Metecan geçen hafta sıfır sayı attı. hep böyle.

Efes çok büyük hayal kırıklığı yarattı. Bir daha böyle fırsatı nasıl yakalayacaksın. Ne güzel de başlamışsın maça. Şimdi oradaki atmosferden nasıl çıkacaksın. Çok yazık oldu, üzüldüm Galatasaray elenmiş gibi.

Efes çok büyük hayal kırıklığı yarattı. Bir daha böyle fırsatı nasıl yakalayacaksın. Ne güzel de başlamışsın maça. Şimdi oradaki atmosferden nasıl çıkacaksın. Çok yazık oldu, üzüldüm Galatasaray elenmiş gibi.

Efes bizden daha iyi bir takım değil. Bizi yakan Smith,Dentmon,Thompson ve Fitipaldo oldu. Bu vatandaşlar sayesinde ne Daye ne Micov gerekli performanslarını sergileyebildi.

Ligde Efes ile eşleşmeyi 4 gözle bekliyorum yarı finalde. Bu mesajımdan bjk yi çok rahat geçeceğimizi katiyetle söylüyorum. Galatasaray-Oli serisi olsaydı bu seriyi geçen biz olurduk.

Ne doğuş,ne başkası..Spanoulisin ilacı Sinan'dır.

Son düzenleme:
Daçka'nın oyun yapısı itibariyle hızlı oynaması gerekirken ve çoğu hücumu birebirler üzerinden oynamak zorundayken Real ile eşleşmesi kötü oldu.

Hızlı oyun Realin işine yararken Daçka oyunu yavaşlatamadı. Yavaşlattığı bazı anlarda birebirler çözüm getirmeyince elenmesi kaçınılmaz oldu.

Efes son maçta içerde iyi başladığı maçta Oly'nin mükemmel kenar yönetimi ve Kabasakalın üstün oyunuyla 2-2 oldu seri.

Orada iş çok zor artık.

Efes ve Daçka aleyhine hakem hataları İstanbul'daki maçlarda çok barizdi. Sanki F4'te 3 Türk takımı olmasını istemiyorlar izlenimi vardı. Neredeyse tüm ana sponsorların Türk firmaları olduğunu düşünürsek ele alınması gereken bir konu. İspanyol ve Yunan lobilerinin etkisini daha nasıl kırabiliriz bilmiyorum.
GS'nin olmadığı ortamda diğerlerinin ne yaptığını çok önemsemezdim ama Efes'in şampiyon olmasını isterim, yaşanılan mağduriyetten dolayı.
Ek olarak umarım bu takımlar da empati yaparlar, TBL'deki hakem yönetimleri ile ilgili objektif değerlendirme yapmaya çalışırlar.