Final Serisi Biletleri

Fenerbahçe Ülker Maçlarının Biletleri Tükenmiştir

Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker ile oynayacağı final serisinin üçüncü ve dördüncü maçına ait biletler tükenmiştir.

Galatasaray Cafe Crown, final serisinin ilk iki maçında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker'e konuk olduktan sonra, rakibini 9 Haziran Perşembe akşamı, saat 20.00'da, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda ağırlayacak. Serinin dördüncü maçı ise 11 Haziran Cumartesi günü, saat 19.00'da, yine Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak.

Satışa çıkarıldıktan sonraki 24 saat içinde tamamen tükenen maç biletlerine yoğun ilgi gösteren Galatasaray'ın büyük taraftarına teşekkür ederiz.

Umarım biten biletlerin çoğu karaborsada olmaz...

biz onlara ipekçide dünyanın en iyi salon taraftarının önünde maç vermeyizde sinan erdemde nolur bilemiyorum tek korkum yorgunluk

3. Maç biletini kaç kişi ile kaçırdım bilemiyorum ama 4. Maçın biletini almayı başardım. Kısmet olursa cumartesi Abdi İpekçi'deyim...

sinan erdemdeki maçın biletleri ne durumda arkadaşlar bilgisi olan varmı,??

Sinan Erdem'deki 2. maçın biletlerinin önemli bir bölümü hala satışta. Tahmin ediyordum bizim daha çabuk tüketeceğimizi biletleri, Allah utandırmasın. Ayrıca karaborsacılara da iyi ekmek çıktı..

Ulen bugün bilet sırasındayken, önümde 3 kişi kalmışken (biri Fenerli) 3. maçın bileti bitti iyi mi...
Nasıl bir hayal kırıklığı oldu anlatamam, moralim çok bozuldu gerçekten.
Teselli olarak 4. maça alabildim..

Lütfen fazladan bileti olan özelden ulaşsın bana, alacağı hayır duasının haddi hesabı olmaz emin olsun..

Ulen bugün bilet sırasındayken, önümde 3 kişi kalmışken (biri Fenerli) 3. maçın bileti bitti iyi mi...
Nasıl bir hayal kırıklığı oldu anlatamam, moralim çok bozuldu gerçekten.
Teselli olarak 4. maça alabildim..

Lütfen fazladan bileti olan özelden ulaşsın bana, alacağı hayır duasının haddi hesabı olmaz emin olsun..

Bir türk atasözü vardir: salona gelenin disarda kaldigi mi görülmüs.

yüklenin sonuna kadar. 20 bine kadar yolu var.