Galatasaray : 54 - Ülker : 70

tek hucum olarak 3 sayı dusunuyoruz.ama bıınırkı uc sayıların gırmesı ıcın pota sevecek senı..
yaa bu kdar kotu oynayan ulkere karsı ınsan hıc taktık gelıstırmezmı..
adam takımı ızlıyo sadece...

Arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu takimi gercekten yerden yere vurmak istiyorum. Fatih gibi bir oyuncu nasil olurda potaya bakmadan sut atar.Dixon gibi bir bencil oyuncu gercek söylüyorum hayatimda hic ama hic görmedim. Takima katki yapacagina zarar yapiyor (iki üclük haric).
Ve Serhat gibi genc oyuncu varken anlayamiyorum nasil olurda Gökhan Ücoklari oynatilir. Adam hic bir sey yapamiyor yahu. Gercekten gelecek sezonu herkes gibi ben de iple cekiyorum.

Sonio2' Alıntı:
Arkadaslar kusura bakmayin ama ben bu takimi gercekten yerden yere vurmak istiyorum. Fatih gibi bir oyuncu nasil olurda potaya bakmadan sut atar.Dixon gibi bir bencil oyuncu gercek söylüyorum hayatimda hic ama hic görmedim. Takima katki yapacagina zarar yapiyor (iki üclük haric).
Ve Serhat gibi genc oyuncu varken anlayamiyorum nasil olurda Gökhan Ücoklari oynatilir. Adam hic bir sey yapamiyor yahu. Gercekten gelecek sezonu herkes gibi ben de iple cekiyorum.
malik hariç slediklerinin hepsine katılıyorum takım malik e ayak uyduramıyo boş adam yok ve malik te 3lük sallıyo tabi gökhan ı bende hiç beğenmiyorum serhat ın savunması çok iyi ama pek dakika alamıyo

Dershaneden gelip eve girdiğimde gördüğüm ilk şey Malik'in skoru 53-42'ye getiren mucizevi üçlüğü oldu.
Anladığım kadarıyla ilk yarıyı yine çuvala sokmuşuz.Yıllardır Efes ve Ülkerle oynuyoruz.Görüldüğü gibi bu takımlarla oynarken ilk yarı belirleyici faktör.Efesi yenerken ilk yarı sonunda öndeydik.Eğer bu maçlarda ilk yarıyı başa baş kapatabilirseniz maçın sonunda öyle böyle bir şansınız oluyor.
3. periyotta gelen mucize 1-2 üçlükle takım gaza geldi ve 3. periyotun ortasıyla son çeyreğin ortası arasında yakaldığımı 27-10'luk seriyle skoru 45-25'ten 55-52'ye kadar getirdik.
58-54'ken Malik'in kaçırdığı bomboş üçlük maçın kader anı oldu.Zaten o dakikadan sonra sayı atamadık.
Bir ara baya umutlandık ama olmadı.Zaten bu tür maçları kaçan 1-2 şutla değerlendirmek doğru değil.Maçın her dakikasını aynı ciddiyetle oynamanız gerekiyor.
Seri artık imkansız ama bundan sonraki maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Gökhan Üçoklar'ın takımda oyun namına ne ifade ettiğini açıklayabilecek bi Allah'ın kulu varmı ya da basketbolcu olduğunu iddaa edebilecek ve bu adam Serhat gibi bi oyuncu hiç oynatılmadan azami süre aldı,beynim durdu keşke kopma anlarını daha iyi oynayabilsek...

Şemsettin bu takımda niye oynar hala anlamıyorum.Bu kadar istikrarsız bir antrenör olabilir mi?Lig maçlardında oynatmadığı Valentin oynatılıyor.tabiki oyniyacak bu kadar iyi bir oyuncun varken neden lig de oynatıp ona güven kazandırmak istemezsin ki?Serhat niye 1 dakika bile almaz?(sakat olup olmadıgını bilmiyorum)Şemsettin Baş Galatasaray C.C'de maçla ilgili hiçbirşey yapmdıgı gereksiz işler yaptıgı sürece 20 dakikayı alır.Tebrikler Halil ÜNER :claps

halil üner in galatasarayi bunca eksik kadroya ragmen yabancilarin eksikliine ragmen bütçe farkina ragmen iyi mücadele etti
tebrikler halil üner ve takimina

evet maçı 2, periyod izledim bende.bmalik olmasa biz hiç bişeyiz.3 sayıya kadar indirdi malik ya bi baktım pota arkası canlandı.cimbom di
e bağırıolar.malik burak ve fatih solaktan başka işe yaraıyan pek adam yok bide desean hadley var. okadar.

