gelecek 10 yıla nba'e kim damgasını vuracak

gelecek 10 yıla nba'e kim damgasını vuracak?

• a)Demar Derozan

Oy: 0 0.0%
  • d)John Wall

• f)Jaran Mychal Reese

• g)James Harden

• j)Donatas Moteıjunas

• l)Kyle Singler

• Kullanılan toplam oy
    11
bu başlık geleceğin yıldızlarını tanımak ve tanıtmak için açıldı.benim oyum demar derozan'a[yeni vince carter].

Madem böyle konu açtın oyuncuları tek tek tanıtta bizde bilelim kimdir bunlar Sarı Çizmeli Mehmet Ağa ve Torunları :?

gir nbdraft.net e bak 2009 ,2010 ve 2011 mock draftlara kimdir öğren.yalnız reese 15 yaşında olduğu için orada göremezsin.onu özel araştır.

lebron james'i herkes tanıyor.benim amacım şu an tanınmayan ncaa ve avrupa yıldızlarını tanıtmak.yoksa şıkları lebron ,durant ,oden,carmelo,bosh,alldrıdge,rose,beasley vs.olarak değiştirirdim.

tamam tamam yazıyorum blake griffin çok çok üst düzey bi pf 2.05 boyunda 112 kilo ağırlığında. içeriden heryerden sayı bulabiliyor.atletik kalın blokçu reboundcu.ona yeni model karl malone diyebiliriz.

demar derozan:çok atletik çok skorer bi oyuncu.1.98 bounda 97 kilo ağırlığında.savunma da yapabiliyor.heryerden kolayca sayı bulabiliyor.potansiyeli çok yüksek.onu da vince carter ya da tracy mcgrady nin varisi diyebiliriz.

bj mullens:2.12 boyunda 118 kilo ağılığında bi pivot.rebound,blok konusunda çok etkili.içeriyi çok rahat domine edebiliyor.sırtı dönük ve yüzü dönük şutu var.2.12 boyunda bi beyaza göre aşırı atletik.o da bu durumuyla chrıs kaman ı hatırlatıyor

earl clark:2.03 boyunda 100 kilo ağırlığında olan earl clark sf oynuyor.pas özellikleri iyi olan,atletik,savunması iyi olan dışarıdan değilde içeriden sayı bulabilen bi oyuncu.gerald wallace ın yeni versiyonu diyebiliriz.

kalankarı sonra açıklarım.

Erdal Avcı' Alıntı:
tamam tamam yazıyorum blake griffin çok çok üst düzey bi pf 2.05 boyunda 112 kilo ağırlığında. içeriden heryerden sayı bulabiliyor.atletik kalın blokçu reboundcu.ona yeni model karl malone diyebiliriz.

demar derozan:çok atletik çok skorer bi oyuncu.1.98 bounda 97 kilo ağırlığında.savunma da yapabiliyor.heryerden kolayca sayı bulabiliyor.potansiyeli çok yüksek.onu da vince carter ya da tracy mcgrady nin varisi diyebiliriz.

bj mullens:2.12 boyunda 118 kilo ağılığında bi pivot.rebound,blok konusunda çok etkili.içeriyi çok rahat domine edebiliyor.sırtı dönük ve yüzü dönük şutu var.2.12 boyunda bi beyaza göre aşırı atletik.o da bu durumuyla chrıs kaman ı hatırlatıyor

earl clark:2.03 boyunda 100 kilo ağırlığında olan earl clark sf oynuyor.pas özellikleri iyi olan,atletik,savunması iyi olan dışarıdan değilde içeriden sayı bulabilen bi oyuncu.gerald wallace ın yeni versiyonu diyebiliriz.

kalanları olacak affedersiniz.

Erdal Avcı' Alıntı:

O zaman oyum Blake Griffin'e :) :)

james harden:1.95 bounda 99 kilo ağırlığında bi şutör guard.atletik çok güvenilir şutu olan savunması çok iyi bi guard.onu da benzetmek gerekirse savunma yapabilen mıcheal redd diyebiliriz.

