Final 5. Maç | Fenerbahçe Ülker 71 - 72 Galatasaray CC

Son pozisyonu tekrar izledim de.

1- Emir Preldzic Andric'e faul yapıyor.

2- Lavrinovic Andric'i dışarıya öyle bir itiyor ki, bunun faul çalınmaması için 3 hakemin de kör olması lazım.

3- Shipp buzzer beater'ı atarken Lavrinovic ve yandan başka bir oyuncu daha Shipp'in silindirini bozuyor.

Şimdi bu 1 hücumda 3 pozisyon da net faul ve hiçbiri verilmiyor. Ya Buzzer Beater girmeseydi?

Evet ben de bundan bahsedicektim..O heyecanla hiçbişi görememişim ama biz sonradan geldik Andric'e faul yapıldı falan dedik..2 faul yapılmış,hele ikincideki itiş nası bir fauldur..O kaçan arka arkaya 3 faulü görmemek gerçekten büyük yetenek valla..

B_d66c97cf801dd3e3859dfcaa0304955d.jpg

Bu mudur :) Lavrinovice dikkat :D

Dun oyle asiri dozda madde yagmuru olmadi gordugum kadariyla fakat bunun nedeni kesinlikle deplasmanda oldugunu bilerek sevinen Galatasaray takimidir. Son saniye basketiyle adamlarin sampiyonluguna engel olup seriyi İpekciye tasiyorsun ama oyuncularimiza bakin seyirciyi gerecek hareket yapan yok herkes gayet sakin ama iclerinde kim bilir neler yasaniyor. Bir de fenere bakin son hucumda smac basip onu kutlayacak kadar provakatif insan bozuntularindan olusan bu takim.Ayni durumda fb olsa hepsi tribune hareket cekme derdinde olurdu...

Bu oyuncularla iste bu yuzden gurur duyuyorum Galatasarayimiza cok yakisiyorlar

işte bu yüzden biz Metin Oktay'ı hala anıyoruz ve bu kültürle Galatasaraylıyız diyoruz.
Onlar da işte o yüzden avazları çıktığı kadar bağırıyor kendilerini yırtıyor fenerbahçeliler diye...

Ufacık bir fark var arada... Hayat görüşü dediğimiz :)

4. maçın devre arasında seriyi kafamda bitirmiştim.Takım inanmayan herkes gibi bana da tokat attı.Tribün nasıl olursa olsun derbi atmosferinde,şampiyonluk kutlamaya hazırlanan rakibi deplasmanda yenmek büyük iş.Emsali sınırlıdır.
Kadıköy rıhtımda son anları Onur abiden dinlemek unutulmaz oldu.Parmaklıklar yüksek olmasa serin sulara bırakabilirdim kendimi.Tepkilerime odaklanan Fenerbahçeli çiftin düşen yüzleri görülmeye değerdi.:)