YA ben anlamıorum bi takım bu kadar hata bu kadar dirençsiz bu kadar mücadeleden uzak bi basketbol sergiler ya ŞEMSİTTİN le sawunma zaten 4 kişi hücum da malik bişiler yapmaya çalısıo ya ii ki malik sakat falan diil di de ezilmekten kurtulduk elimizdeki ribantları da rakibe weriotuz son maçı alalım da bari prestij olsun halil üner çok saol ya basketbolla alakası olmayan adamları bu takıma topladığın için... :?
AŞKIMIZ ASLAN ARMAYA WE SARI KIRMIZILI RENKLEREDİR :atki

Farkı kapattığımız dönemde bile hiç heyecanlanmadım desem yeridir.Zira o sırada tek önemli etken attığımız üçlükerin inanılmaz yüzdeyle girmesiydi.Bir müddet sonra normal yüzdeye dönüp,Ülker de gevşettiği vidaları yeniden sıkınca tekrar aynı senaryoya döndük.

Fatih'e alkışlar bu arada.

bence semsettın bu yıl genel mac degerlendırmesınde galatasarayın ıyı oyuncuları arasındadır.cunku cıft hanelı rakamlara ulasan ender oyuncularımızdan bırıdır. bıde yası da goz onune almak gerek.

yanı takımın play off'da buyuk bı basarı sergılemesını beklemıyorduk zaten. ama onemlı olan gecen sezon kume dusen takımın bu sene ılk 8 gırmesıydı. ben bır malık dıxon hayranıyım. ve o galatasaray ıcın bır altın. ama dıxon'a yardım edecek bır oyun kurucu sart. bugun cuneyt erden'ı seyredınce ıste oyun kurucu dedırtıyor. bu kadar soguk kanlı bır oyuncu gerek bıze. bıde fatıh'e yardım. bıde topu fatıhe ındırmek.....
bıde fatıhın hızı..... bıde halıl uner; artık gıt basımızdan...

Kaan Kural 3.periyodun ortalarına doğru ''Bu dakkalarda Galatasarayın eli titremiyo ülkerin titriyo çünkü Galatasaray hucumda çok serbest oynuyor''dedi
Gülsekmi Ağlasakmı :claps

Salondan yeni gelebildim:(
Seyirci olarak saate göre gene azdı yaş ortalaması ne yazıkki düşük kaldı(normal olarak )
Maç tamam bitti, kontagı kapattık derken extra 3lüklerimizle 3. periyot bitti. Fırtına gibi başladığımız 4. periyotta farkı 4 sayıya indirdiğimiz dönemde Malik 'in kaçan 3lüğü sonrası Trapanianın potamıza tecavüzkar smacıyla büyü bozuldu ve ülker her eline geleni sokuncada (ve bizde hiç sokamayınca ) 16 oldu maç bitti.
Üzüldük ama genel kanı (ve düşünce) takımın fb maçında aküyü son kez şarj ettiği ve ve artık akünün boşaldığıydı
Şemso ya fazla yüklenmemek lazım sezon içinde yaptıklarını unutmamak lazım..
Serhat dizindeki ağrıdan dolayı doğru düzgün yürüyemiyordu oynamaması normal ..
Neyse Dertlerimi Üst Üste Ekliyorum ülkeR Cumartesi Sana Koymayı Bekliyorum :atki

Bu kadar kötü oynadıktan sonra kazanmak zaten olamazdı. Yine de oyuncularımızın kazanma azimlerini biraz olsun görmek sevindiriciydi :atki Bundan sonraki play-off karşılaşmalarında daha fazla efor...Lütfen...
th_16118_11052006214723_1053_293821184.jpg
[/img]

planlama yapılmalı

bi kere gelecek sezon için bi planlama yapılmalı ... kalması gerekenler:mali dixon,fatih solak,burak sezgin,valentin pastal,serhat çetin
gitmesi gerekenler:umut yenice(salak adam stefanova ribaund werio bu adam 2.ligde oynamaz),gökhan üçoklar(artıkçok zor)
gereken takviyeler:bence bu takımın ilacı alper yılmaz dır artık onunda m.abi haluk yıldırım gibi 3 büyüklerde oynama vakti onu alabilirsek savunma gücü inanılmaz artar efes organizasyonunda önemli bir yeri yok
iyi bi yabancı forvet lazım cok iyi arastırılıp dixon gibi ucuza müthiş birini getirmeliyiz.
yerli guard lazım dixon tek guard sakat oldumu yada formsuz oldumu mehmet baras mı oynatcak takımı?? hakan köseoglu cok iyi bi alternatif bu bolgeye
fatih in yanına iyi bi pivot yedek lazım.bence buraya da banvit ten ümiti alırsak takım tamamdır
gelelim ülker maçına bizim fatihi cıkarma gibi bi lüksümüz yok fatih burak malik 3lüsü iyi oynamassa kaybederiz oynarsa kazanırız ama fatihin yerine umut gibi bi 2.lig basketbolcusu girerse fark acılır.bizde de suç war destek vermedik ama oldu artık bidaha ki mac seyircisiz ama olsun ingilizce bi pankart hazırlanmalı malik bizi bırakma diye pankartı ahmet comerte azalım dixon un duygusak yonunu kullanarak takımda kalmasını saglayalım su dedigim takvyeler cafe crown destegiyle cok rahat alınır topu topu 1.5milyon dolar eder ki ülkerde 2.5 alıoz saha boş evden dua etcez kazanmak için bjk macında nası mucize oldu 2 1 aldık bu seridede olabilir sonuna kadar arkalarındayız