Euroleague Fantasy Challenge

15.hafta sonunda;

Marc Jackson aldığı 7 puanla en kötü 2.haftasını,
Rakocevic aldığı 7.7 puanla en kötü 2.haftasını,
Jasikevicius aldığı 9 puanla en kötü 3.haftasını,
Penn aldığı 0 puanla son 10 haftadaki en kötü haftasını,

geçirince büyük bir hayal kırıklığı yaşadım..

Bu kadroya karar vermeden önce kadromda Greer ve Kinsey vardı Rakocevic ve Penn yerine..Rakocevic-Penn 7.7 aldı..Değiştirmeseydim Greer-Kinsey ile 47.5 alacaktım..

Kader işte..

Kerem SEÇER' Alıntı:
15.hafta sonunda;

Marc Jackson aldığı 7 puanla en kötü 2.haftasını,
Rakocevic aldığı 7.7 puanla en kötü 2.haftasını,
Jasikevicius aldığı 9 puanla en kötü 3.haftasını,
Penn aldığı 0 puanla son 10 haftadaki en kötü haftasını,

geçirince büyük bir hayal kırıklığı yaşadım..

Bu kadroya karar vermeden önce kadromda Greer ve Kinsey vardı Rakocevic ve Penn yerine..Rakocevic-Penn 7.7 aldı..Değiştirmeseydim Greer-Kinsey ile 47.5 alacaktım..

Kader işte..
Sen al Jackson ile Penn'i kazık yemeye alıştın zaten ;)

arda
ben sabah değişiklik yaptım.diğer takımımda 4 taneye izin verdi.daha da değişiklik yapılabiliyordu.şimdi kontrol ettim kalkmış.tekrar takımı kontrol ediyorum.4 değişiklik yapmışım.ama ana takımımda 3 değişiklik yaptım.en zayıf halkaları gönderdim.

Gökçe alırım ifadeni ama :p

Jackson'a laf söylenmez bi kere olum adam en garanti puan adamıydı ama sürpriz oldu..Greer'ı neden değiştirdim ki ya benim hatam orda oldu..Bi arkadaşın gazına geldim fenerli..Kinsey bişey yapamaz dedi..Fenerli ne anlar basketten ya :p

Son 54 dk :)

Kadromda 3 değişiklik yaptım..Bir tane sürpriz var ki patlayadabilir elimde şov da yapabilir..Bakalım artık..Sürpriz olmayan 2 adam da Penn'in yerine Solomon'u Vujcic'in yerine de Terrance Morris'i aldım :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Son 54 dk :)

Kadromda 3 değişiklik yaptım..Bir tane sürpriz var ki patlayadabilir elimde şov da yapabilir..Bakalım artık..Sürpriz olmayan 2 adam da Penn'in yerine Solomon'u Vujcic'in yerine de Terrance Morris'i aldım :)

Haftanın ilk günü sonunda kac puan topladın ?
Sorduguma bakma, ben hic parlak degilim :)

Ilk gun sonunda soruma cevap vermemissin ama bosver nasılsa hafta bitti ve hersey ortaya cıktı.

Sana 0,6 puan fark atmısım bu hafta :p

Olacak sey degil; ortalamalarında oynayan tek bir oyuncum bile yoktu bu hafta. Son haftalarda cok kısmetsizim gercekten de.

Soyleyecek pek fazla birsey yok, onumuzdeki maclara bakıyoruz artık ...

Dün hep dışardaydım abi göremedim..Girdiğimde de bakmak istemedim buraya kötü olduğunu bildiğim için :)

Cem farkı açıyor yetişebilecek miyim acaba? :roll:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hocası kim abi parası neyse verelim de bize de yardımcı olsun :p
Aman Kerem bırak hocası kimse kim.Eğer yarışmadaysa zirveyi biraz zorlamalı bence.O zaman kendini öne çıkarıp bu oyunun ustası olduğunu gösterebilir.Yanılıyor muyum hoca duy sesimi. ;) :)

kadroya bakıyorum.içimden 180 leri 200 ü buluruz diye geçiyor.96 puan alıyoruz sonra.yine kadroya ve fikstüre bakınca değiştirecek adam yok.

t.morrice bende vardı.bu hafta aldım.normal sezonda da almıştım.o kadar puanı yüksek değildi.çok kötü puan almıştı.sattım adam 20 den aşağı düşmemişti.velickovic 2 haftadır gerçekten kötü.eidsonu sattım o bu hafta 23 lerde puan aldı.kısmetsiz bir haftaydı.

puanda yok açıkcası adam değiştiricek.tıkandım kaldım...

Bende para var hoca yok ya..Gökçe sen misin Arda abi mi ? :)

Hakan abi o Morris'den ben de çok bekliyodum da o patlamayı Batista yaptı :)

Biz veteran basketbolcular hocalıgı daha iyi yapıyoruz Gökçe. Konuyu baska yerlere cekmeye gerek yok.

Simdiden 3 degisikligimi yaptım onumuzdeki macları beklemeye basladık. Maclar yaklastıkca duruma gore reset cekip degisiklikleri gunceleyebiliriz. Bakacagız artık ...
Vetaran da olsak artık ritmimizi bulmamız gerekiyor. 110-120 puan yakısmıyor gercekten.

hala kadroyu kuramadım.değiştirmesem çok iyi puanlar alacağımı düşünüyorum.(geçen haftada öyle düşünmüştüm)ama bir kırılma yaşamam lazım.
ya herro ya merro deme vakti geldi artık.3 sürpriz adam bulayım ben şimdi.

Haftanın ilk gunu sonunda nasıl gidiyor arkadaslar ? :)

Benim sadece 4 oyuncum oynadı. Cok da ic acıcı bir performans yok henuz.

benimde sadece bir oyuncum oynadı.oda ortalamanın altında.
son ana kadar oyuncu değiştimeyip aynı kadroyla çıkacaktım ki.baktım efesin abd lilerinin 4 ü gitmemiş.bende ya herro ya merro dedim penn ve ermal i takıma aldım.bakalım ne olacak.

Hakan Lafcı' Alıntı:
benimde sadece bir oyuncum oynadı.oda ortalamanın altında.
son ana kadar oyuncu değiştimeyip aynı kadroyla çıkacaktım ki.baktım efesin abd lilerinin 4 ü gitmemiş.bende ya herro ya merro dedim penn ve ermal i takıma aldım.bakalım ne olacak.

Mantık gayet iyi aslında. Ermal ve Kerem bu mac cok sure alacaklar. Tabi faul problemine girmezlerse.
Ender ve Penn de ha keza 40 ar dakika bile oynayabilirler.

Penn'i ben de aldım ama Ermal yerine Pekovic'i aldım yine son anda..
İlk gün sonunda 57.6 puanım 3 oyuncudan..