Fenerbahçe:80 Galatasaray:69

Hayır maç Fenerbahçe-Galatasaray maçı yani Salon büyük ihtimalle yarı yarıya olucak. Çok güzel bi maç bizleri bekliyor. Biz Fenerbahçe olarak favori flan değiliz. Sadece ligde 10 maçta 3 yenilgimiz var o kadar. Sizlerinde dediğiniz gibi derbylerin favorisi olmaz. Hak eden iyi oynayan kazansın.

Galatasaray'lığım diyen herkes maça gitmeli başka söze gerek yok !

çağlayandan otobüs kaldıracaz..çağlayandan bizle gelmek isteyenler en geç saat 12.15 de topsahasının önünde olsunlar...uA-ÇAĞLAYAN gelir!!!

bide canlı yayını,maçtan sonraki analizleri..hepsini bu topice yapsak daha güzel olur...bi 15 sayfa tutar hepsi...3-4 tane ayrı ayrı topic olmasa daha güzel olur bence...

selim53' Alıntı:
bide canlı yayını,maçtan sonraki analizleri..hepsini bu topice yapsak daha güzel olur...bi 15 sayfa tutar hepsi...3-4 tane ayrı ayrı topic olmasa daha güzel olur bence...

Canlı yayın olmaz büyük ihtimalle Utkunun da dediği gibi ama
maç sonucu ve maçtan sonraki tartışma bu topicte dewam eder ..

Bu dedigimi unutmayin...O gün salon yetmeyecek göreceksiniz. iki tribünde de tek kisilik bos yer kalmayacak...hani derler ya; 'Abdi Ipekçi tarihi günlerinden birini yasiyor' bu lafin hakki verilecek o gün...

utku' Alıntı:
bende önder gibi düşünüyorum... 9bin fenerliye 3 bin galatasaraylı bekliyorum ama

ztn 12000 kapasiteli salon (yanlisim yoksa) - bunu böyle bölmeleri cok sacma olur! cünkü güvenlik icin bos yer birakilmasi lazim! ve yine duydugum kadariyla (yanlisim varsa düzeltin) %40 GS icin ayrilmis!

utku' Alıntı:
ya neyse 9 a 3 olmasın :) 7 ye 2 olsun :) bariz bir fark olacağı kesin

Taraftarin ilgisi ve takimlarin durumumu düsünüce sayica az olacagimiz kesin tabiki. Ama su var ki onlarin bizim iki katimiz oldugu zamanlari da biliyoruz. Az ama öz olacagiz...

cimbombomu sen cok yasa
canim feda olsun sana
hibbiseye degisilmez
senin sevgin bu dünyada

bu sozleri cok iyi hatirlar Fenerliler ;) deli olmuslardi o gün..

Salon koltuk kapasitesi 12000 gozukuyor ama saha ici eklemelerle sayi artiyor. Guvenlik gerekcesiyle bos birakilan yeri dusunursek yine 12000 diyebiliriz. Evsahibi biz oldugumuzdan bu macta kombinelerimiz gecerli. Yani saha ici 3 taraf Fenerbahce olacak. Saniyorum Galatasaray a ayrilan pota arkasindaki saha ici tribun bos birakilacak. Normal duzende ise orta bolum yani ekranda tam karsi tribun biletleri aslinda herkese acik. Galatasaray'a C,D,E tribunleri satilacak. Fenerbahceye ise A,L,K,H tribunleri satilacak. G-F tribunune herkes bilet alabiliyor. Hoş biletix sayfasına girince istediginiz yere bilet alabiliyorsunuz :wink: Yani biletin nereden oldugu degil size ayrilan yer onemli. Orada 4000 de olabilirsiniz 7000 de.

playoff serisindeki gibi bagirirsak yeteri kadar etki ederiz oyuna, herkes iki kisilik bagirir zaten bizim fener maclarinda bu hep boyle olmustur, fener taraftarinin bize gore tek avantaji aile tribunu olarak adlandirilan bolumde oturan kendilerine ozgu bir basketbol seyircileri olmalari, bunlar nerde nasil bagiracagini bilen insanlar, ancak yinede sayi sorun degil, Galatasaray tribunu bu tip maclardan daima basi dik cikmistir, omuz omuza olalim ve takimin yaninda oldugumuzu hissettirelim yeter...

Ben inanmiyorum bu sefer basimiz dik cikicagimiza.Tribunlerin maci tamamliyabileceginide dusunmuyorum acikcasi.
Herkes maca kitlenmis.Ama oncelikle Fenere sonrada Aziz Yildirima.
Basketbolu takan kim.

ya biz görevimizi yapacağızda,takım yapabilecek mi onu merak ediyorum...maç koparsa bizim aleyhimize tribünlerden fazla bişey beklemek yanlış olur...ikisi doğru orantılı...