Galatasaray-Beşiktaş (Final)

Önder Ç.

0
Yönetici
Şampiyonluk için son bir adım kaldı.

30 Haziran Cumartesi 19.00 Ahmet Cömert
1 Temmuz Pazar 19.00 Ahmet Cömert

Salonu doldurup şampiyonlugu hepberaber kutlayalım.

Umarım gene canlı yayın olur .
Orda olamasak da ellerımız patlayınca kadar alkıslarımız Istanbula gelır . . .

Öncelikle maç saatleri gerçekten iyi olmuş.

Geçtiğimiz çarşamba günki Bjk maçındanda fazla dolar salon diye tahmin ediyorum.

Hep birlikte Ataköy'e , Şampiyonluğu kutlamaya :)

2. maçı sabah 10'a,şampiyon olacağımız maçı da 8'e koyarlar diyordum ama insafa gelmişler. :)Önder abi yazılacakları yazmış,salonu doldurup bu seneki en "Galatasaray" takımla şampiyonluğu kutlayalım.

Ligin bu kadar sarkmasına üzülmeli mi sevinmeli mi bilmiyorum. Oyuncularımız açısından zorlayıcı bir durum olmasına rağmen tatil döneminde taraftara ilaç gibi gelebilecek bir karşılaşma. Hastayım...

Favori belli Galatasaray,ancak sampiyon olunacaksa bile 3-1 ile olunsa bari. :)

Istegim final serisinde mac veya maclar izleyebilmekti,ancak ben Turkiye'ye Pazartesi aksami geliyorum,maclar Pazar aksami muhtemelen bitecek :(
Bir kere yenilseniz olmaz mi :) hehe..

GS ve BJK tvler verecek maçları.

Ömercim keşke birkac gün önce gelebilseydin,beraber izlerdik maçları. Serinin uzaması zor görünüyor ama gelecek sene çok daha çetin bir lig izleyeceğiz sanırım.

ŞAmpiyonluk için Önde basın herkes adamını rakip sahadan alsın kaçan Avrupa Şampiyonluğunun acısını Lig şampiyonluğu ile dindirelim !!!

Ferit Ağabey msn nickine şampiyonluğa 4 gün kaldı , 72 saat kaldı vs. yazıyor , onlarda şampiyonluktan eminler.

Haftasonu maçlara gidelim ve şampiyonluğumuzu birlikte kutlayalım.

Lütfen ama lütfen maçlara gelmeye çalışsın.Cumartesi gelemiyorsanız pazar günü kesinlikle gelin.

Tribünleri dolu görmek onları çok sevindirecektir.

Şampiyonluğa ...

Valla SedaT Incesu Hocamızı burda gorup son sozlerını duymak ıstıyoruz :)
Sampıyonluktan once kı sozlerını merak edıyoruz Sıte olarak :)
Tum Gs camıası onlarla gurur duyuyor ve Sampıyonlugu alacaklarına adları gıbı emın.

Hiç olmazsa Pazar günü tribünler dolu olsun. Bu takım çoktan bu desteği ve ilgiyi haketti.
Gelen arkadaşlar da yanlarında başka arkadaşlarını da getirirse çok iyi olur, en azından Pazar günü.

!!! Arma için Forma İçin Taraftarımız İçin !!!

Sevgili ulrAslanlar,

Öncelikle bugüne kadar bizleri yanlız bırakmadığınız için takımım adına teşekkür ederim.Asla sayıya bakmadık maç saatleri ve günlerinin düzensizliği ve uyumsuzluğu da taraftar sayımızı etkiledi.

Takımımız adım adım şampiyonluğa ilerliyor.Namağlup liderliğimizi 2 sezondur koruyoruz.

Takımımız kurulduğu günden bugüne bazı diğer takımlar, yöneticileri,ezikler,çekemeyenler ve hazımsızlar takımımızı gazetelerle,dedikodularla ve hayali işlerle baltalamaya çalıştılar ama onlar bize vurdukça biz daha çok hırslandık,daha çok çalıştık ve birbirimize daha çok bağlandık.

Deplasmanda oynadığımız BJK maçımıza seyirci getirmek istiyoruz dediğimizde telefonlarımızı yüzümüze kapatan yöneticiler şimdi bileğimizin yüreğimizin hakkıyla kazandığımız iki maç evde oynama hakkımızı hiçe sayarak seyirci organizasyonu yapmaya çalışıyorlar.Zorlamadıkları kapı kalmadı.

Sporda rekabet engelli engelsiz tanımıyor arkadaşlar ama biz hedefimize kitlenerek işimize bakıyoruz.Sizden de destek bekliyoruz.Bu tip insanlara en iyi cevap sahada savaşarak verilir.

Takımıma sonuna kadar güveniyorum 12 adet kararlı ve kızgın Aslan sahada ,sizler tribünde bu iki maçıda kazasız atlatıp Şampiyonluk kupasını beraber kaldırmak istiyoruz.

Maçlarımıza gelen taraftarlarımız bana maç esnasında gelen yanık et kokusunun sebebini soruyor.Bu koku sandalye tekerlerinin ve çemberlerinin sporcularımızın mücadele esnasında ellerini yakması sonucu çıkan kokudur.Bu koku mücadelenin kokusudur.

Allah her antrenöre böyle fedakar ve savaşçı sporcularla çalışmayı nasip etsin!!!

Maçlarda görüşmek üzere.

R.Sedat İNCESU

NOT:Aynı yazımı ultrAslan sitesindede görebilirsiniz.

Hocam emın ol ki Allah her taraftara sızın gıbı anternor ve oyuncular nasıp etsın ..
Yuz akımız olarak bu kupayı alacaksınız belkı orda olamıycam Trabzonda oldugum ıcın ama tv nın karsısında belkı de ordakılerden daha cok bagıracam..
Her zamn Sızınleyız . . .

SEDAT İNCESU' Alıntı:
Maçlarımıza gelen taraftarlarımız bana maç esnasında gelen yanık et kokusunun sebebini soruyor.Bu koku sandalye tekerlerinin ve çemberlerinin sporcularımızın mücadele esnasında ellerini yakması sonucu çıkan kokudur.Bu koku mücadelenin kokusudur.

Allah her antrenöre böyle fedakar ve savaşçı sporcularla çalışmayı nasip etsin!!!

R.Sedat İNCESU
Gelmeye niyeti olmayanın bile gelesi gelir.

Gelmeliyim/Gelmelisin/Gelmeli/Gelmeliyiz/Gelmelisiniz/Gelmemeliler.

Bende bu akşam oradayım.Özlediğim doslarımı görecem.Yarın da inş. oradayım.Herşey güzel olacak.Kupamızı kaldıracaz.

Hiçbirşey bizi durduramaz...

Saat 19 oldu ve Gs tv de de Bjk tv de de herahngı bı canlı yayın su anda soz konusu degıl ne yapmaya calısıyorlar ?_

Yazıklar Olsun ya ! ! ! Tek sampıyonluga gıden bransımızın macını bıle syrettırtmıyorlar bıze . .
Nıye acıldı kı o tvler??

ben bugün maça gitmeyi kafayı koymuştum ama son anda acil bi işim çıktı...:S:S dedim nasıl olsa tv veriyo yarın ki maça giderim dedim... ama tv yi bi açtım maç fln yokkkk!!!! nedir bu yaa günler öncesinden yayınlıcağız diyolar maç saatinde hi bişi yok ortada bu ne biçim televizyonculuk anlayışıdır bilmiyorum.
Ama yarın ne olursa olsun yarun salonda ENGELSİZ ASLANLAR ın yanında olcam.....