Fatih Terim 2012 'ye Dek Milli Takım 'da

TERİM 12 MİLYON YTL'ye İMZA ATTI

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kendisi ve teknik ekibinin sözleşmesini 2012 yılına kadar uzatan resmi sözleşmeyi sonunda imzaladı.. İŞTE DETAYLAR!..

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim'in sözleşmesini 2012 yılına kadar uzattı.

TFF Başkanı Mahmut Özgener ile Fatih Terim arasında federasyonun Levent'teki binasında yapılan görüşmede 2012'ye kadar anlaşmaya varıldı.
Böylece ayda 250 bin YTL kazanan Terim, 4 yılda 12 milyon YTL kazanmış olacak.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bende Fatih Terim'in maaşını konuşanları anlamıyorum. Onun düzeyindeki meslektaşları ondan daha mı az alıyor?

Arkadaşım peki onun düzeyindeki meslektaşlarının ülkesinde asgari ücret 500 ytl mi ?

Fatih Terim bu parayı haketmiyor, Mahmut efendi kendini savunmada 'Biz özerkiz, bu paraları sponsor destekleriyle karşılıyoruz' demiş.Bu lafı dediyseniz klüp kafasıyla milli takım yönetiyorsanız, ben milli takım takımını tutmuyorum.
Özerk değilsiniz devlete vatana millete bağlı değilsiniz anlamına mı geliyor?

Yazıklar olsun...

Ayda 250 milyar ha pehh be...

eee doğru demişler 'Zenginin parası fakirin çenesini yorar. '

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1r6cquzp]Bende Fatih Terim'in maaşını konuşanları anlamıyorum. Onun düzeyindeki meslektaşları ondan daha mı az alıyor?

Arkadaşım peki onun düzeyindeki meslektaşlarının ülkesinde asgari ücret 500 ytl mi ?

Fatih Terim bu parayı haketmiyor, Mahmut efendi kendini savunmada 'Biz özerkiz, bu paraları sponsor destekleriyle karşılıyoruz' demiş.Bu lafı dediyseniz klüp kafasıyla milli takım yönetiyorsanız, ben milli takım takımını tutmuyorum.
Özerk değilsiniz devlete vatana millete bağlı değilsiniz anlamına mı geliyor?

Yazıklar olsun...

Ayda 250 milyar ha pehh be...

eee doğru demişler 'Zenginin parası fakirin çenesini yorar. '[/quote:1r6cquzp]
Şimdi ülkenin ekonomik durumuna girersek çıkmamız zor olur. Dediğin doğru olabilir. Ama adam orada zorla durmuyor. Bir para istiyor, sende kabul ediyorsun. Eğer fazla buluyorsun hiç anlaşma imzalamazdın. Adam da gider başka ülkede çalışırdı... Ayrıca şunu söylemek istiyorum şu an Türkiye'de şu takımı Fatih Terim'den başkasının iyi yönetebilecğine inanmıyorum. Ee bu durumda yabancı antrenör getirirdiniz. İyi bir yabancı antrenör de Terim'in aldığı paradan daha az almazdı...

Ülkede bu kadar paranın döndüğü futbol sektöründe milli takımın başında ki adam bundan az para alırsa çok daha saçma olaylar olur.
Bugün yabancı bir isim gelse bu parayı alsa bir kişi sesini çıkarmaz. Ama Adanalı Terim alınca kıyamet kopuyor.
Terim i zerre kadar sevmesem de bu durum böyle.

Kıyaslama ne kadar doğru, ne kadar mantıklıdır bilemem; ama bu ülkede en üst makamdaki kişinin aldığı maaş ortadayken Millî Takım Teknik Direktörü'nün aldığı maaşı her zaman sorgularım.

"Sana ne canım bundan." diyenlere de laf edemem. Malı götüren götürüyor, bana ne!

Olaya bir de iyi tarafından bakın yahu...

Tamam maaşı kimine göre fazladır kimine göre normal. Ama işin güzel tarafı; Fatih Terim Galatasaray´a gelmeyecek.

Milli takım için hayırlı olsun.

Emre Belözoğlu yattığı yerden yıllık 4.5 trilyon kazanıyor arkadaşlar.

Eğer futbolcular ve teknik direktörler kazandıkları parayı haketmiyor dense dogrudur derim.Ki bana görede asgari ücretin 500 ytl oldugu bi memlekette okuma yazma bilmeyen,önüne mikrofon uzatıldıgında inşallah,maşallahdan baska kelime konuaşamayan,apolitik insanların çogunlugunu olusturdugu bir topluluğun sadece top oynadığı için trilyonlar kazanıyor olması tamamen saçmalıktır.

