NCAA

Cem Abi merhaba,

Görebildiğim kadarıyla NCAA i gayet iyi takip ediyorsun ve bunu nasıl yaptığını öğrenmeyi istiyorum özel değilse şayet. :)

Bunun yanında 2K9'un NCAA versiyonuna nasıl ulaşabilirim acaba?

Çok teşekkür ederim..

Alperen Kaplan' Alıntı:
Cem Abi merhaba,

Görebildiğim kadarıyla NCAA i gayet iyi takip ediyorsun ve bunu nasıl yaptığını öğrenmeyi istiyorum özel değilse şayet. :)

Çok teşekkür ederim..
Alperen Konyadasın sanıyorum
Oyun cd si satan bir dükkana gir
College Hoops 2k9 u istiyorum de adam ne dediğini anlamazsa Nba 2k9 oyununun college versiyonunu istiyorum de yine anlamazsa Sen bana oyunları göster de kendin bul.
College hoopsun bilgisayar versiyonu çıktımı bilmiyorum ben 2k8 versiyonunu play station da oynuyorum

Alperen Kaplan' Alıntı:
Cem Abi merhaba,

Çok teşekkür ederim..

Amerika'dayim o yuzden pek zor olmuyor :) Neredeyse her gun bir cok kanalda mac, var okulumuun maclarina da zaten gidiyorum hep.

Onun disinda espn360.com dan izleyebilirsin, yada bazi siteler var maclarinin linklerini veriyor oradan da takip edebilirsin.

Cem GUVENER' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1rrycrqm]Cem Abi merhaba,

Çok teşekkür ederim..

Amerika'dayim o yuzden pek zor olmuyor :) Neredeyse her gun bir cok kanalda mac, var okulumuun maclarina da zaten gidiyorum hep.

Onun disinda espn360.com dan izleyebilirsin, yada bazi siteler var maclarinin linklerini veriyor oradan da takip edebilirsin.[/quote:1rrycrqm]

Teşekkür ederim abi...

canberk işcan' Alıntı:
3 mart salı
DUKE-FLORIDA STATE
3:00
ntvspor
Şu maçlar haftasonuna niye denk gelmiyorsa okulun olduğu gün gece üçte maç izleyip bilmem kaçta yatıp okula gitmek çok zor ve bir o kadar sinir bozucu,ama bu maçlara değer mi değer. Denizi seven dalgasını da sevmeli durumuna benziyor ama bu dalga boğacak beni. :)

SEC Turnuvasinin ilk gununde Florida'nin Arkansas macini verecekmis NTV Spor. Izleyin bakalim okulumu :)

Arkansas ne kadar konferansi sonuncu bitirse de sene icinde Oklahoma yi ve Texas'i yendiler zaten sonra ne olduysa toparlanamadilar. Courtney Fortson'a dikkat edin izlemesi cok keyifli bir guard. Bizde de Nick Calathes zaten gosterecektir kendini.

O turu gecersek Auburn ile oynayacagiz, bence Arkansas macini gecersek Auburn'u de geceriz. O 2 maci alirsak da tahminimce turnuvaya gidecegizdir, cok onemli 2 mac var onumuzde.

Sweet 16 Eşleşmeleri Belli Oldu

NCAA?de son 16 takımın mücadele edeceği Sweet 16 eşleşmeleri dün gece oynanan ikinci tur karşılaşmalarının ardından belli oldu.

Doğu ve Güney Grubu?nda sürpriz olmazken ilk 4 seri başı takım yoluna devam etti. Ortabatı Grubu?nda 12 numaralı seri başı Arizona ile Batı Grubu?nda 5 numaralı Purdue, Sweet 16?da yer alan takımlar oldular.

Ortabatı Grubu?nda 1 numaralı seri başı Louisville, 12 numaralı seri başı Arizona ile, son şampiyon Kansas ise 2 numaralı seri başı Michigan State?le eşleşti.

Batı Grubu?nda 1 numaralı seri başı Connecticut, 5 numaralı Purdue ile, Memphis ise Missouri ile karşılaşacak.

Doğu?da Pittsburgh Panhters ile Xavier, Duke ile Villanova eşleşirken, Güney Grubu?nda North Carolina Tar Heels ile Gonzaga, Oklahoma Sooners ile de Syracuse son 8 takım arasına kalmak için karşılaşacaklar.

