Galatasaray-Karabükspor

Emenike hat-trick yapar inşallah diyorum da, böylesine umursamaz bir topluluk olduktan sonra kaç yazar?

emenike sakatlandı 2 hafta önce.. sezonu bile kapatmış olabilir deniyor..
bu arada , bu maça da gitmeyeceğim..
1 hafta beklediğim cumartesi gecesini bu yüzsüz futbolcularla , yetersiz, ego patlaması yaşayan bir teknik direktörle ve erdemsiz yönetimle geçirmeyeceğim..
Forma için gidelim diyenler olacaktır, sarı-kırmızı bile giyemeyen bir takım için söyleyecek sözüm yok.

Emenike sakat Karabük'te, Florin Cernat da form tutmaya çalışıyor son birkaç maçta göre aldı... Pek umrumda olan bir maç değil birçok insan gibi. Maça da gitmeyeceğim kombinem olmasına rağmen zaten. Hayırlısı neyse o olsun...

Böyle maçları çok seviyorum, tribünde 10 bin 15 bin 20 bin kaçsa artık tamamen takımını gönülden seven insanlar oluyor böyle maçlarda. Ayda yılda bir gelip te ona buna söven insanlar olmuyor. Benim tribünde en çok keyif aldığım maçlar hep böyle maçlar olmuştur. Umarım kime söveceksek kime istifa diyeceksek maçtan önce veya maçtan sonra yaparız bunu, o 90 dakikada taraftarın neden büyük olduğunu herkese anlatırız.

ŞAMPİYONLUK KİMİN UMRUNDA
NE İKİ KUPA NE DE AVRUPA
HEPSİ GELİP GEÇİCİ HEVES
BİZİM AŞKIMIZ CİMBOMBOM'A

Şamil Teşekkür ederim kardeşim. İnan duygu ve düşüncelerime tercüman olmuşsun. Yarın büyük ihtimalle kızlarımızın maçına da gelemeyeceğim. Ama eğer işleri hızlandırabilirsem bu maçta olacağım. Senin de dediğin gibi en güzel maçlardır bunlar. Benim sevdam kırmızı diyenlerin maçı...

Böyle maçları çok seviyorum, tribünde 10 bin 15 bin 20 bin kaçsa artık tamamen takımını gönülden seven insanlar oluyor böyle maçlarda. Ayda yılda bir gelip te ona buna söven insanlar olmuyor. Benim tribünde en çok keyif aldığım maçlar hep böyle maçlar olmuştur. Umarım kime söveceksek kime istifa diyeceksek maçtan önce veya maçtan sonra yaparız bunu, o 90 dakikada taraftarın neden büyük olduğunu herkese anlatırız.

Şamil Teşekkür ederim kardeşim. İnan duygu ve düşüncelerime tercüman olmuşsun. Yarın büyük ihtimalle kızlarımızın maçına da gelemeyeceğim. Ama eğer işleri hızlandırabilirsem bu maçta olacağım. Senin de dediğin gibi en güzel maçlardır bunlar. Benim sevdam kırmızı diyenlerin maçı...

Canım abilerim, benim düşüncem şöyle..

Ben geçen sene A. Madrid deplasmanına, bu sene de Fener deplasman ve Gaziantep kupa deplasmanına gittim. Bu 3 örneği veriyorum yakın geçmişten. Sebebi de şu, bu maçların üçünde de açıkçası umudum olmadan gittim. Ancak ne olursa olsun bir hedef var ortada diyerek gittim. Madrid bizden önce Barcelona'yı perişan etti son maçında, o umutsuzluğa rağmen o yolu teptim gittim. Senelerdir Fener'den ligde puan alamadık, umudum çok yoktu ama hedef dedim yeni sayfa dedim gittim. Keza Antep de berabere kalırsak yii sonuç mantığıyla gittiğim bir maçtı... Sonuçta bu maçlara bi ışık bir hedef olduğu için gittim. Ancak şimdiki duruma bakıyorum, ne sahada savaşan oyuncular var ne de en ufak bir hedefimiz var. Bunlar bir kenara, oyuncu bazında görmek istemediğim her Allah'ın kulu kadroda, görmek istediğim Insua, Kewell gibi isimler ya sakat yada tırpan yemiş durumda. Tabiki sevgi armaya ancak insan hakedenlerin, sevilenlerin bu formayı giymesini istiyor.

Uzun lafın kısası, sizin söylediğiniz doğru olandır haklısınız. Ancak bu armayı layığıyla taşıyanlar bu sahadakiler olmadığı için onları izlemek hiç ama hiç içimden gelmiyor. Bir nebze de olsa birşeyleri haketmeleri gerekir bence. Futbol maçı dışında haftasonundaki tüm maçlarda olmaya çalışacağım..

Biraz uzun ve karmaşık oldu ancak umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Saygılarımla...

Gidicem..Sırf İstanbuldaki son haftam diye..Adet yerini bulsun 6 ay uzak olucam istanbuldan..Ne destek verip bağırırım çünkü heves meves yok nede tepki veririm çünkü onuda anlayan yok..Tiyatro niyetine..

Hagi geldiğinden beri istikrarlı şekilde rakibe oynayanlar geçen çarşamba ilk Jaguarlarını aldılar,bu takım adamı Forbes 500 e sokar
banko 0-2

Galatasaray:

Zapata, Lucas Neill,, Servet Çetin,Gökhan Zan, Hakan Balta, Lorik Cana, Emmanuel Culio, Yekta Kurtuluş,Kazım Kazım, Milan Baros, Bogdan Stancu
HAKAN BALTADAN MEDET UMUYOR HELAL OLSUN HAGİYE...