Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Merhaba, forum girince soyle bir uyari cikti,

Mesaj yazarken lütfen Türkçe yazım kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat ediniz! Buna uymayan mesajlar direk silinecektir!

her hata yaptigimizda mesajimiz silinecek mi?
telefonumda turkce klavye kullanmiyorum, sanirim forumda mesajim kalmayacak.

dilbilgisi hatalari, anlam bozukluklarinda mesaj silinme sebebi olacak mi?
Mesela ozneden sonra virgul kullanmazsak mesaj gider mi :)

Merhaba, forum girince soyle bir uyari cikti,

Mesaj yazarken lütfen Türkçe yazım kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat ediniz! Buna uymayan mesajlar direk silinecektir!

her hata yaptigimizda mesajimiz silinecek mi?
telefonumda turkce klavye kullanmiyorum, sanirim forumda mesajim kalmayacak.

dilbilgisi hatalari, anlam bozukluklarinda mesaj silinme sebebi olacak mi?
Mesela ozneden sonra virgul kullanmazsak mesaj gider mi :)
Kimseden %100 bu kurallara uymasını beklemiyoruz tabi ki. İngilizce klavye veya Türkçe karakterlerin de olmaması sorun değil. Önemli olan yazılan mesajların anlaşılabilir olması. Bazen öyle mesajlar yazılıyor ki bir paragraf dolusu yazılmış ama ne nokta ne virgül var, karman çorman okunmuyor bile.

Ben daha önce de yazdım ama görülmedi ya da yapılacak bir şey yok sanırım. Benim şöyle bir isteğim var eğer mümkünse, değilse de mümkün değil yazarsanız sevinirim. Ricam şu : Eğer mümkünse görmek istemediğim konuları sessize alma gibi bir seçenekle anasayfada istemiyorum. Çünkü her girdiğimde ekranda 15 tane kalın yazılı başlık var ve ben bunların sadece 4-5 tanesi ile ilgileniyorum belki. Ama ilgilenmediklerim de sürekli ekranda kalacak. Buna varsa bir çözüm istiyorum. Teşekkürler.

Ben daha önce de yazdım ama görülmedi ya da yapılacak bir şey yok sanırım. Benim şöyle bir isteğim var eğer mümkünse, değilse de mümkün değil yazarsanız sevinirim. Ricam şu : Eğer mümkünse görmek istemediğim konuları sessize alma gibi bir seçenekle anasayfada istemiyorum. Çünkü her girdiğimde ekranda 15 tane kalın yazılı başlık var ve ben bunların sadece 4-5 tanesi ile ilgileniyorum belki. Ama ilgilenmediklerim de sürekli ekranda kalacak. Buna varsa bir çözüm istiyorum. Teşekkürler.
Admin değilim ama belki söylediğim yardımcı olabilir sana.. Yan taraftaki menü sekmesinden ilgilendiğin konuları takip ettiğin konular bölümüne ekleyerek ordan rahatça takip edebilirsin..

Ben kerem ovet konusunda paylasimda bulunabilirim, yani yapmadim ama fikren olabilir. Iyisimi beni yasaklayin, sakincali fikirlerim burada yayilmasin.
Hersey icin tesekkurler.

Burada birileri ısrarla Okan Buruk ve Erden Timur'a saldırma ve aşağılaştırma peşinde. Bütün tescilli şikedilerin saldırı kampanyası başlattığı bu insanlara sözde içimizden bazıları da saldırıyor ve forum yönetimi buna sessiz kalıyor.

Ben uzun süredir,zaman zaman bu durumu diyordumda bu sene özellikle malesef forumdaki insanların birbirine ciddi anlamda saygısı kalmamış.Bunu her geçen gün birçok şekilde görüyoruz.Herkes her şeyin en iyisini sadece kendisinin bildiğini sanıyor.Farklı yoruma kapalılar.Farklı düşünceye kapalılar.Farklı düşünceye kapalı olmalarını geçtim hakaretvari saldırıyorlar üstelik.

İnsan kendi renkdaşına saldıracağım diye uğraşmaz vallahi billahi.Biz seneler önce adap olarak böyle öğrendik.Malesef uzun süredir forumda birçok kişi birbirine karşı laf sokarak bir şey yaptığını zannediyor.Hepimiz birbirimizle aynı fikirde olacağız diye bir kaide yok.

Maç sohbetlerinde aynı şey oluyor,maç bitiyor aynı şey.Transfer konularında aynı şey.Sezon biterken aynı şey,sezon başlıyor yine aynı şey.Belkide foruma gelip yorum yazmak isteyip yazamayanlar oluyor bu sebepten.Adminler ne yapsınlar elinden geleni yapıyorlar.Tek tek herkesi uyaramazlar ya.

Eski maclarimizdan kesitler,ozetler hatta maclarin tamamina ulasabilecegimiz bir site veya sayfa var midir ? Ozet olursa daha da iyi olur.Ozellikle 2009-2015 arasi maclarimizin ozetlerini izlemeyi cok istiyorum fakat bulamiyorum.Yardimci olabilecek biri varsa ve beni yonlendirirse cok sevinirim.

Eski maclarimizdan kesitler,ozetler hatta maclarin tamamina ulasabilecegimiz bir site veya sayfa var midir ? Ozet olursa daha da iyi olur.Ozellikle 2009-2015 arasi maclarimizin ozetlerini izlemeyi cok istiyorum fakat bulamiyorum.Yardimci olabilecek biri varsa ve beni yonlendirirse cok sevinirim.
Uygulama ismi vermek yasak mı bilmiyorum. Yasaksa özür dileyerek ;Bein Sports Tr uygulamasından 2010-11 sezonundan itibaren özetleri bulabilirsin.