Ortabatı Grubu
Louisville (#1) ? Arizona (#12)
Kansas (#3) ? Michigan State (#2)

Batı Grubu
Connecticut (#1) ? Purdue (#5)
Missouri (#3) ? Memphis (# 2)

Doğu Grubu
Pittsburgh (#1) ? Xavier (#4)
Duke (#2) ? Villanova (# 3)

Güney Grubu
North Carolina Tar Heels (#1) ? Gonzaga (#4)
Oklahoma Sooners (#2) ? Syracuse (#3)

NCAA' in amansız takipçisi İhsan Bayülgen! Adam NCAA'ci kesildi başımıza :)

Bu arada Michigan State maçındaki atmosfer neydi öyle.Adamların son seyirci rekoru 72.500 :shock:

NCAA'de finalin adı belli oldu!

NCAA'de finalin adı belli oldu. 72.500 kişinin izlediği yarı final müsabakalarında Connecticut'ı 82-73 ile geçen Michigan State ile Villanova'yı 83-69 mağlup eden North Carolina finale yükseldiler.

NCAA?de finale Michigan State ve North Carolina yükselmeyi başardı.

Final four'un ilk mücadalesinde Michigan State ile Connecticut kozlarını paylaştı. 72 bin kişinin önünde oynanan karşılaşmada Michigan State etkili başlayan taraftı. RAYMAR MORGAN'IN basketleriyle tabelada üstünlüğü ele geçiren michigan state devre sonunda soyunma odasına 38-36 önde girdi. Maçın ikinci yarısına da her iki takım da tempolu başladı. Connecticut Hasheem Thabeet-Stanley Robinson ikilisi ile skor üretirken, Spartans, oyuna kenardan dahil olan Korie Lucuis ve Dorrel Summers'ın yaptığı önemli katkıyla maçı 82-73 kazananak ilk finalist oldu.

Michigan'ın finaldeki rakibi ise Villanova'yı 83-69 mağlup eden North Carolina oldu. Ty Lawson'ın 22, Wayne Ellignton'ın da 20 sayı ile skor yükünü çektiği north carolina son 5 yılda 2. defa şampiyon olma şansını yakalamış oldu.

Michigan State ile North Carolina'nın 2008-2009 ncaa şampiyonu olmak için mücadele edeceği final maçı Pazartesi'yi Salı?ya bağlayan gece 04:20'de oynanacak ve NTV-Spor'dan naklen yayınlanacak.

NCAA'de final günü!

Michigan State ile North Carolina şampiyonluk için bu gece saat 04:00'te karşılaşacak. Karşılaşma NTV Spor'dan canlı yayınlanacak.

NCAA?de şampiyon North Carolina!!

NCAA final maçında Nort Carolina, Michigan State?i 89-72 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşmayı başardı.

NCAA turnuvası'nda şampiyon belli oldu. Baştan sona üstün götürdüğü final maçında Michigan State'i 89-72 mağlup eden North Carolina Üniversitesi, mutlu sona ulaştı.

72 bin 922 seyircinin salonu doldurarak bir NCAA rekoru kırıldığı gecede, North Carolina, saha avantajını elinde bulunduran Michigan State'i, 89-72 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. North Carolina okul tarihinde beşinci kez kupayı kaldırırken, antrenör Roy Williams da kariyerindeki ikinci şampiyonluğunu kazandı.

Maçın başında yakaladığı farkı son ana kadar korumayı başaran North Carolina'da, galibiyetin mimarı oyun kurucu Ty Lawson oldu. 21 sayı - 4 ribaund ve 6 asistinin yanında yaptığı 8 top çalmayla NCAA finali rekorunu kıran Lawson, gecenin yıldızıydı.

Geçtiğimiz sezon fınal four'un ilk maçında Kansas'a elenen North Carolina'da profesyonel olma kararını bir yıl daha erteleyen isimlerden Wayne Ellington 19, Tyler Hansbrough da 18 sayı-7 ribaund ile mücadele etti.

Detroit'teki finalde 21 top kaybı yapan Michigan State'te ise Goran Suton'ın 17 sayı-11 ribaundluk performansı şampiyonluk için yeterli olmadı. İki seri başını eleyip finale çıkma başarısını gösteren Michigan State'te oyun kurucu kalın Lucas da, 14 sayı-7 asistlik performans sergiledi.