Juan Pablo Pino

Juan Pablo Pino ile Prensip Anlaşmasına Varıldı

Galatasaray, geçtiğimiz sezon Fransa?nın AS Monaco takımında forma giyen Juan Pablo Pino ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Kulübüyle ve kendisiyle prensip anlaşmasına varılan Juan Pablo Pino İstanbul?da gerçekleştirilecek sağlık kontrolünden sonra resmi sözleşme imzalayacaktır.

Re: Juan Pablo Pino ile Prensip Anlaşmasına Varıldı

Benim için Harry Kewell ile yeniden anlaşmamız haberinin gölgesinde kaldı, o yüzden bu transfer için ayrıca sevinemiyorum nedense.

İyi olur inşallah.

Pino transferi ile ilgili kilitli bir başlık bulunuyordu bu arada, Hayırlı olsun takımımıza.

Hayırlı olsun izleyen var mı nasıl oyuncu?

Hayırlı olsun 5 yabancıdan 3'ü geldi kaldı 2 tanesi.İnşallah bir an önce onlarda hallolur.

Re: Juan Pablo Pino Galatasaray'da

neill, baros, kewell, cana, pino, elano
en fazla 2 tane daha yabancı alırız gibime geliyor. biri ortasahaya digeri bek mevkine.

Hayırlı olsun. Gözümde II. sınıf futbolcudan öteye geçemez Keita'yı gördükten sonra... Umarım takımımızda sınıf atlar.

Hayırlı olsun.

Çok hızlı ve teknik bir futbolcu diyorlar.

Eğer sakatlanmazsa bize katkı sağlayacağı kanaatindeyim.

Neye ihtiyacı vardı Galatasaray'ın? Takımı ateşleyecek, oyunun iki yönünü oynayabilen bir orta sahaya. Abarttığımı sanacaksınız ama, alabileceğimiz en iyi oyunculardan birini aldık o bölge için; Lorik Cana. Üstelik bu adam 4.5 milyon euro karşılığında geldi. Marsilya taraftarları için bir bayrak adam, Sunderland'in kaptanıydı..

Şimdi ise Juan Pablo Pino ile anlaşıldı. Çok yetenekli ama kendini daha kanıtlayamamış bir genç. Sever böyle oyuncuları Galatasaray. Uğur Meleke bile Ribery etkisi yapabilir diyor. Keita kadar güçlü değil belki ama Keita kadar seri. Enerjik ve eğlenceli bir futbolcu, taraftar çok sevecektir. Peki Pino'nun bonservisine ne kadar ödendi? 3.5 milyon euro.

Aldığımız yerlilere bakıyorum, başta mesafeliydim çoğuna karşı.
İzlediğim kadarıyla Mehmet Batdal inanılmaz bir transfer. Adam futbolu biliyor, top indiriyor, gol atıyor.. Bonservis bedeli ödemeden aldık.
Ali Turan zaten çok iyi bir rotasyon oyuncusuydu gözümde. O da bonservissiz.
Serdar Özkan en ilginç transferimiz. Potansiyeli olan bir adam, mutlaka yapacaktır bir şeyler. Bonservissiz.
Musa Çağıran yıldız adayı, 1 milyon euro karşılığında alındı, çift yönlü.

Kewell ile birlikte 7 transferimiz var ve yaklaşık 10 milyon euro çıktı kasamızdan bu oyunculara.

Peki Galatasaray Mehmet Topal ve Keita transferlerinden ne kadar kazandı? 13.8 milyon euro. Frank Rijkaard'ın Mehmet Topal ve Keita'yı sistemine uygun bulmadığı bir ortamda, hem hocanın istediği oyuncuları aldı Galatasaray, hem de para kazandı.

Tebrik ediyorum yönetimi, hoşgeldin Pino..

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Benim için Harry Kewell ile yeniden anlaşmamız haberinin gölgesinde kaldı, o yüzden bu transfer için ayrıca sevinemiyorum nedense.

İyi olur inşallah.
Şamil'in dediklerine aynen katılıyorum..

Yetenekleri yanında umarım Keita'nın aksine takım oyuncusudur.

İyi transfer olduğunu düşünüyorum. Ribery etkisi yapar mı bekleyip görelim.

Bu sezon en iyi transferimiz Harry Kewell olacak anlaşılan
Carussa etkisi yapmasından korkuyorum bende nedense içim hiç ısınmadı Keita'dan sonra Pino bi beden kücük geliyor umarım yanıltır beni ve benim gibi düşünen bir çok taraftarı hayırlı olmasını temenni eder Sarı-Kırmızı forma altında sakatlıktan uzak iyi bir sezon geçirmesini diliyorum

Büyük beklentiler içine girdiğimiz oyuncular bize fayda sağlamadı. Pino'dan umutluyum ben.Forvet ,sağ-sol kanatlar oynayabiliyor. Hayırlı olsun