Football Manager

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1ri042ya]Semih keşke lulinhayı alsaydın ya yeni kaka oluyor adam :)

birader işte bnde fransa liginde takılıom şimdi auxerre mi ne gitti cidden taş gibi top oynuuyo ya sen nazarith i aldın mı?[/quote:1ri042ya]
almadım ama alıcam ya bana şu defans ortasaha ve forvetlere nasıl bi antrenman programı yapmalıyım söylermisin oyuncularım gelişmio ya

Valla hiç bilmişlik yapmiyim, kendi kafama göre yapıyorum bişey ama sana önerebileceğim gscimbom forumunda bi abiimiz var atilla abi o sitedeki fm2008 forumuna gir o abi orda fotoğraflarla anlatıyo güsel antreman uygulamaları var ordan takıll..

fm2009_geliyor.jpg

Evet yıllar önce İngiltere'deyken açtığım topiği canlandırmanın vakti geldi...
FM 2009 çok yakında piyasaya merhaba diyor.
Oyunda köklü değişiklikler olacağı bugün itibariyle belli oldu;
bunlarınn en çok şaşırtanı 3D motoruna bu oyunla birlikte geçilecek olması ve daha bir çok yenilik onlarıda bu adresten öğrenebilirsiniz:
http://www.turksportal.net/fmhaber/25077/football-manager-2009-aciklandi.htm

Fm 2007 den bıktım.Etimesgut şekersporla bir ligdeyim şuan 4.cuyum bir ara 1.diydim ligde ahh nerde o eski günler :)

96-97 ya da 97-98 ve Emre Sarp ın dediği gibi 01-02 sezonu..
Ömrümüzü yemişti bu oyun.. Yeniden başlayamam valla hiç gerek yok ::)

Doğan abi çok saol fm hastasıyım.
Vazgeçemedik Futbolcularım ;
Akinfeev,Sergio Agüero,David villa , Daniel Alves, Walcot,Fabregas,Adebayor , van persie daha saysam sayfa bitmez benden bu kadar ;)

Buğra Çevik' Alıntı:
Doğan abi çok saol fm hastasıyım.
Vazgeçemedik Futbolcularım ;
Akinfeev,Sergio Agüero,David villa , Daniel Alves, Walcot,Fabregas,Adebayor , van persie daha saysam sayfa bitmez benden bu kadar ;)
Arsanel olup diğerlerini transfermi ediyorsun?Diğer türlü normal yollarla başka takımda toplanmıcak adamlar bunlar ;)
Aklımdaki soru işareti 3D FM'nin o asmosferini bozarmı yoksa daha ileri taşırmı?Bunu sadece oyun çıkınca anlayabilicez sanırım :?

Murat İnal' Alıntı:
96-97 ya da 97-98 ve Emre Sarp ın dediği gibi 01-02 sezonu..
Ömrümüzü yemişti bu oyun.. Yeniden başlayamam valla hiç gerek yok ::)

Hala 01-02 tutkunları günümüzün kadrolarını içeren patchler yapıyorlar;ama o tat bambaşka.Free transfer'den Taribo West'i almak,Tsigalko kardeşler,Belarus'tan Nikiforenko,İskoçya'dan Kerr,Polonya'da amatör Gwardia Warszawa'dan Marcin Harasimowicz ve Stanislaw Terlecki,kanat oyuncusu Iraklı Habib Jaafar(birçok özelliği kötüydü;ancak hızı ve crossing özelliğiyle çok asist yapardı),Kallström ve aklıma gelmeyen birçok eski dostumuz.Şu seride yetiştirdiğimiz bir gencin daha sonra büyük liglerden birine geçtiğinin haberini okumak,hatta bir anda sahada görüp o anda köşeyi döndüğünü öğrenmek,ardından dudaklarımızdaki tebessümü bize başka hangi oyun yaşatabilir?Ahhhhhhhhhh,ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.,

Bir de geçen gün eksisozluk'te okudum.Ultimate Soccer Manager diye çok tatlı bir oyun daha varmış.wiki'den baktım 98'de falan çıkmış.Murat ABi bilirsin belki sen.Laptopı aldıktan sonra o oyunu bir şekilde edinmek istiyorum.

Bu arada yakında dördüncüsü çıkacak olan New Star Soccer'ı oynayan ve ya bilen var mı?Bir oyuncuyu canlandırdığımız,alkol ya da kumar batağına batabildiğimiz,arabamızı almak isteyen antrenörümüze satmadığımızda onunla aramızın açıldığı çok tatlı bir oyundur.