Gintare Petronyte

Re: 13 # Gintare Petronyte

Bu kadar yavaş olduğunu bilmiyordum. Maçın kopma anında onun ağır kalması çok büyük rol oynadı. Fener orda kopardı bence maçı. Ayrıca ne Leuchenka ne de Kress bu kadar kötü değildi. Hatta Kress bence en iyisiydi. Gitmese daha iyi olacakmış.

aynı fikirdeyim transfer edene kızmak lazım..niye gönderilmedi madem..sezon başı iyi durumda değil diyen hocaydı..onun pozisyonunda bir takım bu kadar sıkıntımı çeker ya..fowlesa destek,yardım etmiyorsun..rakip fb de o pozisyonda süre dahi alamayan fazlalıktan oyuncular var ya...

Bağdat Kaynak' Alıntı:
Bu kadar yavaş olduğunu bilmiyordum. Maçın kopma anında onun ağır kalması çok büyük rol oynadı. Fener orda kopardı bence maçı. Ayrıca ne Leuchenka ne de Kress bu kadar kötü değildi. Hatta Kress bence en iyisiydi. Gitmese daha iyi olacakmış.

Aslında zamanında gitmemesi gereken o kadar çok kişi vardi ki..... Mihriban Oğuz yaktı bu takımı...

İnanılmaz derecede yavaş yürüyerek oynuyor neredeyse,gördüğüm en yavaş basketbolcudur heralde.Bundan önce pek izlemediğim için bu maçtan sonra yazıyorum bunu.Şu anda takımdaki en önemli kontejanı boşuna harcıyoruz.Yerine acilen biri bulunmalı idaretende olsa.

doğru doğruya doğru...kressle kıyaslama dahi yapılacak düzeyde değil..kress in yerlere atladığı maçları biliyorum..hırslıydı,ayrıca dış atışıda vardı....

Leuchenka ın yerine petronyte
bu teknik ekibi anlamak çok zor
Leuchenka resmen 3 gömlek iyi bir oyuncu
yolladın bari onun kalitesine yakın birini al
bu sene bayanşarda transfer politikamız iflas etti :(

Seimone ve Fowles'ın yanına Hodges ve Gintare yakışmamıştı zaten performanslarıyla da gösteriyorlar bunu...

Ağır çekimde oynayışına mı yanayım, savunmayı felç edişine mi yoksa Fb Tv spikerine madara oluşuna mı... Seni alan hoca senin maçını canlı mı izledi yoksa banttan özetlerini falan mı ? Ya da sadece istatistiklerine bakıp fm usülü falan mı anladı.. İlginç gerçekten

Fowles'un olduğu pota altında diğer oyuncu seçimlerimiz Melisa ve Gintare olunca onu da kullanamıyoruz maalesef.

İçimde umut vardı bugüne kadar ama bugün normalde olmadığı kadar ağırdı, maçın ağırlığını mı kaldıramadı diyeceğim de insanın ayakları yavaşlamaz sanırım atmosferden.

Lig finallerine daha çok var, tez ezelden gönderilmeli.

Zaten ligde 4 yabancı kullanabiliyoruz, birini almak için Hodges ve Gintare'yi göndermemiz gerekiyor.
Bence 2'sini de yollayıp guard ya da 4-5 oynayabilen bir uzun almalıyız. Euroleague falan kalmadığı için Amerikalı da olabilir bu isim. Gazanfer'in de dediği gibi finallere çok var. Mutlaka yapmalıyız böyle bir hamle.

Tamika geldiğine ve Avrupa'dan da elendiğimize göre zaten bundan sonra forma şansı bulamayacak.

Ligde kalan maçlarda ve Playofflarda Hodges-Seimone-Tamika-Fowles 4lüsünü kullanırız yabancı olarak.

Güle güle diyelim şimdiden, kendisini Eurocup MVP'si yapanlara da selamlarımızı gönderelim.

Gazanfer'in mesajı gördüm. Baktım konu da yukarılarda. Dedim aha gönderdiler bu kızı kurtulduk. Baktım öyle bi dava yokmuş. Abdi İpekçi'de sosisli+ kola ısmarlayacaktım beklediğim haber senin ileetide olsaydı Gazanfer :)

yani resmen 3 yabancı ile mücadele ediyoruz,ne iş yapar ?katkısı nedir?,yabancı kontejyanını niye boşa harcıyoruz çözemiyorum.....

TBF'nin transfer yönetmeliğini çözdüm, süper bir fikrim var: Gigi'cim bak şimdi senin canın sıkılıyor, gidiyorsun. Biz burada yapıyoruz bir şeyler; annesi hasta, ailevi sorunlar filan. Sen gidince yerine oyuncu alıyoruz, sonra sen de geri gelirsin istersen.

13# Gintare Petronyte

Maç : 18
Süre : 03:19:43 (ort 11:06dk )
Sayı : 82 (ort 4,56 )
Ribaund : 58 (ort 3,2 )
Asist : 12 (ort 0,7 )
Blok : 13 (ort 0,7 )
Top Çalma : 7 (ort 0,4 )
Top kaybı : 9 (ort 0,5 )
Faul : 28 (ort 1,6 )

Ne durumda bilmiyorum ama Pazar günü Melisa oynamayacaksa kesinlikle Hodges yerine tercih edilmeli.

Nevlin'in oyunda olduğu bölümlerde oyuna girer, Fowles'ı 5-6 dakika dinlendirir, Bahar'ı da rahatlatır.

Hodges zaten pek deplasmanlarda kullanılabilecek bir oyuncu değil. Kısa rotasyonunda Gülşah-Tuğba-Nihan'ı rotasyona sokabiliriz, çok farketmez.