Luksa Andric

Geçmişe dönüp baktığımızda bu konuda Andric'in alt seviye bir adam olduğuna dair çok kişiyle tartıştım.Avrupanın en iyi pivotlarından olduğunu iddia edenler vardı.Şu an pivot arayışımız var geri alalım desek 1 kişi bile yanaşmaz.Taraftarın gerçeği göremesine sevindim.
Zira Mahmuti döneminde Andric,Shipp gibi çok çok alt seviye adamların bulunmaz oyuncular olduğunu zannedenler vardı

Onur bir gün anlayacaksın bir oyuncunun kadro için vazgeçilmez olması için öyle de çok üst seviye olmaması gerektiğini.

O gün o kadronun, oynadığımız basketbolun vazgeçilmez adamlarıydı bu adamlar (ki Shipp o sakatlığı yaşamasa şampiyonduk çok büyük ihtimale)

Ne için girdim ne yadım ya! Ulan Onur :))

Luksa, kardeşim hoş geldin sefa geldin. Keşke Tutku ile aynı takımda olsaydın da gözlerimizin pası silinseydi.

Kaan´ın dediği gibi keşke Tutku ile oynasaydı, Açık da gelseydi Telekom´a ve ikili oyun resitaline kaldıkları yerden devam etselerdi...

Bir bahanemiz daha olurdu Ankara Spor Salonu´na gitmek için.

Efes'e karşı oynadığı macta kendisine atkı vermiştim GSBasket adına :( Yiğit'in dediği gibi, her Fener maçında Luksa Andric gerceği vardı :) Tabii hafızalardan silinmeyecek bir de CSKA maçındaki performansı var, hele ki o yanlıs hatırlamıyorsam Khryapa'nın üstünden vurduğu smacı...