Kendinizi Tanıtın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15.04.1986 dogumluyum

uludağ universitesi iktisat bölümü okuyorum

istanbulda kartalda oturuyorum

SAYGIN AKEL 20/01/1989 doğumluyum. İskenderun Süper Lisisine Gidiyorum EDİRNELİYİM. İstanbula Geldiğimde Galatasarayımın maçlarını kaçırmıyorum...................

yaklaşık 20 dakka önce üye oldum :D

ben tuğba, istanbul/kadıköy'de yaşıyorum..
13/05/83 doğumluyum, Arnavutum.. özel bi firmada reklam sorumlusuyum..
e sorulur mu yani tabii ki GALATASARAY'lıyım 8)

Merhaßalar ... ßen Sezgin . İstanbul / ßostancı'da oturuyorum . Anlayacağınız Kadıköy'lü Aslanlar'danım :wink: 04 / 07 / 1982 İstanbul doğumluyum . Mesleğim elektronik malzeme ithalat-ihracat ... ßasketbol kültürüm pek fazla olmamasına kar$ın Taçspor'da bir ara oynamı$tım . Zaman zaman basketbol oynuyorum . ßirkaç sene öncesine kadar çok iyiydim ama futbola olan ilgim daha fazla olduğu için böyle oldu sanırım . ßu arada $anlı takımımızda bulunan ßurak Sezgin'imiz akrabamdır . Hepinize saygılar , sevgiler ...

Gökhan Akay, 24.05.1981/Ankara
Kirli işler çeviriyorum :) Aslım Yunandır. Gerek kulüp yapısı gerekse sportif başarılarını baz aldığımızda Panathinaikos daha çok Galatasaray'a, Olympiakos'un ise fenere benzemesine rağmen kırmızı rengine olan düşkünlüğüm ve karizmatik Zeus amblemli Olympiakos baskın çıkmıştır. Bitti :D

iStaNbuL KüÇüKÇekmece'de Oturuyorum Adım Sercan YaŞıM 18 ..

mrba arkadslar ben gulay 7tepe geleceginin ekonomistlerindenn ve cok sevgili Tequila nın kankası olurm sahsen =p
tum gslıları caaanı gonulden kucaklıorumm 100.yılımıs askına bu sene smpiyonlgumus icin hep beraber elele............. kucak dolusu sevgiler, esen kalın efem....

Çetin Furkan ÖĞDÜR

iSKENDERUN

Dicle UNI İKTİSAT

ultrAslan Dicle UNI Temsilcisi......

ADIM: BURAK BARUT

YASIM:17 SEHIR:TRABZON dogum tarıhım 1 EKIM 1988 ben de okul basketbol takımında oynuyom yanı bosa yorum yapmıom bırascık bıseler bılıoz merak etmeyın ;)

ben Oben Kaymakçalan

bostanlı/ksk/izmir

Bornova Anadolu Lisesi

bu sne öss senesi...inşallah üniversite de...

odtü-bilkent-galatasaray-istanbul, işletme-iktisat istiyorum...

en olmadı dokuz eylül...

seyahat etmekten çok hoşlanırım... bunun dışında teknoloji merakım üst düzeydir... yemek yemek de benim için ihtiyaçtan öte bir zevktir... yemek ve restoran külütürüm gelişmiştir...basketbol,futbol,bilgisayar,tv gibi meraklarım zaten bizi bu forumda buluşturan ortak noktalar...

Ben Berker Aydoslu.İstanbulluyum.Ümraniyede oturuyorum.Onur(koch)benim üst komşum.Beşiktaşlıyım.Türkiyede en sevdiğim basketbolcu Vincent Jones.NBA'de Kevin Garnett.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...