Hamza Hamzaoğlu

Mustafa Denizli - Teknik Direktör
Ümit Davala - Yardımcı Antrenör
Hasan Şaş - Yardımcı Antrenör
Cladio Taffarel - Kaleci Antrenörü

Şöyle bir teknik ekip iş yapar.

Lucien Favre gelsin isterim ama eminim bu forum dahil 3 4 ay sabredilmez. Şu an alamazsak kaçan balık büyük olacak Tuchel gibi

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben yabanci bir direktörün bizde tutmayacagini düsünüyorum. Gerek maddi yönden gerekse türk oyuncularin takimdaki agirligindan kaynakli. Onlari yönetebilecek ligi taniyan biri lazim. Ben olsam uzun süreli bir is yapip ersun yanali getiririm. Ama bu yönetim uzun kalamayacak gibi zaten :) ondan kisa vadeli denizli en iyi tercih.

Gitmesine rağmen göz yaşlarını tutmasına rağmen hala Galatasaraya zarar gelmesin diye yönetimi koruyor, susuyor.
Adam gibi adam, her şey için teşekkürler Hamza Hamzaoğlu.

Arkadaşlar Ersun Yanal ismini dillendirenler. Bize ne oldu? Fenerbahçe'den bir Galatasaray maçı için teşvik alıp dağıtmış birini nasıl bu kulübe uygun görüyorsunuz?

Artık uzun vadeli bir plan yapmak lazım ve bunun için Favre en doğru tercih. Bu adamın bundan sonraki adresi bizim 2 3 gömlek üstümüzde bir takım olacak biz ikna edemezsek. 6 aylık 1 yıllık başarılarla planlarla her sene aynı sorunları yaşayacağız. He denizliyi getirirsin ligi tanır belki şampiyon olur ama sonrası yok. Nereye kadar böyle gitcek? Ayrıca şunu da ekleyeyim Favre gelecek 10 transfer isteyecek falan gibi bir durum da olmaz ve alacağı ücret de astronomik bir bedel olmaz. Tucheli getiremedik bari bu hamleyi yapalım, başarı+ iyi oyun gelir

Sabri, Bilal, Jem, Umut gibi yetersizlere kulüp imkanlarını peşkeş çeken Galatasaray tarihinin en vasıfsız teknik direktörlerinden bir tanesi. Prandelli gibi bir enkaz bıraktı arkasında. Şampiyonlar liginden büyük ölçüde elenmiş, ligde rakibinin 5 puan arkasında bir takım bıraktı. Mimarlarından biri olan kadronun olumsuz etkileri kendisinden sonra da devam edecek.

En büyük başarısı Akhisar'ı ligde tutmak olan Hamza Hoca olmayan kariyerini Galatasaray için riske etmiş. Kör öldü, Mourinho oldu bu sefer. Hazirandan beri tanınmayacak haldeydi Hoca. Bu ayrılık hem ona hem de bize iyi gelecek diye düşünüyorum. Kazandığı 3 kupa ve 4. yıldız, Hamza Hoca'yı Galatasaray için önemli figürler arasına soktu. Yolu açık olsun.

Mustafa Denizli kısa vadede sorunları çözecek en uygun isim. Ernst ve Yusuf hamlesi gibi nokta 2 transferle şampiyonluğu alabilir rahatlıkla.

Yönetiminde yakışanı yapıp istifa etmesi lazım. Tüm suçu Hamza Hoca'ya yüklemek olmaz. İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!

Gitmesine rağmen göz yaşlarını tutmasına rağmen hala Galatasaraya zarar gelmesin diye yönetimi koruyor, susuyor.
Adam gibi adam, her şey için teşekkürler Hamza Hamzaoğlu.

Hala Şhow yapıyor bırakın allah aşkına hiç samimi konuşmuyor.

Galatasarayın çoçuğu isen ,Takımın eksiklerini isticeksin yapılmıyorsa konuşucaksın,Transferi yapıyorsun Bu vasıfsız yönetim ne Rodrigez bilir ne Carol bilir, ne jem karacan bilir sonra Galatasaray menfaatlerini düşünüyorum masalı anlatmıcaksın.

Bilal,Jem,Rodrigez yerine 1 tane oyuncu al iyi oyuncu al kardeşim sonra acıtasyon yapma

Umut çok koşuyormus umut Maratoncumu Santrfor gol`cümü hadi abi hadi ,Yaptığın kıyakçılığın sonu ayakçılıkdı hadi Allah sopasını başına indirdi.

Sıra yönetimde !!!

Hamza Hoca arkasında şampiyon bir takım bıraktı, kalsaydı yine şampiyon olacaktı bundan eminim, 5 puan gerideymiş komedi senaryosu sanki, 2 maç 5 puan dediğin, biri çıkar karaktersiz der, unutmayın kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş, Hamza Hocaya hakaret eden karaktersiz bir topluluk var burda, yok bilin istiyorum Hamza Hocanın 1000 de 1'ri kadar adam olamazsınız!

