Miloš Pađen

Vizyonsuz bi yönetim olunca,gönderilmesini beklemiyorum. Bu küçük zihniyet olduğu sürece başarısızlık normal geliyor ve bi süre sonra alışkanlık yapıyor.

Bria Hartley'in katılması ile beraber hücumda opsiyonlarımız ve verimliliğimiz arttı. Teaira McCowan ile de zirve noktasına ulaşacaktır. Lakin aynı şeyi savunma tarafında söyleyemiyoruz. Bunun sebebi de büyük ölçüde kurulan kadronun savunma yapmayı sevmeyen oyunculardan oluşmasıdır. Bundan dolayı Milos Paden'e kötü hoca apoleti takmak basite kaçmaktır ve benim kitabımda yoktur. Lakin Milos Paden bu savunma zaafına bir çözüm bulursa Eurocup'ı alır ve sınıf atlar. Yoksa bu seviyelerde kalmaya devam eder.

Saygılar.

Hayatımda gördüğüm en kötü coach.
Alper kadar kötü değil. Onun kurduğu enkaza geldiği için ondan daha kötü diyemem. Bunu diyebilmek için kendi kurduğu kadroda görmek gerekir.

Mitrovic kötü dediler, Sekizkök geldi şimdi ona da istifa diyor herkes. Mitrovic bana göre Sekizkök'den çok daha iyi ve kariyerli bir hoca ama durumun özeti budur.

Alper kadar kötü değil. Onun kurduğu enkaza geldiği için ondan daha kötü diyemem. Bunu diyebilmek için kendi kurduğu kadroda görmek gerekir.

Mitrovic kötü dediler, Sekizkök geldi şimdi ona da istifa diyor herkes. Mitrovic bana göre Sekizkök'den çok daha iyi ve kariyerli bir hoca ama durumun özeti budur.
Abi şuan kadromuz bence gayet iyi ama adam geldiğinden beri savunma namına hiçbir şey yaptırmadı sürekli alkış alkış geldiği ilk maçlarda biraz molalarda tepki gösteriyodu ancak son maçlarda bu da hiç yoktu yolların ayrılması en mantıklısıydı.

Abi şuan kadromuz bence gayet iyi ama adam geldiğinden beri savunma namına hiçbir şey yaptırmadı sürekli alkış alkış geldiği ilk maçlarda biraz molalarda tepki gösteriyodu ancak son maçlarda bu da hiç yoktu yolların ayrılması en mantıklısıydı.
Oyun kurucu ve pivot olmayan kadro kurmuş. Bria ile McCowan ile biraz eli yüzü düzgün kadroya benzedik. Alper benim için bugüne kadar kadın takımına gelen açık ara en kötü koçtur ve hala onun saçmalıklarının cezasını çekiyoruz.

Ekrem Memnun takımın başına geçmek için kendisi haber yollayana, kendi isteğiyle takımın başına geçene dek Paden yerine gelen koç bu kadroya yine savunma yaptıramayacağı gibi Paden dönemindeki salt hücuma odaklanarak usturuplu şekilde yenen farklar dahi mumla aranır.

Çiftliklerde makineleşme düzeyine bağlı olarak çağın yakalanabildiği ölçüde üretim yapılıyor. Bu sezonki Galatasaray basketbol takımlarındaysa sadece basketbola dair yozluk yeniden üretiliyor. Bu anlamda çiftlik benzetmesi geçerli değil.

Basketbol branşında özellikle hocadan yana yüzümüz gülmedi.Kadın basketbolunda hala iyi sayılabilecek bir kadro varken doğru hocaya gidilip Eurocup alınabilme ihtimali vardı şimdi çok zor.