Neden GS Basket?

2 yıl önceydi, nette dolaşırken tesadüfen denk geldim. Şimdilerde birçok yeni üyenin ''ilgiyle takip ediyordum üye oldum'' dediği gibi zamanında ilgimi çekmişti ve üye oldum. Hiç bu kadar aktif olacağımı da düşünmemiştim. Ayrıca antuya bakıyordum geçen sene Drogba-Sneijder olaylarında nasıl sinirleniyorlar diye. Orda ''6s, cincon vs. '' ifadeleri görüyordum. Burda ''fenev'' diyince uyarı alıyorduk rakibe saygıdan. Bu kadar da ahlâklı, kültürlü, nezih bir oluşum olduğunu anladım bu sitenin.

Oğuzhan´ın iletisini düzeltmekte fayda var.

Çünkü tek kişi den ziyade bir grubun öncülüğünde kuruldu demek daha doğru olur. Önder´in yanısıra Arda (Ezer) , Onursal Ok ve Kerem Ersuna benim hatırladığım kurucular.

Kazakistan'dan yazi yazdim siteye, bir Fenerbahce maci sonrasiydi, yilbasi onu, disarisi -20 derece.
Moritanya'dan ise TK finali oncesi kadin takimimiza inandigimi belirtmistim, Alba donerken, colun ortasinda.
Hollanda'ya atkisiyla gittim, Almanya'da Schalke deplasmanini buradan tanidigim adamlarla yaptim.
Zaten yazmaya da Ingiltere'de baslamistim.

Gsbasket dunyanin her yerine beraber gittigim, Ipekci'de onlarla bulusunca ise, dunyanin en guzel yerini yanlis diyarlarda aradigimi hatirlatan bir olusum.
Omru daim olsun..