Galatasaray : 54 - Ülker : 70

Normal sezonun son karşılaşmasında Fenerbahçe' yi olaylı bir maç sonrasında mağlup ederek son sıradan Play-Off' a katılmaya hak kazanan Galatasaray; Play-Off' un ilk turunda normal sezonu birinci sırada tamamlayan Ülkerspor ile karşılaşacak.

Ülkerspor' un 1-0 önde başlayacağı serinin ilk maçı 11 Mayıs Perşembe günü saat 18.30' da Abdi İpekçi Spor Salonu' nda oynanacak.

1-0 geriden başlayacağız ama ben umutluyum şahsen. Fenerbahçe maçında oynadıkları gibi oynarlarsa bizimkiler neden olmasın.
:?

Not: Lütfen rakip tkaımlar da olsa adlarını tam ve doğru olarak yazalım.

Her ne kadar 1-0 geride başlasakta , kadrolarımız denk olmasada , İnancımızı ve Takım Ruhumuzu kaybetmemeliyiz.
Çünkü Biz GALATASARAY'ız ...

çarşamba günü Abdi İpekçi'de 20:30'da efes-fb maçı olduğundan maçımız 11 mayıs perşembe saat 20:00 da oynanacak.. Bilginize..

efe güler' Alıntı:
çarşamba günü Abdi İpekçi'de 20:30'da efes-fb maçı olduğundan maçımız 11 mayıs perşembe saat 20:00 da oynanacak.. Bilginize..
Bu kesin bir bilgi midir?
Maç ile ilgili yorum yapmaya gerek yok zaten ülker bi şansızlık yaşamazsa 3-0 geçer umarım aksi olur...

PERŞEMBE 20,00 DA MI MAÇ ĞERE ÖLEYSE GELİYMMİ GELMİYİMMİ DİE DÜŞÜNÜOM YA.?YA GELİOM PARA VERİOZ O KADAR SUÇLU BİZ oluıoz atılıoz.bu sefer tvden izlemekte iztiyom maçı ama bilmiyorum.hem işte olucam .bakalım gelirm inşallah

taraftar gerekli desteği verirse ülkeri geçebileceğimizi düşünüyorum ..!

acaba tv yayını olacak mı.
bu arada ilk mactan sonra ki iki mac kendi evimizde eger kendi evimizdeki macları alırdak zaten son maca kalıyo orda da taraftar gerekeni yapar :atki :atki :atki

1-0 baslıcak olmamız kotu eger ulkerin dıs sutörlerini tutarsak bu macı alırız cunku pota altı kuvvetli bir takım diil olan kuvvetinide umut ve ozellikle fatih solak keser bizim sutorlerimizin yuzdeli oyunu ve iiyi defans macı kazanmamızı saglar

t_mac' Alıntı:
bu arada ilk mactan sonra ki iki mac kendi evimizde eger kendi evimizdeki macları alırdak zaten son maca kalıyo orda da taraftar gerekeni yapar :atki :atki :atki

maçın perşembe olacağı kesinse, ntv'in haftalık programında perşembe hariç ger gün (çar,cuma, cmrts, pzr) tbl maç yayını var. Anlaşılan NTV ülker GS macının rating almayacagini dusunuyor. Acikcasi ilk maci izlemek isterdim. en azindan serinin devamı acisindan onemli bir gosterge olur.

Ben ulker'in efes'ten daha kolay bir lokma oldugunu dusunuyordum ancak efes'te granger'ın olmaması duzeni bir hayli bozmus gibi. Ama Efes'in pota altı oyuncuları cok guclu. bu nedenle ulker'in cikmasini 1-0 geride baslayacak olmamaıza ragmen (ulker efes macini seyrederken) istemistim.

Ulker aslına bakarsanız yenilmeyecek bir takım degil. ciddi sorunları var. oyun kurucuları iyi savunma yapmıyor. bu nedenle zaman zaman muhtemelen iki numaraları ile dixon'u durdurmaya calısacaklar. muhtemelen'de omer'i dixon'un uzerine verecekler. bu surecte bizim iki numara (bence hadley oynamalı) ama muhtemelen şemso olacak içeri drive ederek ulkeri zorlayabilir. Ulker'in pota altı savunmada da zaafları var. bunlardan da yararlanmak gerek. ama bizim de onemli bir zaafımız "sevgili" halilimiz var. teknik olarak yazılabilecek o kadar çok şey var ki. ama yazmayacağım, emeğime yazık olacağını dusunuyorum...

Fatih salak sacma fauller yapmaz ve alana karşı duzgun bir hucum setimiz olursa ulker'i yenebiliriz. Ama sorun o hucum setini olusturacak hoca'ya sahip olmamamızda ve Fatih'in vücudu büyüklüğünde bir zekaya sahip olmamasında.

benim besim; dixon, hadley, serhat, burak ve FATIH.
hadley ve serhat'ın her ikisinin de olmadığı donemlerde savunmada ciddi sorunlar yaşıyoruz...

bu arada biri huseyin'e ucluk sallamaması konusunda uyarırsa cok sevinirim.

izleyelim gorelim.

İstanbul'daki sevigili galatasaraylı kardeslerim. LUTFEN takımı destekleyin. FB macındaki kalabalıktan daha fazlası gerek ama o kalabalığın maç sonuna kadar tribünde kalması da gerek -İbo'nun provakasyonuna gelmeyin...mumkunse onu provoke edin!

t_mac' Alıntı:

Daha önce 11 Mayıs Perşembe günü saat 20:00'da oynanacağı açıklanan Ülkerspor - Galatasaray Cafe Crown maçının saatinde değişiklik yapıldı. Yapılan değişikliği ardından maç saati 18:00'a alındı. Öte yandan Ülkerspor ile Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynayacağı karşılaşma NTV'den naklen yayınlanacak.

yigithansaglam' Alıntı:
1-0 baslıcak olmamız kotu eger ulkerin dıs sutörlerini tutarsak bu macı alırız cunku pota altı kuvvetli bir takım diil olan kuvvetinide umut ve ozellikle fatih solak keser bizim sutorlerimizin yuzdeli oyunu ve iiyi defans macı kazanmamızı saglar

kesinlikle katılıyorum pota altı gucsuz bi ulkeri umut ve fatihin etkili oyunu ve malik ve burak ın dıs atıslarıyla yenebilirz 1-0 lık baslangıc eger ilk macı alırsak etkisini kaybeder ama kesinlikle ulkerin sutorlerini kitlememiz lazım onlara bos sut vermemeliyiz cunlu mirsat ve ibo gbi adamlar bunları affetmez...

Seyircisiz oynama cezası almışız.Bu durumda haftasonu salon boş olacak.Ama protokol ne olur bilinmez. :) Şaka bir yana Ülker serisini 5. maça uzatıp cezayı bu yıl bitirsek iyi olur.

NTV YAYIN PROGRAMI
10 Mayıs Çarşamba
20:30 EFES PİLSEN - FENERBAHÇE / CANLI
11 Mayıs Perşembe
18:00 ÜLKER-GALATASARAY / CANLI
12 Mayıs Cuma
20:00 EFES PİLSEN - FENERBAHÇE / CANLI
13 Mayıs Cumartesi
14:00 GALATASARAY-ÜLKER / CAN

maçın altıya alınması da federasyonun bir saçmalığı.maç ülkerin sahasında olduğu için seyircili olacaktı.
ama benim için iyi oldu o akşam bilgi yarışması var seyredemeyeceğim için üzülüyodum. en azından maçı seyredip öyle giderim yarışmaya.umarım moralsiz olmam.zaten galibiyet beklemiyorum.iyi mücadele yeterli.