Kendinizi Tanıtın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar,yeni üye oldum.

Adım Onur,Balıkesirliyim,23 yaşındayım.Bütün sporları özellikle basketbolu ve futbolu çok sevmeme rağmen engelli olmam nedeniyle izlemekle yetiniyorum.Neyse çok uzattım,kusura bakmayın.

bende yeni uyeyim
adım cihat
karamandanim
19 yasındayım
ogrenciyim

dogan mustafa(19.09.1981-ıstanbul bakırkoy)antalya

mekanlar mecıdıyekoy bakırkoy ortakoy taksım
suan ıse agrı dogubeyazıt(orada ne ısın war demeyın zorakı dewlet zoruyla burdayım ozel gorew degıl askerım :)
,
sıwılde yonetıcılık yapıyorum

ATAHAN DİKMEN
23.04.1992

bostancı istanbul

okul:i.a.örnekal(bu sene bitiyoooo :( )

ingilterede kimsenin bilmediği bi takımı tutarım HUDDERSFİELD TOWN

CHAMPİONSCHİP MANAGER DEĞİŞİLMEZİM GÜNÜN 10-11 saati oynarım geri kalandada top oynarım foruma bakarım ........

Foruma hosgeldin Levent.

Levent bizim rakip ittifaktaydi hatta uzun sure uyelerimiz arasinda karsilikli cok savaslarmizi oldu :) Oyun icinde tabii ki :)

Levent basket maclarinada bekleriz seni ;)

maçlara gelirem tabe. biraz ters ama.. bakalım.

ayda forever..

bizim ittifak 8. evrende once Konsey sonra GSBasket olduda biktik artik oyundan :)

sen oynuyormusun Atahan?

Leventlerin ki de imzasinda oldugu gibi Ayda'ydi

sizin yüzünüzdn oynuyorm htta 3.evrenden almıstım 1nick szn için ama siz bıraktınız oyunu bide bzm 13. evrende var tagıda konsey :D

bak sizle çok hava atıyodm arkadaşlarıma korkutuyodm bnm abilerim var bn onlara gidicm falan diyodm müthiş hava attım sayenizde ;)

ama oyuna baslayalı bi 1hafta falan oldu ama puanım 220 iii mi kötü mü bilmiyorm

puan cok onemli degil sen orada oyunu ogren once :)

3. evrende hala oynayanlar var :) Ahmet Abi var, mremre var, inanc(peyote) var bunlar Mermi Ma'da

Mehmet the efesgs var. Mehmet Atahan'i sana cirak veriyorum oyunu ogret :)

biraz dinlenip oyunu ozluyoruz sonra ogame.org'da yabancilara karsi oynayacagiz 8)

Dun zaten Onder kafama girip duruyordu :)

http://www.ogame.org'da 10. evrenin acilmasini bekliyoruz. Sanirim Aralikta falan acilir .

ama bnm 3. evrendeki kaydımda 26 puan var ama önemli diil oyunu az çok öğrendim ama geliştiricm bn nereye basvurucm bide onu sölermsiin

yabancılarla oynadığınızda hbr verin bnde gelcm

bide fantasy nba n zmn???? onursal abi

Mehmet seni bulur :)

NBA baslayinca baslar Fantasyde, NBA kisminda duyuracagim.

senin nereden haberin oldu ;) Kim anlatti?

NBA Fantasy daha iyidir onun yeri dolmuyor :atki

anlattın tabi hatta halil hoca da giricekti osezon galba halilin bize geldiği sezon öncesi olabilir abnmde o zmndır aklımda hep önder abiye soruyorm oda onursal abine sor diyo o zmn söle sorim nba n zmn baslıyo :ehue :ehue :kop

Çağdaş Çalış
28.09.1985
Sakaryalıyım , Boluda Yaşıyorum..

Abant İzzet Baysal Üni.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda 3. Sınıftayım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...