Ama sanki diğer futbolcular asgari ücrete oynuyorda Terim paraları götürüyor muhabbetinede sonuna kadar karsı cıkıyorum.

İşin komiği adamın bir yılda alacağı parayı ömrü hayatında biyerlerini parçalasa birarada göremeyecek adamların fatih terim in aldığı paraya helal çekmesi.Sözüm meclisten dışarı adam 600 liraya çalışıyor bide çocuk bakıyor,sorsan fatihin maaşını diyeceği laf 'abi helal ona' 'o imparator' 'bizi güney afrikaya götürecek' sizi mandelaya havale ediyorum:p

Benim çekemediğim sadece Fatih Terim değil. Futbolcuların aldığı astronomik paraları da içime sindiremiyorum. Bunlarınki nasıl bir yaşam standardıdır, onu anlamıyorum. Sektör böyle gerçi.

Çenem yoruldu, sustum, çekildim köşeye. Sindireyim biraz!

bence herkesin aldığı maaş konuşulur.. neden konuşulmasın.? adil gelir dağılımının sağlanmaya çalışıldığı bir yerde çıkıp bir milli takım hocası bu kadar alıyorsa bir gariplik var demektir.. sponsor falan bilmem ama benim verdiğim vergilerden , milli takım hocası kim olursa olsun, bu kadar para verilemez.. mahmut özgener babasının parasını mı veriyor..milli takım antrenörlüğünü, kulüp antrenörlüğü ile karşılaştırmak yanlış.. bizim bir tarafımızdan ter akıyor aylık o paranın 100 de 1 ini bile alamazken, terim efendi ne yapıyor da bu parayı alıyor.. ayrıca milli takıma gelmeyen gurbetçilere atıp tutarken milli hislerden dem vurmasını biliyor.. o kadar ulvi bir görevse sen çık paradan feragat et.. cumhurbaşkanının maaşı 16000 ytl, milli takım hocası 250000 ytl.. Yok mu bir anormallik..

Ayrıca Onur a çok katılıyorum.. Galatasaray'a gelir diye ödüm patlıyordu.. Milli takımda oyalansın, bize bulaşmasın..2000 de Uefa kupasını alan hoca, antrenör, oyuncu kim varsa hepsinin Galatasaraydan uzak durması en büyük dileğimdir..

Terimle anlaşılmadı diyelim yerine kim gelecek???????????gelse Terim kadar faydalı olabilecek mi????????yabancı bir teknik direktör bu paradan aşağı bir para alabilecek mi?????o zaman biz bu tepkiyi gösterecekmiydik???????????birazda kendimizi sorgulayalım.!!!!!!!!!!!!!! ;) ;)

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Terimle anlaşılmadı diyelim yerine kim gelecek???????????gelse Terim kadar faydalı olabilecek mi????????yabancı bir teknik direktör bu paradan aşağı bir para alabilecek mi?????o zaman biz bu tepkiyi gösterecekmiydik???????????birazda kendimizi sorgulayalım.!!!!!!!!!!!!!! ;) ;)
Yine gösterirdim. Tepkim Fatih Terim'e değil, Federasyon'dan çıkan paraya.

Kendimi sorguladığım için böyle tepki veriyorum zaten. Neden ben de teknik direktör olmadım diye!

Federasyonnun parası var demekki Terim'e bu kadar parayı veriyor.Milli takım hocasının maaşının bu kadar konuşulduğu tek ülke bizizdir herhalde.

@Onur Balcı

Sizinde futbol bilginiz üst seviyede olsaydı,sizde teknik direktör olup, bu paraları alsaydınız keşke bizde sizi burda savunsaydık.

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
Federasyonnun parası var demekki Terim'e bu kadar parayı veriyor.Milli takım hocasının maaşının bu kadar konuşulduğu tek ülke bizizdir herhalde.

@Onur Balcı

Sizinde futbol bilginiz üst seviyede olsaydı,sizde teknik direktör olup, bu paraları alsaydınız keşke bizde sizi burda savunsaydık.

Onur Balcı abi, öğretmen oldu merak etme Futboldan daha büyük bir iş yapıyor sizin gibi gençleri yetiştirmeye çalışıyorlar.
Ancak görüyorum ki bu konu da çok eksiklerin var.İkinci kez bu tür polemiğe giriyorsun yapma bunu...
Federasyonun parası var hikaeyesini geçelim.Fatih Terim ne iş yapıyor? Nedir yani ne yapıyor şapkadan tavşan mı çıkarıyor?
Fatih Terim kendini gittikçe itici hale getirmekten başka yaptığı ne var?