Erdal Avcı' Alıntı:
james harden:1.95 bounda 99 kilo ağırlığında bi şutör guard.atletik çok güvenilir şutu olan savunması çok iyi bi guard.onu da benzetmek gerekirse savunma yapabilen mıcheal redd diyebiliriz.
Erdal bilmiyorum adamı karıştırıyormusun ama benim bildiğim James Harden iyi bir şutör katılıyorum ama atletiklikte bence raef la frentzden hallice diyeyim,defansıda kötü iyi ceza şutörü sadece,micheal redd falanda olamaz zaten yıldız olsa arizona state gitmezdi :p
john wall dışında onu da north carolina hatrına yazıyorum burdan yıldız falan çıkmaz yıldızdan kastım en aşşağı vince!

Erdal Avcı' Alıntı:
hiç mi tanıyanınız yok.biraz gayret edin araştırın hiç bi şey yapamıyorsanız nbadraft.net e girin.

erdal bahsettiğin sitede bir şey yok biliyorsun dimi.. orası mock draft konusunda uzmanlaşmış bir sitedir ama daha nbaye adım atmamış adamların arasından damga vuracağı da seçemeyiz.. ben sana söyleyeyim.. günahım kadar sevmem ama lebron vuracak.. ncaa lere veya liselere bakmana hiç gerek yok.. bu arada ben yeni bir raef lafrentz görmek istiyorum ligde:) gelsin de damgasını vursun..

raef la frentz basketboldan para kazanıyor yazık!
ama bu sene portlandda patlama bekliyorum :D takım o kadar gençki la frentz aragones gibi kalıyor gerçi yanında bo outlaw falan var yani işler portlandda karışık lig başlasın değiniriz onlara ama 2 ispanyol guard falan,ooo :( güngör 3 sene sonranın senenin şampiyonu diyor ama,o steaua yu yeneriz de diyordu dimi emre :p

hayır hayır çok ümitliyim.blake griffin den ricky rubio dan demar derozan dan jaran mychal reese den[bu çocuk inanılmaz özel bi çocuk kesinlikle araştırın] listenin son sırasında bulunan litvanyalı dan john wall dan renardo sidney den çok ümitliyim.

Eser Atalay' Alıntı:
raef la frentz basketboldan para kazanıyor yazık!
ama bu sene portlandda patlama bekliyorum :D takım o kadar gençki la frentz aragones gibi kalıyor gerçi yanında bo outlaw falan var yani işler portlandda karışık lig başlasın değiniriz onlara ama 2 ispanyol guard falan,ooo :( güngör 3 sene sonranın senenin şampiyonu diyor ama,o steaua yu yeneriz de diyordu dimi emre :p

abi steaua yı yenelim derken az daha sıfatımız değişiyordu :) Eser nereydi orası ya.. Californialılar vardı yan masada hatırladın mı :) Bundan sonra saat 21.00 den sonra Taksim e gitmem.. Adamlar tercihimizi değiştirecekti beş dakikada:)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":3d688d6e]raef la frentz basketboldan para kazanıyor yazık!

abi steaua yı yenelim derken az daha sıfatımız değişiyordu :) Eser nereydi orası ya.. Californialılar vardı yan masada hatırladın mı :) Bundan sonra saat 21.00 den sonra Taksim e gitmem.. Adamlar tercihimizi değiştirecekti beş dakikada:)[/quote:3d688d6e]
bi sıra dün gece resmini öptümde yattım ı söylemeye başlayınca ben açıkçası maç bitsin de gitsek havasına girdim ki 2-2 yetmiyordu :)

renardo sıdney:inanılmaz çok yönlü bir oyuncu.2.07 boyunda 114 kilo ağırlığında ve pf oynuyor. çok yönlülüğü lebron ı hatırlatsada lebron kadar hızlı değil.fundemantalı ve fiziki 3,4,5 oyanamaya el veriyor ama 1,2 için yeterli sürate sahip değil.atletik özellikeri olan savunmada yapabilen rebound konusunda da çok iyi olan sidney uzak mesafe şutlarını ve top sürmesini daha da geliştirirse nba e damgasını vurabilir.şu haliyle chris webber ın daha gelişmiş versiyonu diyebiliriz