gelecek 10 yıla nba'e kim damgasını vuracak

gelecek 10 yıla nba'e kim damgasını vuracak?

• a)Demar Derozan

Oy: 0 0.0%
  • d)John Wall

• f)Jaran Mychal Reese

• g)James Harden

• j)Donatas Moteıjunas

• l)Kyle Singler

• Kullanılan toplam oy
    11
Erdal Avcı' Alıntı:
renardo sıdney:inanılmaz çok yönlü bir oyuncu.2.07 boyunda 114 kilo ağırlığında ve pf oynuyor. çok yönlülüğü lebron ı hatırlatsada lebron kadar hızlı değil.fundemantalı ve fiziki 3,4,5 oyanamaya el veriyor ama 1,2 için yeterli sürate sahip değil.atletik özellikeri olan savunmada yapabilen rebound konusunda da çok iyi olan sidney uzak mesafe şutlarını ve top sürmesini daha da geliştirirse nba e damgasını vurabilir.şu haliyle chris webber ın daha gelişmiş versiyonu diyebiliriz
komik oluyorsun kardeş bu adam webber'ın farklı versiyonu filan olamaz olsa olsa korsan sürümü olur
hastayım böyle gelecek gelecek denip de gelemeyen kobelere lebronlara shaqlara
webber,kobe,shaq,aı olmak bu kadar kolay mı ya
oden için shaq kadar dominant dediler
derozan için vince dediler ama piyasada yok şu an
telfair için aı bile olur dediler ama ne olduğunu siz söyleyin ben yazmıyım
nate için webb dediler fizik benziyor ya şimdi...
gerald green için tmac diyebildiler...
şimdi de webber mı?
madem bunlar bu kadar iyiydi neden yarısı nbade sürünürken diğer yarısı da avrupaya transfer oldu(oden hariç ki onun da şu anda bi numarasını görmedik)

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":1tfhsfqf]renardo sıdney:inanılmaz çok yönlü bir oyuncu.2.07 boyunda 114 kilo ağırlığında ve pf oynuyor. çok yönlülüğü lebron ı hatırlatsada lebron kadar hızlı değil.fundemantalı ve fiziki 3,4,5 oyanamaya el veriyor ama 1,2 için yeterli sürate sahip değil.atletik özellikeri olan savunmada yapabilen rebound konusunda da çok iyi olan sidney uzak mesafe şutlarını ve top sürmesini daha da geliştirirse nba e damgasını vurabilir.şu haliyle chris webber ın daha gelişmiş versiyonu diyebiliriz
komik oluyorsun kardeş bu adam webber'ın farklı versiyonu filan olamaz olsa olsa korsan sürümü olur
hastayım böyle gelecek gelecek denip de gelemeyen kobelere lebronlara shaqlara
webber,kobe,shaq,aı olmak bu kadar kolay mı ya
oden için shaq kadar dominant dediler
derozan için vince dediler ama piyasada yok şu an
telfair için aı bile olur dediler ama ne olduğunu siz söyleyin ben yazmıyım
nate için webb dediler fizik benziyor ya şimdi...
gerald green için tmac diyebildiler...
şimdi de webber mı?
madem bunlar bu kadar iyiydi neden yarısı nbade sürünürken diğer yarısı da avrupaya transfer oldu(oden hariç ki onun da şu anda bi numarasını görmedik)[/quote:1tfhsfqf]
hangi yarısı avrupa'ya gitti.nate burada ,telfair burada,derozan girmedi bile,oden burada ve yılın çaylağı olmaya hazır,geriye bi tek gerald kalıyor onun da gidip gitmeyeceği belli değil.ondan ben değil sen komik oluyorsun.

herkese birden süperstar rolü biçilmesini hemen süperstar yapılmasını eleştirmek komiklik oluyorsa ben komedyenim

sen komedyen olacağına her drafttan 2-3 tane yıldız çıksın daha iyi.bunların hepsi aynı drafttan girmeyecek nba'e.

ya bu kadar potansiyelleri yok bu bir gerçek ve lebron ile kapışacak bir kişi bile çıkamayacak

Ankete yeni 2 isim ekledim.Bu arada bi isim daha vereyim [Marquis Jackson] ankete yazmadım ama bunu da çok metediyorlar.Anket 0'dan başladı.

Bunları benim gibi bilmeyenler var.İstatistiklerini ve neden bu oyuncuların seçildiğini anlatırsanız sevinirim.

bence xavier henry

tanıdığımdan değil ismi karizmatik geldi :)

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="kaan çağdur":2xaprqkn]10 yıl daha king lebron james basketi oynancak draftlara yazık

Keşke rep olayı olsada King Uğur abin rep verseydi bu yorumuna :p
Ben pek anlamamakla birlikte burada olmamasına rağmen Stephen Curry diyorum[/quote:2xaprqkn]
Recep doğru söze ne denir? Rep olayına gerek yok. Ben direkt arkadaşı tebrik ediyorum... :)

Andrea Bargnani, yaşı 23 oynadığı maçlara şöyle bir bakıyorum da her maç ortalama 20 sayı atıyor, çok iyi bir şutör. Bir ihtimal...

Derrick Rose, kendi fikrimdir; geleceğin Kobe'si olarak görüyorum.Bir ihtimal...

Bir gerçek, LeBron 24 yaşında ve şimdiden daha neler yaptığını görüyoruz.1 numaralı aday...