Gintare Petronyte

Re: 16 # Gintare Petronyte

Biraz hızlı olabilirse, kendini geliştirebilirse çok iyi bir oyuncu olabilir. Bir uzuna göre oyunu bilerek oynuyor kesinlikle. Yalnız daha önceki yavaş eleştirilerine katılıyorum yine de.

Biraz daha kilo almış gördüm bugün kendisini fiziğini düzeltir hızıda artarsa iyi oyuncu olur daha 20 yaşında unutmamak lazım.

Uzun olmasına rahmen iyi asistler yaptı.15 sayıda atmış sanırsam iyi güzel ben beğendim kendisini.

Re: 13 # Gintare Petronyte

Ne ligde ne de Avrupa'da kullanmıyoruz. Takımda kalmasının hiçbir anlamı yok.

Bu oyuncuyu oynatmayacaksak neden aldık acaba? Bence Türkiye'de bir takıma kiralanıp direk katkı verecek bir Avrupalı uzun alabiliriz. Ann Wauters geçiyor gönlümden ama herhalde UMMC bırakmaz.

Emre Karakaplan' Alıntı:
Bu oyuncuyu oynatmayacaksak neden aldık acaba? Bence Türkiye'de bir takıma kiralanıp direk katkı verecek bir Avrupalı uzun alabiliriz. Ann Wauters geçiyor gönlümden ama herhalde UMMC bırakmaz.

Ann Wauters Hamile değil mi?

Avrupa'da bundan sonra pek bir varlık gösteremeyiz. ABD'li de alınabilir.
Bu arada oyuncu değiştirme hakkımız kaç?

Gintare'de sorun ne hala çözemedim,katkısı cok az beklentiler neydi verdiklerine bak,neredeyse hiç yok gibi.....

Yelena Leuchanka beğenilmedi,tutulmadı ondan önceki sene Marina kress tutulmadı;o kadar umutluydum ki Gintare'den neredeyse katkı koca bir SIFIR....

Petronyte GS'a ribaunt kraliçesi olarak geldi. Üstelik ribaunt imparatoriçesinin yedeği olarak. Ben daha farklı bişiler bekledim ondan. Ki iyi olduğu günler oldu. Ama bencede yetersiz. Kadrosunda Fowles olan takımın alacağı yedek uzun 4.5 numara oynayabilen biri olmalıydı. Misal Sophia şu an takımda oslaydı işler farklı olurdu. Çünkü zaten Sylvia 30 dakika en az sahada. 10 dakika oynaması için yabancı alırsanız alacağınız veya gelecek yabancı Gİntare gibi biri olur. Ama 4-5 oynayabilrise arada Sylvia ile de beraber oynadığından daha fazla süre alacağından takıma katkı sağlar.

LEuchanka'nın gitmesini istememiştim. Gerçi CEyhun hoca da istememiş. Sayı atma konusunda özürlüydü biraz ama oyuna girdiği an savunmamız sertleşiyordu.

Leuchenkanın hatta Kress in tırnağı bile olamaz.Bu sene bayanlarda yaptığımız en fos transfer.Geçen seneki Vecerova olayı gibi.

Ceyhun hoca bu kızda ne görmüşte almış aklım almıyor. Kocaman bir fiyasko.

tam bir fiyaskoydu bugün caferağada...ne ribaunt aldı ne nevriye ne de matovici tutabildi...çok ağır,resmen slowmotion da oynuyor...derhal gönderilsin...

Gintare Petronyte, geçtiğimiz sezon Sony Athinaikos ile FIBA Avrupa Kupası?nı kazandı. Maç başına 9,7 sayı 6,6 ribaund ortalamaları tutturan Petronyte 1.95 boyunda. 1989 doğumlu oyuncu geçtiğimiz yıl Letonya?da düzenlenen Avrupa Şampiyonası?nda 10,2 sayı 6,8 ribaund ortalamaları tutturmuştu.

geçen sezon iyi olduğu için geldi zaten..ama sezon başı geldiğinde geri gönderilmesi bile sözkonusuydu..çünkü tatilde tamamen yatmış,çalışma yapmamış..bunları ben değil ceyhun hoca söyledi..ve değişende hiçbir şey yok..resmen ezik bir oyuncu profilindeydi son fb maçında..nevriyeye buyur at dedi her pozisyonda..bu oyunuyla çok kalmaz bizde zaten...
Amaşunuda yazayım o iyi olmadığı için çok sıkıntılar çekiyoruz o pozisyonda..fowles resmen kendi başına çabalıyor...rakip fb ye bakın pota altı giren çıkan belli değil, üstelik maçta süre alamayan pota altı oyuncularınıda saymıyorum....