Arkadaşlar adam gitti yok enkaz bıraktı falan haksızlık oluyor.. Hamza Hamzaoğlu kötü antrenör Galatasarayı kaldıramadı denebilir ama yok şov yapıyor yok egoist falan demek büyük haksızlık kimse kusura bakmasın. Özetle çok iyi insandı adam gibi adamdı bu gönderiliş hoş olmadı ne kadar kabul etmeyenler olsa da üç kupada büyük payı var,yolu açık olsun. Bence de gitmeliydi bu arada ona rağmen bunları düşünüyorum

Favre gelirse büyük hata yapmış olacaz. Türkiye de futbol sadece saha içinde oynanmıyor yada topla oynanmıyor.maalesef bu.işlere fm.mantığıyla bakan çok.dolayısıyla Mustafa Denizli olmalı başkası kurtarmaz bizi.futbol dışı etkenler çok önemli türkiyede bunu kapatacak hoca lazım buda mustafa denizli hele yönetim bu kadar pasif iken..

Galatasaray'ın gelecekteki potansiyel başkan adayları ve bugünün yönetimi bir araya gelecek ve alt yapıyı tamamen Alman çalıştırıcılara teslim etme kararı alacak. Ardından 10-15 tane genç Türk çalıştırıcıyı da Almanya'ya eğitime yollayacak ve bu gelecek Alman çalıştırıcıların yanına yardımcı olarak verecek. Altyapıda misal U-13'ü alan çalıştırıcı o takım U-19 pozisyonuna gelene kadar hep başında olacak. Böyle bir devir daim yapılacak.

A takımın başına da o zaman istediğiniz adamı getirirsiniz.

Sabri, Bilal, Jem, Umut gibi yetersizlere kulüp imkanlarını peşkeş çeken Galatasaray tarihinin en vasıfsız teknik direktörlerinden bir tanesi. Prandelli gibi bir enkaz bıraktı arkasında. Şampiyonlar liginden büyük ölçüde elenmiş, ligde rakibinin 5 puan arkasında bir takım bıraktı. Mimarlarından biri olan kadronun olumsuz etkileri kendisinden sonra da devam edecek.

4.yıldız ve 3 kupa Türk olduğu için unutuluyor tabiki.

Hala Şhow yapıyor bırakın allah aşkına hiç samimi konuşmuyor.

Galatasarayın çoçuğu isen ,Takımın eksiklerini isticeksin yapılmıyorsa konuşucaksın,Transferi yapıyorsun Bu vasıfsız yönetim ne Rodrigez bilir ne Carol bilir, ne jem karacan bilir sonra Galatasaray menfaatlerini düşünüyorum masalı anlatmıcaksın.

Bilal,Jem,Rodrigez yerine 1 tane oyuncu al iyi oyuncu al kardeşim sonra acıtasyon yapma

Umut çok koşuyormus umut Maratoncumu Santrfor gol`cümü hadi abi hadi ,Yaptığın kıyakçılığın sonu ayakçılıkdı hadi Allah sopasını başına indirdi.

Sıra yönetimde !!!

Size Prandelli gibi hocalar lazım.
3 kupa ve 4.yıldızı takmış hocaya şu denilenlere bak.
Bakalım yeni gelen hoca neler yapacak ?
O zaman göreceğim ben bu söylemlerinizi.

Geçen seneki şampiyonluk rakiplerin hediyesi olduğu kadar hamza hocanın da katkılarıyla geldi. Prandelli 3-4 hafta daha kalsaydı emin olun herşey çok farklı olurdu.

Bu arada, Manchini, Prandelli gibi isimler kesinlikle kötü-yetersiz değiller, ama burası farklı bir ülke, çok fazrklı dinamikleri var. Futbolcusu farklı, taraftarı farklı, yöneticisi farklı... 2-3 sene sabretmmeden başarılı olmalarını beklemek zor çoğu yabancı hocadan. Lucescu, Daum gibi istisnalar çıkıyor tabi arada.

Bence galatasarayın son 10-12 yıldaki en büyük hatası gerets i göndermekti hoca konusunda.

Bak hoca koruduğun yerliler nasıl sattı seni uğurlamaya bir tek Bilal gelmiş. Sen yancılık yaparken seni herkes uyardı ilk fırsatta satarlar diye.

Sabri benim doğrum, Umut kadar mücadele eden var mı ? Semih iyi niyetli, Jem Karacan kemik gibi, Selçuk avrupa klasında... Herkes iyi ise Astana'yı Osmanlı'yı Mersin'i Rize'yi kim yenemedi. Bak övdüğün adamlardan ses seda yok.

Erman Toroğlu diyor ya Kıyakçılığın sonu ayakçılıktır AYNEN ÖYLE.

Hiçbir başarı cezası kalmaz bu Türkiye için geçerli ama bu sefer şu cümle işledi Hamzaoğlu için; Şeytanla yatağa girenler çarpılarak çıkar.

Hamza hoca için şimdi arabesk yapanların hepsi Umut ile Sabri'yi sahada görünce küfür ediyordu. Hakkaten ilginç insanlarız.